mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Czy liczy się ST , czy AoE
ST, kil to kil. 28%  28%  [ 5 ]
AoE, smażymy frajerów! 17%  17%  [ 3 ]
Kop w jaja i z kolby go! 11%  11%  [ 2 ]
Że soo? 44%  44%  [ 8 ]
Liczba głosów : 18
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 22:36 
Cytuj  
Te dwie AC z końca listy popularności nie mają swojego tematu. Postaram się to częściowo naprawić, może inni pomogą uzupełnić wiedzę na temat tej AC.
słownik sniperowo-gunslingerowy
Ja będę się trzymał republikańskiej terminologi.
STATY
Cunning
Jest podstawowym atrybutem, który zawsze trzeba pompować. W tor nie ma capa - więc robimy to bez opamiętania
Crit&surge - nasz dps opiera się na krytykach, obydwie statki są ważne, acz możliwość kryta>wielkość kryta
Alacrity - przyśpieszenie. De facto ryzykowny stat, bo ze względu na mechanikę odzyskiwania energi możemy się wkopać w dołek braku energii.
Power - jak najwięcej,power> tech power>range power
Accuracy - w PvE ważne, w PvP nie przeszkadza.
Endurance - jak nas biją to jest spora szansa że ubiją i 1000hp więcej nie pomoże. Ta AC jest od zabijania, nie od przeżywania.
Aim - bonus do range skili. Nie zaszkodzi.
Kolejność wymienionych statów ma znaczenie.
BUILD
Rozwój gunslingera ST(single target):
10-20
20-30
30-40
TAKTYKA POLA WALKI
Gun/sniper to encyklopedyczny przykład klasy drugiej lini. Jeśli nie masz przed sobą kolegów to robisz coś źle. Albo oni robią coś źle, ale założenie własnego błędu jest bezpieczniejsze ;)
Są przypadki kiedy powinieneś być w pierwszej lini - pościg - leg shot jest kluczowym skilem dla ganku - 35m i dzięki talentom dość częsty. Kop w jaja jest też oczywistym sposobem rozstrzygania starć na bliskim dystansie - IMO czasem lepiej skrócić dystans, załadować kopa, postawić zasłonkę i Pulse detonator, insta Charged+sabotage charge potem trick i przyśpieszony aimed + quickdraw. Ja lubię kończyć quick shotem podczas wychodzenia za osłonki i zmieniania celu. Quick+leg shot to moje podstawowe skile bez osłonki.
W PvE i przy cięższych walkach dodajemy Flourish shota - debuff o jedną klasę pancerza.Mamy też zrzut aggro z prawdopodobnie najlepszą animacją w tej grze.
W pamięci przewija mi się cały czas hunter i fire mage z WoW - Gunslinger to ich syn, któremu lepiej wychodzi cc.
WOLA MOCY
Gunslinger i sniper to najlepsze range single target DPSy. Po każdym WZ można sprawdzić kto zrobił ile dmg - po najechaniu pokazuje się top shot - w przypadku tej klasy powinien być o około 1/3 większy od pozostałych. Najazd na kills pokazuje kill blowy - i tu też nie ma wątpliwości. Jest to klasa do robienia miazgi z celu - osobiście uważam że ma safe spota i w WZ team i w OPSie.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 12:11 
Cytuj  
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=40089

Nie wiem czy jest sens rozbijac wszystko o smugglerze na kilka tematow. Imo lepiej miec wszystko w jednym miejscu. Szczegolnie, ze to klasa malo popularna. Btw niezly opis gunslingera ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.