mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 21:49 
Cytuj  
Rozdzialow w Kotfe jest poki co chyba 9. Z tego co czytalem maja dodawac kolejne w regularnych odstepach czasu (w sumie ma byc ich 16). Nigdzie nie widzialem info, ze cala reszte kontentu maja dodac w calosci w 2016. IMHO nowy dodatek jest przeznaczony dla fanow KOTORa. Samego MMO w tym praktycznie nie ma.

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 12:24 
Cytuj  
postanowiłem pograć znów. Zaczynam od nowa bo masa zmian była odkąd nie grałem więc na spokojnie, nową postacią wszystko sobie ogarnę od nowa :). Szukam w związku z tym gildii, gdzie można pograć i do kogoś się odezwać. Jak trzeba jakieś podania pisać itp. to od razu odpada, chcę pograć na luzie. Coś polecicie po stronie imperium?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 12:52 
Cytuj  
Napisz na jakim serwerze grasz.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 13:00 
Cytuj  
A jakie FP robić? chciałem agentem zacząć jak radziliście ale bez szans przy bosach.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 13:06 
Cytuj  
companion z healem i zabijasz bossy


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 13:10 
Cytuj  
Nie idzie:) pewnie za niski lvl companiona :/


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 13:20 
Cytuj  
zaczynasz od tego pierwszego fp na flocie co jest jak sie jedzie na dromund kaas/curusant. nie powinienes miec absolutnie zadnych problemow ze zrobieniem go. pamietaj zeby wybrac SOLO MODE jak zbierasz questa. Jesli dostales questa automatycznie to go wyjeb i wez normalnie i wybierz tryb solo mode. robisz go gdzies tak do ~29 lvla, potem lecisz na statek na flocie (u impow lecisz na niego korzystajac z windy ktora jest po lewej stronie, przechodzac na Interfleet Transport i stamtad na White Shadow czy jakos tak) na ktorym dostaje sie questa Call To Arms i robisz go w solo mode. potem tylko wykonujesz tego fp (the foundry u impow sie nazywa) do 40 lvla i robisz story do konca. ja tym sposobem wbilem 65 lvl w momencie w ktorym powinienem miec jakis 56 - 57 lvl z ominieciem jednej planety takze izi :P


_________________
steam: Deathel

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 13:50 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
zaczynasz od tego pierwszego fp na flocie co jest jak sie jedzie na dromund kaas/curusant. nie powinienes miec absolutnie zadnych problemow ze zrobieniem go. pamietaj zeby wybrac SOLO MODE jak zbierasz questa. Jesli dostales questa automatycznie to go wyjeb i wez normalnie i wybierz tryb solo mode. robisz go gdzies tak do ~29 lvla, potem lecisz na statek na flocie (u impow lecisz na niego korzystajac z windy ktora jest po lewej stronie, przechodzac na Interfleet Transport i stamtad na White Nova czy jakos tak) na ktorym dostaje sie questa Call To Arms i robisz go w solo mode. potem tylko wykonujesz tego fp (the foundry u impow sie nazywa) do 40 lvla i robisz story do konca. ja tym sposobem wbilem 65 lvl w momencie w ktorym powinienem miec jakis 56 - 57 lvl z ominieciem jednej planety takze izi :P


_________________
steam: Deathel

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 14:11 
Cytuj  
Dobra, napisze tu. Te wszystkie ulepszenia statku itp., które były do kupienia w sklepiku, już ich nie ma? Mam trochę tych carteli i chciałbym na coś wydać :P No i gdzie w sklepiku są zabarwienia? Kurde, przejrzałem chyba cały, ale nic tam nie widzę :(


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 18:21 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Napisz na jakim serwerze grasz.

TOFN imperium

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 07:39 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Nie idzie:) pewnie za niski lvl companiona :/

Efektywnosc kompana zalezy od poziomu influence.
http://dulfy.net/2015/10/21/swtor-falle ... ces-guide/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2015, 07:54 
Cytuj  
Dopiero zauważyłem ze reszta story KotFE ma zostawać wydana od Stycznia przez kilka miesięcy, nie wiem czemu ale myślałem ze chaptery maja wydać DO Stycznia :(
Poszedł uninstall


Posty: 13
Dołączył(a): 13.12.2011
Offline
PostNapisane: 2 gru 2015, 08:17 
Cytuj  
Chapter X 11 lutego ... delikatnie mówiąc lipa, chaptery od I do IX casualowo robiło się w max dwa dni, czekać ponad 3 miesiące na jeden chapter, który wątpię że będzie tak długi to bezwstydne wyciąganie kasy za prawie nic ... chyba że Bioware zaskoczy czymś w tym nowym rozdziale w co szczerze wątpię.
Ja mam co robić bo miałem długą przerwę, ale gracze co mieli sub cały czas ... :P


_________________
7 dni suba SWTOR za free: http://www.swtor.com/r/cFvPks :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2016, 17:53 
Cytuj  
Wczoraj wydali ostatni chapter KOTFE, za to juz miesiac temu zapowiedzieli KOTET - Knights of the Eternal Throne.
http://www.swtor.com/eternal-throne

Od kilku miesiecy nie gralem, ale ogladalem na youtube jak tam te chaptery wygladaly, przed chwila skonczylem ogladac kulminacyjny i.....

Spoiler:

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2016, 17:39 
Cytuj  
Jakbyś miał jakieś informacje które mogłoby zainteresować do powrotu do SWTOR to podziel się koniecznie.
Bardzo chętnie zagrałbym w coś ze świata SW (Dark Forces III albo w Kotor3). Bardzo czekałem na 1313, ale skurwysyny musieli anulować.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 07:03 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=LbpDxrew4A0

cinematic niezly jak zwykle...

...ale ludzie juz bawiac sie w datamining dotarli do wszystkich 9 chapterow dodatku, poczytalem sobie i jest bardzo meh, zapowiada sie takie same 9 rozdzialow jak wczesniej.

jedynym plusem jest to ze tym razem wszystkie 9 rozdzialow wyjdzie od razu i one koncza arc. natomiast co wyjdzie dalej - okaze sie.

Co do multiplayer content to wiadomo jedynie ze dotychczasowe rajdy beda doskalowane do 70 poziomu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2016, 10:00 
Cytuj  
Gdyby ta gra była tak dobra jak te cinematici to byłoby cudowanie, niestety jak odpalam to powolne mmo to dość szybko się nudzi :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.