mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2003, 22:32 
Cytuj  
Nie no ale ludziska myśle że to nie takie skomplikowane , przemyślałem to i jednak wolałbym należeć do prawdziwej polskiej gildi , powiem szczerze że dla mnie to niema rużnicy czy jest to imperium czy rebelia , jednak jeżeli chodzi o małą liczbe graczy , no cuż jak polak może być w gildi z zagrancy to czemu niemoze byc odwrotnie wystarczy pomyslec ze w klanie paru jezykowców i bedzie spoko , pozatym widziałem ze na forum ktos chciałbyc architektem , nastepny kupcem . itd. Ok niechcecie byc w gildi ale za ochrone w zamian za towary czy uslugi wzajemna pomoc to brzmi chyba ok. niemoge poprostu pogodzic sie z tym ze mam grac w zagraniczne gildi. "Polacy nie gęsi i swój język mają " , używając to w przenośni chcę nawiązać do tego że Polak potrafi i niema nic dla nas czemue byśmy rady nie dali , a więc czekam na reakcje , przyznam sie ze jednak to SWG mnie wciągnoł i to dla niego chcem sie poswiecic ....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2003, 00:20 
Cytuj  
Mysle ze masz w 100% racje, nielubie obcych gildii gdyz mimo ze angielski znam niezle to jednak pozostaje odsetek niewyrazonych emocji gdyz po prostu w obcym jezyku brakuje slow...
Polska gildia to rozmowy po polsku, szybsze porozumiewanie sie, wymiana informacji a przedewszystkim - wzajemna ochrona. Niestety bedzie nas bardzo malo, dlatego tez napisalem watek o wybraniu polskiego serwera. Chcialem aby wszyscy polacy grali razem, taka gildia nie moglaby sie rozpasc bo drugiej polskiej gildii juz by nie bylo.. :smile:
Co prawda moim zamierzeniem jest stworzenie postaci jawnego imperialisty ale jestem sklonny zostac nawet przebrzydlym "rebel scumm" aby tylko grac ze swojakami

*

Posty: 59
Dołączył(a): 25.02.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2003, 01:31 
Cytuj  
ok jak sa chetni mozna cos zrobic z tego :smile:
kto jest jeszcze chetny do wstapienia w szeregi Imperialnej Armii ?


_________________
Ask not what the Empire can do for you, but what you can do for the Empire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2003, 09:09 
Cytuj  
Ja bede gral w PA razem ze znajomymi z euro daoca. I nie w imperium :>

juz.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2003, 09:31 
Cytuj  
Mi tez nie robi wlasciwie zadnej roznicy czy bede w polskiej gildii, czy miedzynarodowej, natomniast na pewno bede w jakiejs PA europejskiej - bo jednak strefu czasowe powoduja, ze gra w gildii US to taki stosunek mocno przerywany...

Jakby ktos slyszal o jakiejs fajnej europejskiej PA, na Eclipsie, to dajcie znac. Pewnie razem ze mna bedzie grac paru RL kumpli...

Muminus

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2003, 15:16 
Cytuj  
Nierozumien tego podejscia do sprawy , ale cuz , jezeli sa chetni utworzyc cos w takim stylu to kontakt ze mna : [email protected] , mysle ze uda nam sie stworzyc cos niezłego , mam pare planów dla rozwinięcia małej gildi :>

EDIT: Uwazaj na Caps Lock.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mutant dnia 2003-03-14 16:01 ]</font>

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2003, 18:09 
Cytuj  
Troche mnie wkurza to ze nie zrobia czegos takiego jak naprzyklad sp w uo :/ Powinin byc pvp na jednym servie wszedzie.Ci co niechca niech siedza w miastach i licza na to ze guardsi ich ochronia :/ To samo z lootem.Jak kogos zabijam to chcialbym zabrac wszystko co mial a nie tylko czesc kasy :/ zonk


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 10:24 
Cytuj  
A ja dla odmiany nie chcialbym, zeby mnie jakis mega-power-player-z-wielkim-swiecacym-mieczem zabijal co chwile jak sobie usiluje zabic jakiegos szczura zeby uzyskac te 2 pkt xp w blasterze. Albo zeby jak ktos mnie zabije bo np bede mial laga jak stad do wiecznosci to zabierze mi caly zbierany przez ostatnie pol roku sprzet.

Sa rozni gracze - i dlatego sa rozne gry i rozne serwery. I jestem zadowolony, ze sa gry, gdzie mozna sie wyrzyc w PvP, a sa takie, gdzie mozna sobie spokojnie i bez ryzyka chodzic.

Muminus

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 18:47 
Cytuj  
No wlasnie nie chcesz pvp to graj na innym servie.Chodzi o to ze mogli zrobic cos na styl sp wlasnie dla osob ktore pvp chca :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 19:14 
Cytuj  
revange, jak interesujesz sie SWG, to powinienes wiedziec, ze do PvP bedzie Bloodfin.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 21:49 
Cytuj  
yeap dlatego tez zaznaczylem w ankiecie ze tam zamierzam grac :smile: Aczkolwiek ma to byc tylko umownie serv PvP wiec nie bedzie ogolnych zasad jak na sp(tak mi sie przynajmniej wydaje)


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 21:55 
Cytuj  
Dobrze Ci sie wydaje.
Bedzie tam po prostu wiecej osob zainteresowanych PvP, niz na innych serwerach.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 22:19 
Cytuj  
Otoz to :/ Bo tym fiutom nie chce sie przerobic jednego serva na typowy pvp :/ Nie zesrali by sie.

_________________
Kiedy kochasz, nie myslisz!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: revange dnia 2003-03-17 22:20 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2003, 09:06 
Cytuj  
Poczytajcie zasady jakie beda rzadzic walka w SWG. W takim przypadku kazdy serwer jest serwerem "pvp". Jesli nie ma wprowadzonych szczegolnych zasad to nie rozumiem jaki jest sens dzielenia na pvp i nie pvp :>; przy mechanice takiej jaka jest to po prostu bez sensu.

juz.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2003, 09:32 
Cytuj  
Mechanizm jest taki, ze jak ktos nie bedzie chcial brac udzialu w PvP to go nikt do tego nie zmusi. Jesli na serwerze bedzie wiekszosc wielbiciele PvM to trudno mowic, ze PvP bedzie na tym samym poziomie co na nieoficjalnym serwerze PvP, gdzie wiekszosc ludzi nastawiona bedzie wylacznie na PvP.

Oficjalnych serwerow PvP czy RP nie bedzie, bo jak wszyscy juz wiedza jest to malo oplacalne (chodzi o kase), a roboty wiecej bo trzeba roznicowac patche dla serwerow normalnych, PvP i RP.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2003, 11:28 
Cytuj  
Jak to bedzie to ja proponuje zobaczyc w praniu.
Moim zdaniem nie bedzie czegos takiego jak "nastawienie na pvp" - nie bedzie to mozliwe- ktos z takim nastawieniem bedzie po prostu gral bh. Swiat swg ma z zalozenia byc pelen zaleznosci, wiec defakto istnienie samych bh to czysty debilizm :>. Zreszta duze pvp to kwestia aren na przyklad- w ktorych przypadku naprawde tworzenie "nieoficjalnych serverow pvp" nie ma sensu.
Co do pvm- z racji ze moby nie beda dropowac uber loot`u pvm bedzie raczej sprawa zwiedzania i czerpania przyjemnosci z eksplorowania swiata- co na serwerze "nieoficjalnie pvp" tez zapewne bedzie istniec :>.
Naprawde unikalbym przekonania ze server nieoficjalnie pvp bedzie sie czymkolwiek roznil od serwera oficjalnie pvp.

juz.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2003, 21:18 
Cytuj  
Ukazalo sie drzewko umiejetnosci dla Creature Handlera.

Tutaj stare drzewko dla Scouta.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2003, 12:03 
Cytuj  
Ja tez sie pisze do polskiej gildii... ciekawe ile osob z forum dostanie sie do aktualnej bety...

*

Posty: 59
Dołączył(a): 25.02.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2003, 12:55 
Cytuj  
zaden ...


_________________
Ask not what the Empire can do for you, but what you can do for the Empire

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2003, 13:34 
Cytuj  
dlaczego sadzisz, ze zaden?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.