mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 18:15 
Cytuj  
ano zalezy co z sb ale narazie nienajlepiej wyglada z tego co czytam ;/ a wlasciwie to fajnie bedzie byc jedi ;] to cos jak evil race w eq ;] beda cie ganiac npce itp ;] mi sie podoba ;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 19:27 
Cytuj  
co nie fajnie z sb
???
co czytasz?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 19:56 
Cytuj  
rofl magus...

u mnie to zalezy od tego, kiedy bedzie premiera sb... jesli naprawia shadowbane'a i premiery sie jakos zbiegna, to nie wiem, czy bede mial czas ochote i pieniadze na granie w dwie gry rownolegle.

i jeszcze pytanko do fanow sw, bo ja sie w to za bardzo nie zaglebialem - jak to jest z byciem jedi w filmach i ksiazkach( w grze pewnie to samo bedzie)? czy zeby byc force sensitive(i pozniej zostac jedi), trzeba byc raczej prawym obywatelem~ czy mozna od razu zaczac od bycia evil? czy moze przejscie na dark side nastepuje zawsze dopiero po zostaniu jedi?:/

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 19:57 
Cytuj  
HEHE jedynymi Jedi na servach beda zony devsow :>

Mnie zastanwia jak oni chca to rozwiazac jezeli juz ktos odkryje jak zostac jedi co trzeba robic gdzie i kiedy to sie zrobi nagle 39493472974932934 jedi. Jak dla mnie nie ma takiej mozliwosci zeby zablokowac jakos ta mozliwosc chyba ze wprowadza jakies rasistowskie lotto na charach i np 14 dni delaya na mozliwosc skasowania postaci. Wtedy jednak jestem ciekaw kiedy ich zlinczuja hehe. Imo shadowbane nie zagraza SWG bo z swg za duzo rzeczy jest zwiazanych i za duzo jest fascynatow a to bedzie glowny naped bo nawet jezeli gierka nie bedzie jakas super to kazdy bedzie chcial zobaczyc jak to jest pochodzic po Tatooine :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 20:01 
Cytuj  
to nic tylko pedzic do us przed premiera i za devsow wychodzic~ korzysci z tego dwojakie, bo nie dosc, ze bedziesz mogl sobie wookie jedi pograc, to jeszcze obywatelstwo dostaniesz.

Mnie zastanwia jak oni chca to rozwiazac jezeli juz ktos odkryje jak zostac jedi co trzeba robic gdzie i kiedy to sie zrobi nagle 39493472974932934 jedi.

dlatego mi sie wlasnie wydaje, ze to 'odkrywanie' w sobie mocy bedzie jak najbardziej losowe :

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 21:12 
Cytuj  
Kiedys kiedys czytalem o SWG - jakies wypowiedzi developerow. Podobno ilosc Jedi ma nie przekroczyc 4% populacji calego serwera. Po prostu serwer bedzie 'rozlosowywal moc', jak tylko beda wolne miejsca.

W moich oczach wyglada to tak, ze wszyscy beda chcieli grac Jedi. Dzieki czemu na Ebay konta z postaciami Jedi beda schodzic za grube $$$.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 21:20 
Cytuj  
heh juz se to wyobrazam gotujesz zupe i nagle odkrywasz w sobie moc jedi rotfl :> bedzie jedi bijacy patelnia ;] anyway mi sie podoba narazie bardziej swg i wiem ze jeden moj kumpel raczej napewno to bedzie gral wiec wybor chyba mam jasny

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 21:42 
Cytuj  
Najpierw trzeba byc "dobrym" jedi, a dopiero potem mozna przejsc na ciemna strone mocy.
Watpie czy wszyscy beda chcieli grac jedi. Nie kazdy lubi jak go ludzie bija bez powodu. :wink: Czesc ludzi chce miec spokoj jak gra. W grze bedzie to wygladalo tak, ze jak sie tylko wyda, ze ktos ma lightsaber to sie na niego wszyscy rzuca.
Nie zrobi sie nagle 39493472974932934 jedi, bo jedi moze miec tylko jednego ucznia w tym samym czesie, wiec jak wezmie jakiegos to przez 3-6 miechow bedzie zajety. Po drugie trzeba jeszcze znalezc frajera, ktory bedzie chcial poswiecic kupe czasu, zebys ty mogl zostac jedi.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 22:09 
Cytuj  
a kto bedzie tym pierwszym jedi?...

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 22:41 
Cytuj  
Pierwszymi jedi beda najprawdopodobniej GMowie, jak juz "wyucza" paru jedi to nie beda sie juz tym wiecej zajmowac.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 23:05 
Cytuj  
trzy miesiace takiego treningu 1/1 to troche nierealistyczne: wyobrazam sobie sytuacje, gdzie za wyuczenie trzeba bedzie komus placic sporo kasy (moze nawet rl).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 23:12 
Cytuj  
hmm mi sie podoba ;] miec ucznia ;] niezle ;] jeszcze lepiej by bylo jakby to byl konrador ;]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 23:38 
Cytuj  
Wyobrazam sobie ta nauke...

Jedi> A teraz idz wykop lopata 400 metrowy tunel. Do zobaczenia za miesiac.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2003, 00:07 
Cytuj  
Cytuj:
Coval napisał:
Wyobrazam sobie ta nauke...

Jedi> A teraz idz wykop lopata 400 metrowy tunel. Do zobaczenia za miesiac.


:grin:
Tak to moze wygladac, ze bedzie sie od niego dostawalo treningi/questy do wykonania.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2003, 00:16 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-15 00:07, Mutant napisał:
Cytuj:
Coval napisał:
Wyobrazam sobie ta nauke...

Jedi> A teraz idz wykop lopata 400 metrowy tunel. Do zobaczenia za miesiac.


:grin:
Tak to moze wygladac, ze bedzie sie od niego dostawalo treningi/questy do wykonania.



A moze bedzie po prostu udzielal Ci dobrych zyciowych rad a TY po latach bedziesz go wspominal:

Mistrz nauczyl mnie doceniac dobrze wykonana prace
"Jeśli zamierzacie się pozabijać, zróbcie to na zewnątrz - przed chwilą skończyłem sprzątać!"

Nauczył mnie logiki
"Dlaczego? Bo ja tak powiedziałem!"

Nauczył mnie tajemniczego zjawiska osmozy
"Zamknij się i jedz to gówno!"

Nauczył mnie hipokryzji
"Powtarzałem ci milion razy - nie wyolbrzymiaj!"

Nauczył mnie zazdrości
"Są miliony mlodych Jedi, które mają mniej szczęścia i nie mają takiego wspaniałego mistrza jak ty!"

:grin:

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2003, 10:00 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-14 18:12, Coval napisał:
A mnie ciekawi kto zamierza sprowadzic sobie SWG ze stanow???
Osobiscie, ciagle sie nad tym zastanawiam - mysle, ze to bedzie zalezalo od tego jakie bedzie Shadowbane.


Powtórzę pytanie.
Podobno nie mają jeszcze ustalonych serwerów w Europie. Ale jesli takie będą, to czy bedzie tak jak w daoc: wersja US i wersja EUR czy też bedzie można grac gdzie się chce?

SWG jest w preorder na amazonie w stanach i w UK, wiec nie bedę musiał ściągać ze stanów.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2003, 11:17 
Cytuj  
Cytuj:
Podobno nie mają jeszcze ustalonych serwerów w Europie. Ale jesli takie będą, to czy bedzie tak jak w daoc: wersja US i wersja EUR czy też bedzie można grac gdzie się chce?

Bedzie jedna wersja gry. Jak wypuszcza gre to nie bedzie jeszcze serwerow w Europie. Ma byc mozliwosc przeniesienia postaci z serwera US na serwer w Europie (jednorazowo) dla tych, ktorzy beda woleli tam grac.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2003, 14:22 
Cytuj  
SWG jest w preorder na amazonie w stanach i w UK, wiec nie bedę musiał ściągać ze stanów.

ale amazony nie wysylaja do polski przeciez. chyba, ze cos sie zmienilo.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2003, 15:05 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-15 14:22, konrador napisał:
SWG jest w preorder na amazonie w stanach i w UK, wiec nie bedę musiał ściągać ze stanów.

ale amazony nie wysylaja do polski przeciez. chyba, ze cos sie zmienilo.


Ta ale w Europie mam kolegow do ktorych kupie w amazonie i wysle i mi dostarcza szybko. Ze stanow gorzej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2003, 21:00 
Cytuj  
No najwyzsza pora otworzyc forum swg moim zdaniem :>
Swoja droga -> http://www.cdromshop.com (kanadyjski) pisze ze wysle swg do polski. Release jest 15 kwietnia ale w sklepach amerykanskich (nie wiadomo kiedy w reszcie swiata bo Dev systematycznie unika odpowiedzi na to pytanie). (Amazon.com tez nie wysle).

juz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.