mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2003, 16:20 
Cytuj  
Ale jako Jedi będę scigany przez innych Jedi, łowców nagród oraz Vadera i Imperium... to chyba wystarczy jako przeciwaga?

Nah, taki system to wedlug mnie glupota. Tworza sie dwie oddzielne gry - dla tych, ktorzy maja czas/ochote/pieniadze, zeby siedziec i robic sobie kolejne postaci Jedi oraz dla tych, ktorzy oczekiwali od SWG jakiegos ciekawego PvP, a nie zabawy w polowanie na polbogow...

Trzeba wierzyc, ze bedzie to mialo rece i nogi. W koncu nie robia pierwszej gry w zyciu.

Nie wyczujesz, pierwsza strasznie spieprzyli przeciez;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2003, 16:28 
Cytuj  
dalem przyklad, ja planuje byc architektem,kucharzem... ewentualnie zbrojmistrzem o ile mozna to tak przetlumaczyc...

=p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2003, 16:57 
Cytuj  
Cytuj:
konrador napisał:
Nie wyczujesz, pierwsza strasznie spieprzyli przeciez;)

:grin:
Nad SWG pracuje sporo osob, ktore robily UO. Nie tylko Ci od EQ.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2003, 11:44 
Cytuj  
Swg gra w ktorej chodzi tylko oto by dorwac jediego.


_________________
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-02-03 11:50 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2003, 11:49 
Cytuj  
Cytuj:
2003-02-02 15:48, Mutant napisał:
Jedi bedzie jak uber mob, na ktorego idzie 20 osob z ta roznica, ze ten bedzie sterowany przez gracza.



i jak to problem dla jako takiej gildi

Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-02-03 11:54 ]</font>


Posty: 3
Dołączył(a): 16.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2003, 12:53 
Cytuj  
a co bedzie jak sie jedi w gildie zrzesza......?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2003, 20:22 
Cytuj  
A tak naprawdę to powinno byc jak w życiu. Policja, ciupa, pałowanko lub publiczne piętnowanie (niewpuszczanie do miast itp) oraz egzekucje złoczyńców :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2003, 08:43 
Cytuj  
quote:
--------------------------------------------------------------------------------

Devs, in all seriousness...
...should we even remotely expect to EVER see a Jedi using their skills in public?

--------------------------------------------------------------------------------

Sure. You&#8217;re only attackable by non-enemies for a few minutes after you use a Jedi power. The life of a Jedi during this time period is definitely one of living in hiding, and choosing the right moment to use your powers. If you attract too much attention, you&#8217;ll not only risk attacks by other players (that should be the LEAST of your worries&#8212;a Jedi Knight can pretty much take out a whole group of players) but by NPCs that Darth Vader sends against you. And THOSE will definitely be a challenge. Let me know how you do against Mara Jade in one on one combat.

Cytat z boardu.

juz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2003, 09:03 
Cytuj  
no, jednym slowem taki jedi potrafi niezle zloic innym skore heeh


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2003, 10:56 
Cytuj  
Czyli caly ten wysilek, zeby zostac Jedi bedzie tylko sluzyl temu, zeby sobie wieksze monsterki niz zwykle pozabijac - rofl i tyle.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2003, 11:02 
Cytuj  
No wiesz.
Kazda gra mmorpg to dochodzenie do takiego stopnia rozwoju gdzie malo kto moze ci naskoczyc :>
To nie jest nic nowego, i nie bedzie.
Z grami mmorpg (ktorych nomen omen nie mozna skonczyc tak jak singli na przyklad) tak juz jest ze dazy sie w nich do bycia najlepszym. w taki czy inny sposob. A bycie jedi....kolejne umiejetnosci zwiazane z moca, mozliwosc obrony biednych i ucisnionych..... :>

mniam.

juz :>.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2003, 11:21 
Cytuj  
jak tak dalej pojdzie to chyba przeczkeam w eq na eq2 hehe

ale zobacze jak swg bedzie dzialac w praktyce.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2003, 11:41 
Cytuj  
Kazda gra mmorpg to dochodzenie do takiego stopnia rozwoju gdzie malo kto moze ci naskoczyc :>

Wtedy wlasnie zaczyna sie PvP, jak w DAoC np. A tutaj widze bedzie neverending monsterbashing story. No ale czego mozna bylo sie po Verancie spodziewac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2003, 11:43 
Cytuj  
Neverending?
Nie sadze. W koncu mozesz zrobic okreslona ilosc skili :>
Jedyne co to respecing.

Ale mysle ze wlasnie jak juz bedziesz uber ze swoimi skilami to wtedy sie zacznie zabawa :> ty kontra imperium, ty kontra rebelianci itd. :>

juz.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: krzyk dnia 2003-02-05 11:45 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2003, 11:46 
Cytuj  
jak to bedzie jak kon mowi, to ja juz wole ten mob bashing ale w wydaniu eq...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2003, 14:35 
Cytuj  
Watpie, zeby w tej grze byl tylko monster bashing. Zreszta jak sie chce byc jakims crafterem, to nie trzeba nawet jednego moba zabic. :wink: Jak powiedzieli kiedys DEVSi to rozwiniecie postaci na maxa to tak naprawde dopiero poczatek.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 87
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 maja 2003, 18:54 
Cytuj  
Można by się umuwić (ci z forum którzy chcą być jedi) i założyć jakąś gildię (ew.zbudować duży dom i tam "utworzyć" gildię jedi) oczywiście nie oficjalnie ale po cichu.
Ciekawe kto przeciwstawiłby się powedzmy 30 jedi masters/knighths ???

Będą oni mogli odbijać blaster bolty (jedi)a tak w ogule to kto z grających chce być Jedi w grze i na jakim serwerze będzie grał?>??
Ja osobiście zacznę dopiero po wakacjach ale co tam. Moglibyśmy się powymieniać informacjami o naszych postaciach (mówię tu o graczech z tego forum raczej jedi ale mogą być wszyscy ew. z Polski) i zrealizować ww. pomysł.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2003, 18:59 
Cytuj  
Jesli bede mial otwarty fc slot to nigdy czegos takiego nie zrobie :/. To by defakto zepsulo cala zabawe.... zreszta mysle ze beda mechanizmy zabezpieczajace przed czyms takim.

juz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2003, 20:26 
Cytuj  
30 jedi?! hehe chyba zartujesz , wg zalozen dev teamu na servie bedzie "kilku" jedi... i oni napewno sie zrzesza.

Ale nie bedzie ich az takiej ilosci, na open forach byla o tym mowa - jedi bedzie mogl zmiesc z powierzchni doslownie wszystko za glupim mrugnieciem oka. :wink:

Nie chce Cie w zniechecac, ale radze poczytac na ten temat fora...

BTW

szukalem Cie ingame krzyk, ale jakos nie mozemy na siebie trafic.Zreszta ja na Ahazi siedzie ciagle, bri laguje tak ze grac sie odechciewa...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2003, 22:34 
Cytuj  
No ja na Bria :>
Bria mi nie laguje a Ahazi owszem.

juz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.