mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 11:48 
Cytuj  
lepiej by wygladalo napisac to co teraz czyli to, ze sie obawiacie donosow a nie pisac, ze przestrzegacie prawa bo to dla mnie smieszne...

A co ja niby napisalem? Umiesz czytac?
Ze nie bede lamal NDA bo obawiam sie za jakis geniusz wpadnie na swietny pomysl doniesienia na mnie...

A co do piractwa to nie wiesz kim jestem w RL i czy mam piarty czy nie, wiec sie moze odpierdol.

Rozumiem rowniez ze przyklady ktore podales pochodza z Twoich wlasnych zyciowych doswiadczen.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 12:16 
Cytuj  
Cytuj:
McLAREN napisał:
Heh... nie no Mutant moglbym zrozumiec jednego z 16-letnich grupowiczow ktorych posty ignoruje...
ale TY stary chlop :wink: ehhh...


Piszac odpowiedz na twojego posta nie wiedzialem, ze wiesz cos o grze (Twoj pierwszy post tutaj + niewiedza na temat platnej bety). Stad moja rada, zebys poczytal za nim wyrazisz swoje negatywne zdanie (lub jak wolisz zdanie innych). Jednak w dalsze czesci Swojego posta piszesz, ze wszystkie gry o tej tematyce poza... bla bla... to totalny syf (imo).
Odebralem to jako negatywne nastawienie do gry, bo zalozylem (a mam prawo :wink:), ze nic o grze nie wiesz.
Mi to wisi jakie jest Twoje zdanie na temat tej gry, mozesz jak obsmarowac na strone A4. Jedynym znaczenie tego zdania mialo byc, zeby dowiedziec sie czegos o grze za nim sie zacznie zakladac, ze to syf.

Peace.


McLarena uprasza sie o nie wzniecanie zamieszek na forum.

Wszystkich (takze siebie :wink:)prosze o wyluzowanie, bo zamkniemy topic. :/


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 12:19 
Cytuj  
Zematis: idziesz do igonre, a w ogole to nie pisalem tego do ciebie skoro tak nie pisales - ale widac, ze czytajac rozumiesz tylko to co chcesz i ci wygodniej.

Sathorn: faktycznie moj blad HIPOKRYZJA, co niezmienia faktu iz nadal nie jest to OBRAZA, jezeli nie wiesz co to slowo oznacza wyjasniam:
"hipokryzja (słownik języka polskiego)
rz. ż IIa, blm ‘obłuda, dwulicowość, nieszczerość’ "
i wszystkim tym ktorzy nie wiedza i nie znaja tego slowa.
Wiec to jest jedno slowo ktore okresla Ciebie w moich oczach i nie mam zamiaru Ciebie obrazac szanowny kolego, poprostu zamiast pisac, ze jestes obludny lub nieszczeru uzylem innego slowa wyjasniajacego wszystko o ile ktos rozumie co ono ono oznacza - dzieki temu ze to teraz wyjasnilem czesc z Was zachowa je w pamieci :wink: "czlowiek sie uczy cale zycie.."

Moze gdybym napisal cos w sylu ostatniego postu Zematisa do Ciebie mailbys prawo twierdzic, ze Cie obrazam - ale jak widzisz prowadze z Toba mimo wszystko spokojna wymaine zdan.

potem piszesz "a dwa zdania póżniej mówisz ze nasza wola przestrzegania prawa jest dla ciebie smieszna "

Nastepny przyklad potwierdzajacy to iz nie czytasz lub nadinterpretujesz moje wypowiedzi.
Wyjasniam, nie wola przestrzegania prawa jest dla mnie smieszna ale Twoja hipokryzja, i jest SMIESZNA wiec nadal Ciebie nie obrazam.

Pozdrawiam...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 12:29 
Cytuj  
Mutant: kiedy ja uwielbiam wywolywac zamieszki :wink: heheh...

Co do mojego zdania o SWG, jak juz pisalem wszesniej NIE MAM ZDANIA, nie gralem a jedynie opieram sie na opinni innych.
Screenshoty z gry jak i pomysl bardzo mi sie podobaja i BARDZO jestem ciekawy jak z gameplay itd. dlatego dopominalem sie o relacje z gry...

Co do "SYFu" odnosnie kilku gier z tej tematyki to chyba wyraznie napisalem IMO (!!!)


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 12:34 
Cytuj  
Chyba tez nie za bardzo znasz slowo: Hipokryzja skoro robisz w nim blad.
Dziekujemy Ci za cytat ze slownika jezyka polskiego, doceniamy Twoj wysilek.

Jeszcze raz prosze o spokoj.
Rozmowe prosze przeniesc na priva.
Z gory dziekuje.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 12:34 
Cytuj  
McLaren - mozemy tu sobie wypominac nawzajem swoje teksty a doprowadzi to tylko do megaflame'u jak chcesz to w opisie moim jest numer GG lub ICQ zagadaj do mnie to ci dokladnie krok po kroku wytlumacze dlaczego sadze ze mnie obraziles (nie chodzilo mi o slowo hipokryta tylko o to ze mnei tak okreslasz - a dla mnie to obraza i na milosc boska wiem co to znaczy... zreszta samo posadzanie mnie o uzywanie slow ktorych nie rozumiem rownież jest dla mnie obraza :grin: :grin: :grin: :grin:)
Nic wiecej na forum - reszta na GG McLaren oki?
to juz naprawde koniec w tym topiku :>


_________________
Sathorn#2230

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 12:40 
Cytuj  
Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

juz.

PS. To jest forum o swg a nie potyczki leksykalno-fleksyjne, nie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 12:45 
Cytuj  
No własnie - chłopaki z LucasArts juz cos chlapneli na E3 apropos Release Date? Bo na moje oko to jakis sierpien - wrzesien optymalnie a w najgorszym przypadku (dla gry oczywiscie) to czerwiec...


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 12:56 
Cytuj  
Sathorn niech bedzie po Twojemu... pogadamy na GG.

Mutant a ty co ORMO, ze o spokoj mnie prosisz, to jest forum i chyba ludzie tu wymieniaja poglady - jakie by one nie byly.
Nie chesz brac udzialu w tej rozmowie wolna wola.

A to iz popelnilem literowke (blad ort. dla bardziej zajadlych), nie oznacza wcale, ze nie znam znaczenia tego slowa nie sadzisz? zreszta olac to juz... nie mam ochoty sie rozwodzic juz w tym temacie.


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 14:02 
Cytuj  
To jest forum do wymieniania pogladow jakie by one nie byly na temat Star Wars Galaxies.

Mutant a ty co ORMO
Nie, Moderator SWG.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 14:20 
Cytuj  
skoro moderator to przepraszam juz milkne :smile:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 14:40 
Cytuj  
Wzruszylem sie...

Nie pisales do mnie? to nie uzywaj liczby mnogiej tylko wymien nickname.Czytam co napisales i z konstrukcji zdania wynika ze kierujesz te slowa >i< do mnie.A skoro nie do mnie to po co mowisz ze jestem hipokryta?

Zaskakujace jest to ze jak na swoje lata to sie zachowujesz jak smarkacz z podstawowki...
Dawno takiego pacjenta jak Ty nie widzialem.
Moze Ty jak Jackson drugie dziecinstwo na stare lata przerabiasz , co?



_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-05-15 15:42 ]</font>

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 15:01 
Cytuj  
A mam mini pytanko nielamiące (oby :>) zasad NDA , mianowicie w ilu procentach określacie gotowość bety-3 do osiągniecia dobrej finalnej wersji gry(jeżeli to zgodne z prawem :> prosze kogos o odpowiedz )

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 15:19 
Cytuj  
Na dobra sprawe mozna juz znosnie grac ale zeby tak wszystko bylo na cacy - jakies 2-3 miechy, no... moze 4


_________________
Sathorn#2230

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 15:21 
Cytuj  
Wujo:
60-70%

juz.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 15:23 
Cytuj  
Dzięki chłopaki .. :>

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 17:39 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-15 16:19, Sathorn napisał:
Na dobra sprawe mozna juz znosnie grac ale zeby tak wszystko bylo na cacy - jakies 2-3 miechy, no... moze 4


Generalnie bym się zgodził - 3-4 miesiące, ale przy założeniu, że naprawdę ostro wezmą się do poprawiania bugów i ewidentnych niedoróbek, których niestety nie brakuje (pomijam kwestie niestabilności, itp. - zakładam, że w full tego nie będzie, chociaż nie wszyscy są takimi "optymistami"). Jednak po doświadczeniach z innych mmorpg'ów jakoś nie bardzo w to wierzę (zbyt wiele razy widziałem jak ewidentne bugi, exploity, czy wręcz niedoróbki uniemożliwiające grę w takim czy innym zakresie, przechodziły z fazy beta do full release). Tak czy inaczej, w stanie, w którym gra się znajduje obecnie, stanowi moim zdaniem niewykorzystany potencjał (a szkoda, mimo że nie jestem wielkim fanem tematyki Star Wars, miałem pewne nadzieje).

Za pół roku SWG może być naprawdę dobrą gra (może...), na razie jestem przekonany, że premiera nie będzie się zbytnio różniła od innych mmorpg'ów - zbyt wczesny release, kupa bugów, lag nie do zniesienia, w***ieni ludzie, itp.

BTW, krążą pewne nieoficjalne informacje, że miesięczna opłata ma wynieść ponad 20 USD. Na ile to prawda dopiero się dowiemy :smile: ale ja osobiście nie będę zdziwiony jeżeli okaże się to prawdą (tym bardziej, że w kilku wywiadach SOE dawało już do zrozumienia, że opłata może być wyższa niż powszechne obecnie 12.95 USD).


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 18:40 
Cytuj  
Sluchy o oplacie to sa takie ze ktostam komus innemu cos powiedzial. I sie robia historie nie z tej ziemi. Prawda jest taka ze oplata moze byc 13USD+. Nie znamy gornej granicy. Ani nikt nie wie jakie sa przyblizone plany soa co do tego.

juz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 23:17 
Cytuj  
oplate 20$ SoE wprowadzilo jako pakiet (eq,eq2,planetside) ale to nie dotyczy SWG...

z tego co mowia na E3 wynika ze oplata wyniesie tak jak za eq i inne ok 12$.

z tymi 20$ to po prostu plotka poszla w wyniku dezinformacji , okazalo sie ze tak 20$ ale za 3 gry na raz...

Na razie oficjalnie nadal nie ma slowa na temta oplat.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 28
Dołączył(a): 7.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2003, 14:25 
Cytuj  
Ja slyszalem nawet plotke ze ma kosztowac 8$. Ale i tak w to nie wierze. Zreszta nie wazne jaka bedzie cena i tak zaplace jaka podadza :grin:


_________________
I'm only shadow

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.