mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 gru 2012, 17:39 
Cytuj  
Nie zapominajmy o spektakularnej porażce Warhammer Online.

Jedyne większe (na swój czas) mmo lub mmorpg które im nie failneło to chyba tylko UO. Niektóre single i niektóre normalne lobby multiplayer-y się dobrze im sprzedają, ale nie o tym mowa.

"Bossowi-e" jak to ująłeś EA zauważyli co się z Swtor-em stało. Ich najdroższa gra ever, było tłumaczenie czemu większość graczy przestała grać + głowy szefów EA Bioware Division poleciały, a Mythic został wyjęty spod kurateli Bioware.

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2012, 18:38 
Cytuj  
No niestety zgodze sie ze Rise of the Hutt Cartel nie brzmi zbyt epicko czy zachecajaco.

Dla mnie gra to mocne rozczarowanie. Chcialem ja lubic, ale...
dla story i swiata? ciekawsze jest LOTRO - wiecej do poczytania, przejscia i zrobienia, pluc czestsze update'y
dla PVP? U konkurencji jest to samo, tylko w Rifcie mozna grac roznymi soulami zmieniajac w biegu, a w WoWie sa areny
dla Rajdow? tutaj nie chce trollowac, ale to co widzialem niezbyt zacheca. Rift ma multispec, IA, rifty itp. a tu rajdy jak w WoWie 8 lat temu...

Po prostu nie widze powodu zeby wracac, a 5 leveli i 1 planeta z nieciekawym motywem przewodnim tez mnie nie kusi.

Jak dla mnie brak pomyslu na gre. Lepiej bylo zrobic B2P KOTOR3 z opcja coopu z lobby.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2012, 19:22 
Cytuj  
ghul napisał(a):
dla story i swiata? ciekawsze jest LOTRO - wiecej do poczytania, przejscia i zrobienia, pluc czestsze update'y

Dla story i świata = coś dla fanów SW, nie wielbicieli dobrej fabuły ogólnie.
Ale bronić gry nie będę, bo moja przygoda z nią skończyła się po 2x lv ~10 w becie i headstarcie, także wiele nie widziałem.


_________________
Obrazek

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2012, 01:37 
Cytuj  
Story to bylo to co mnie w tej grze odrzucalo :] Byla totalnie banalna i infantylna (cos ponizej tego co w serialach Clone Wars) , twoje wybory nie dosc ze czysto Czarno Biale nie mialy totalnie zadnego wplywu na (i tak instancjonowane zony questowe ) fabule . Zwroty akcji sa tu dosc... nieczeste i malo odczuwalne.
Po zagraniu w the Walking Dead stwierdzcic musze ze wybory moralne u Bioware sa takie bezplciowe :D .
przyklad. http://www.youtube.com/watch?v=PzxxerHV ... age#t=446s

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2013, 21:23 
Cytuj  
Ludzie wbili od 50 do 55 levelu w 9-10 godzin.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 251
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2013, 13:03 
Cytuj  
byli i tacy co wbili capa szybciej. Z tego co słyszałem, osoby zagłębiające się w story line są zachwycone. Planeta jest też podobno nieźle wykonana. Jak jest w rzeczywistości z chęcią zobaczę za jakiś czas :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2013, 19:21 
Cytuj  
Podobno dla zwyklego zjadacza chleba to mniej wiecej 15 h grania.

Jak dojde do max lv to chetnie kupie. Dla subskrybujacych to tylko 30 pare zl.

Jak ktos gra na Tomb of Freedon Nadd to mozozna mnie dodac do przyjaciol.

Ad'hoc - Imperium


_________________
PSN_id: Adhoc8810

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.