mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 16:41 
Cytuj  
Cytuj:
ROTFL nastepny inteligent :wink:
mam propozycje bo nie chce juz sie zloscic :wink:
PRZECZYTAJ TO MOJE ZDANIE JESZCZE RAZ!

Sam je przeczytaj inteligencie.

Nie mam watpliwosci. Nadal uwazam to co napisalem.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 17:03 
Cytuj  
Nie pisze nic o grze bo obowiazuje mnie NDA nawet w polskim języku i na boardzie na który na pewno żaden z DEVów nie wejdzie... Nie piszę o grze bo takie są zasady.
Co do gry osobiście mi się podoba i wszystkim tym którzy grali dłużej niż 15 minut bo w pierwszych piętnastu minutach gra rzeczywiście może zniechęcić. Ale szczegółów co i dlaczego ci nie podam chyba że spotkamy sie w RL - bo to mogę zrobić.
I proszę się nie śmiać z NDA, prawo to prawo i zamierzam go przestrzegać...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 17:23 
Cytuj  
To samo ja. Nie bede lamal NDA. Jak ktos chce zobaczyc swg w akcji to moze do mnie wpasc :>.

juz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 17:29 
Cytuj  
Wez no mi zdradz tajemnice i powiedz czego piszesz "juz."

:grin:


_________________
Sathorn#2230

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 18:07 
Cytuj  
Moze nie pisza dlatego ze obowiazuje ich NDA...
Jako ciekawostke podam ze SWG ma system znakow wodnych na screenach, wiec postowanie screenow wiaze sie z duzym ryzykiem.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 18:20 
Cytuj  
NDA już niedługo zostanie zniesione. Są ludzie, którym SWG się podoba, są i tacy którym się nie podoba. Ja sam rozmawiałem zarówno z totalnie zdegustowanymi jak i zachwyconymi. Wszystko kwestia gustu. Niedługo SWG będzie dostępne dla wszystkich i każdy będzie mógł sam ocenić.

Z kolei twierdzenia, że "wszyscy mówią, że to gówno" są tak samo nieprawdziwe jak twierdzenia, że "wszyscy mówią, że to rewelacja". Nie ma możliwości, żeby jakikolwiek produkt zadowolił każdego, nie ma również sensu wpychanie innym na siłę swoich opinii. Dla jednych np. rozwiązania dot. PvP będą zaletą, dla innych wadą...

Poprzestańmy więc na tym, że jednym się podoba, a innym nie. I tyle. Których jest więcej jednoznacznie ocenić się nie da. Po co flame'ować innych z powodu odmiennych gustów ?

Dyskusja miałaby sens, gdybyśmy rozmawiali o konkretnych mechanizmach i rozwiązaniach zastosowanych w SWG, ale tego czynić nie można dopóki NDA nie zostanie zniesione...


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 00:46 
Cytuj  
Tak przy okazji nie moge zrobic screenshotow czyzby byly zblokowane?


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 02:28 
Cytuj  
nie no ludzie LOL rozwaliliscie mnie z tym NDA :smile:)) Pffff...
No to co? - kupujecie tylko oryginalne gry (jak np. ja) nie macie pirackich MP3, tony erotycznych fotek, gier ripowanych i tej calej masy gowna ktore sciagacie calymi dniami z sieci??? a wasz windows jest oryginalny jak i wszsytkie programy?
Odpowiedzcie sobie sami - dla mnie to chipokryzja ze az boli i jeszcze to publicznie oglaszac - WSTYD!!!

Ehhh tylko sie smiac glosno z kazdego kto pisze o tym ze przestrzega prawa lamiac je 1000 razy dziennie...

Dzieki ze sie podzielicie z kolegami swoja wiedza i doswiadczeniem na temat SWG - mam nadzieje ze ktos wam tez kiedys napisze ze nic wam nie powie bo przestrzega prawa - dla mnie BIG LOL

POZDRAWIAM CHIPOKRYTOW !!!


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 08:14 
Cytuj  
Cytuj:
Sathorn napisał:
Tak przy okazji nie moge zrobic screenshotow czyzby byly zblokowane?

Sprobuj HyperSnap-DX:
http://www.hyperionics.com/hsdx/downloads.asp


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 08:58 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-14 17:41, Mutant napisał:
Cytuj:
ROTFL nastepny inteligent :wink:
mam propozycje bo nie chce juz sie zloscic :wink:
PRZECZYTAJ TO MOJE ZDANIE JESZCZE RAZ!

Sam je przeczytaj inteligencie.

Nie mam watpliwosci. Nadal uwazam to co napisalem.



Heh... nie no Mutant moglbym zrozumiec jednego z 16-letnich grupowiczow ktorych posty ignoruje...
ale TY stary chlop :wink: ehhh...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-05-15 10:02 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 09:52 
Cytuj  
McLaren:

Slyszales ze ocenia sie innych podlog siebie samego? :>
A to ze niektorzy przestrzegaja prawa to chyba nie jest jakies niespotykane, co?

PS. Jesli masz prawo w dupie twoja sprawa :>
NDA bedzie zniesione niedlugo to wtedy sobie poczytasz.

PS. Nie ma czym sie dzielic :> gra jest zajebista.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: krzyk dnia 2003-05-15 10:53 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 09:57 
Cytuj  
Wiesz sa ludzie ktorzy maja na tyle odwagi i rozsadku ze podpisuja NDA wlasnym nazwiskiem a nie nazwiskiem sasiada.Nie bede ryzykowal procesem tylko dlatego ze jakiemus palantowi nie spodoba sie moja osoba i gotow wyslac link do SoE...

Kiedys bez wahania zlamalbym NDA i postnal tu to co wiem, ale poniewaz ostatnio pojawilo sie tu pelno nieobliczalnych durni nie zamierzam wiecej ryzykowac.

A porownanie NDA do piractwa jest smiechu warte...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 28
Dołączył(a): 7.05.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 10:04 
Cytuj  
Zematis ma racje sa wariaci co maja w dupie NDA. Ale sa tez tacy ktorzy zobacza ze zlamales NDA i naskalza tatusiowi ze jeden chlopcyk zlamal plawo. A potem mozna miec przej..ane. :grin:
RESPECT ALL


_________________
I'm only shadow

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 10:53 
Cytuj  
spoko, kazdy ma prawo do wlasnego zdania i ja to szanuje...

niemniej jednak nadal twierdze, ze to CHIPOKRYZJA i tyle w tym temacie mojego zdania...

lepiej by wygladalo napisac to co teraz czyli to, ze sie obawiacie donosow a nie pisac, ze przestrzegacie prawa bo to dla mnie smieszne...

a piractwo to tez lamanie prawa, wiec gdzie ta konsekwencja w pogladach i dzialaniu?
Poprostu chipokryzja...

Gratuluje tylko samozaklamania i nieszczerosci to wiele swiadzczy o czlowieku(!)

eot z mojej strony.


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 10:55 
Cytuj  
Cytuj:
No to co? - kupujecie tylko oryginalne gry (jak np. ja) nie macie pirackich MP3, tony erotycznych fotek, gier ripowanych i tej calej masy gowna ktore sciagacie calymi dniami z sieci??? a wasz windows jest oryginalny jak i wszsytkie programy?

No cóż może się zdziwisz ale wszystko co mam na dysku jest albo zakupione, albo shareware albo freeware. Pracuję, zarabiam - stać mnie na to żeby nie kraść.
Cytuj:
Ehhh tylko sie smiac glosno z kazdego kto pisze o tym ze przestrzega prawa lamiac je 1000 razy dziennie...

Jak widzisz nie każdy robi tak jak uważasz. Na przyszlosc rada, przestań generalizować a szczególnie jak ludzi nie widziales na oczy.
Cytuj:
Dzieki ze sie podzielicie z kolegami swoja wiedza i doswiadczeniem na temat SWG - mam nadzieje ze ktos wam tez kiedys napisze ze nic wam nie powie bo przestrzega prawa - dla mnie BIG LOL

Nikt się oprocz ciebie nie pytał o grę więc chyba chodzi ci o samego siebie, a jesli tak to przypomnę ci ze ty już zdanie na tą grę masz wyrobione - więc po co ci moja opinia?


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 10:59 
Cytuj  
Cytuj:
spoko, kazdy ma prawo do wlasnego zdania i ja to szanuje...

...ze przestrzegacie prawa bo to dla mnie smieszne...


Nie dość ze ludzi obrażasz to jeszcze przeczysz sam sobie, zastanów sie dwa razy zanim coś palniesz nastepnym razem.


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 11:08 
Cytuj  
Cytuj:
Nikt się oprocz ciebie nie pytał o grę więc chyba chodzi ci o samego siebie, a jesli tak to przypomnę ci ze ty już zdanie na tą grę masz wyrobione - więc po co ci moja opinia?


Tak? o ciekawe to jakie jest to "moje" zdanie na temat SWG? - prosze napisz bo sam jestem ciekawy.
Widze, ze "pan" chipokryta nie tylko jest zaklamany ale i czyta w myslach lub jest prorokiem bo o ile mi wiadomo to ja nie mam jeszcze zdania na temat SWG.

Co do tego, ze masz wszystko legalne i nie lamiesz prawa... - pozostawie bez komentarza tym razem.


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 11:12 
Cytuj  
Cytuj:
Nie dość ze ludzi obrażasz to jeszcze przeczysz sam sobie, zastanów sie dwa razy zanim coś palniesz nastepnym razem.


Twoja wolna interpretacja niedoczytanych do konca i w pospiechu moich postow mnie poprostu zadziwia.

Prosze, napisz gdzie obrazilem ludzi o ktorych piszesz?
...czy chodzi ci moze o to, ze nazywam rzeczy po imieniu?


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 11:27 
Cytuj  
Cytuj:
...sam jak sie dostane nie mam zamiaru placic za to gowno, a bardzo czesto slysze od roznych ludzi to SWG to kolejny syf w temacie Star Wars...

Jak widać zdanie już masz, oto twoje własne słowa nie moje...
I naprawdę trudno ci w to uwierzyć że mam wszystko legalne? Mam ci posłać zdjęcia pudełek żebyś uwierzył? :grin:
Ale najbardziej sie uśmiałem z tego tekstu:
Hipokryci Forum: Sathorn i Zematis
Dodaj sobie jeszcze
Niedowiarek Nr.1 Forum: McLaren


_________________
Zadzwoń do mnie o 4 nad ranem a dowiesz się kim jesteś...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sathorn dnia 2003-05-15 12:34 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 11:38 
Cytuj  
i dodam jeszcze:
Obraziles mnie i Zematisa nazywając nas "chipokrytami" a może hipokrytami? :grin:
Obraziles mnie lub próbowałes tym "panem" w cudzysłowie (lekceważenie?)
Cytuj:
Co do tego, ze masz wszystko legalne i nie lamiesz prawa... - pozostawie bez komentarza tym razem.

Stosując niedpowiedzienia próbujesz innym wmówić że łgam? To też obraza oraz wyzwanie...

Cytuj:
Twoja wolna interpretacja niedoczytanych do konca i w pospiechu moich postow mnie poprostu zadziwia.

Czytam dokładnie wszystko oraz wyciągam wnioski. Jesli w jednym momencie mówisz ze szanujesz zdanie innych a dwa zdania póżniej mówisz ze nasza wola przestrzegania prawa jest dla ciebie smieszna czy to nie oznacza ze przeczysz sam sobie?


_________________
Sathorn#2230

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.