mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 17:28 
Cytuj  
Nie rozumiem troche twojej argumentacji, krzyk. Jak ktos zaplaci 6$/50$, to znaczy, ze jest fajny koles i mozna sobie z nim grac?

Tak, bo jak sam widzisz nie kazdy jest gotow zaplacic i zmniejsza to ilosc kretynow.

Chociazby o ta bande durniow co na beta forum zakladaja po 100 postow jakie to nie fari ze trzeba placic...
(jak sie zalapiesz , ale nie zamowisz cd to i tak mozesz wejsc na beta forum)

I jak sie ma troche oleju w glowie to nie placisz 60$ a 11$.Trzeba troche pomyslec.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 17:32 
Cytuj  
uhh ?

6$ - cd swg beta
40% - shadowbane
40-~15$=25$

wytlumacz mi jakim cudem zrobiles to taniej ? koszty wysylki to juz inna sprawa, zawsze mozna zamowic do kolegi z us.. te 50$ wysylki moglo rownie dobrze przytrafic sie tobie jak bys zamawial do pl, z tym ze ty jeszcze placisz te ~15$ miesiecznie za testowanie gry ktora imho jest wczesna beta, a on zaplacil nie dosc ze mniej to jeszcze nie bedzie placil abonamentu...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 17:34 
Cytuj  
Telu nie wiem czemu tak bronisz to swg.
PLacenie za bete to poroniony pomysl.
nie dosc ze im pomagasz ja zrobic, wydac ,
usnac bledy to jeszcze musisz placic?
Wiem kto niechce to nie zaplaci ale gracz to osoba gotowa na duzo aby grac. Oni o tym wiedza i to wykorzystuja.

to jest chujowe i mam nadzieje ze nie wejdzie w nawyk :smile:


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 17:50 
Cytuj  
Tak, bo jak sam widzisz nie kazdy jest gotow zaplacic i zmniejsza to ilosc kretynow.

No wedlug mnie jest calkiem odwrotnie. To wlasnie kretyni gotowi sa placic za testowanie komus gry...

6$ - cd swg beta

50$ +6$ za swg beta. Mowilem o sciaganiu do siebie. Wiem, ze mozna zrobic to inaczej, ale chodzi o sam fakt, ze tyle chca za wyslanie dwoch glupich plytek. Ja za SB placilem 40 (+13 za nastepny miesiac), czyli - jakby nie patrzec - mniej. ?Comprende?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 18:24 
Cytuj  
Nie , nie kretyni - po prostu stac mnie na to...

To ze mam pieniadze stanowi o mojej glupocie?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 18:40 
Cytuj  
hmm jedziesz po kretynach a nie widzisz ceny w roznicy wysylka ups do polski a wysylka ups do stanow...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 20:05 
Cytuj  
Ale macie jakas niezdrowa fascynacje tematem :sad:

Jada po temacie swg i wiedza, ze jest masa ludzi, ktorzy zaplaca za cdeki i wysylke i nie chodzi o Polske bo jest to dla nich marginalna sprawa. Tak wiec po co maja placic za tlocznie jak moga sobie POZWOLIC jak widac na obarczenie kosztami swoich wolentariuszy, ktorzy jeszcze beda bronic sprawy :smile: Nie ma co tego porownywac do innych tytulow bo Star Wars od chwili premiery a juz szczegolnie teraz jest tematem kultowym i wszystkie produkty z tym logiem ida jak swieze buleczki mimo, ze zdarzaly sie wielkie knoty. Nie potrafie teraz z glowy podac jakiegos tytulu, ktory wzbudzalby wiecej emocji na rynku mmorpg niz SWG. Reklama dzwignia handlu i nie ma co nazywac ludzi kretynami, ze placa kase za bete, czuja sie w jakis tam sposob wyroznieni, zlapali sie na przynete i jezeli dla nich jest OK to tylko chwalic dzial marketingu :smile: Ja mam tylko nadzieje, ze produkt finalny nie okaze sie gownem i nie pojda tym samym torem co w becie i za gre nie trzeba bedzie placic strasznej kasy, i nie chodzi o to jak kto jest zasobny ale o zdrowy rozsadek, o ktorym Mutant mowil w ktoryms tam poscie.
Powodzenia beta testerzy :smile: !!!


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 20:49 
Cytuj  
Nie , nie kretyni - po prostu stac mnie na to...

No rozumiem. A kogos innego na to akurat nie stac i ty twierdzisz, ze staje sie przez to kretynem... GG

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 20:53 
Cytuj  
mnie tez stac i co nie zaplacil bym.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 21:05 
Cytuj  
Aenima: sam wyciagnij wnioski (joke :])

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 21:42 
Cytuj  
HM...czytam se ten watek i sie zastanawiam,cos Telu mial na mysli? Czy kretyni to ci co graja w "pay-beta"? ("...zmniejsza to ilosc kretynow...")Czy tez all beta-testerzy i fani SWG to kretyni? (cytat j/w)
Ja sie zaliczam skromnie do fanow SWG (bo nie zaplace za bete,chociarz mnie stac,jak zreszta kazdego kto gra w gierki online he he)I jakby fani mieliby byc kretynami to...przenies ten watek na flame he he

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 21:42 
Cytuj  
Panowie , wyzywanie się raczej nie rozwiąże sporu . Jeżeli ktoś uznał , że może zapłacić za beta testowanie gry to jego sprawa .
Kwota 200-300 zł nie jest aż tak wielka , jak kogoś stać i ma ochotę niech płaci .Proste , nie rozumiem po co te kłotnie .
SWG ma przede wszystkim być dochodowa , jeżeli może przynosić zyski (lub mniejsze straty) , już w fazie beta to dlaczego nie ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 22:15 
Cytuj  
Jak kogos nie stac to nie placi i tyle - i rozumiem to! Wolny wybor.
Ale nie rozumiem jak ktos nie placi ale za to ma pretensje ze beta jest platna i nazywa tych co placa kretynami.

Lapiduch: Moj blad - skrot myslowy i zle zabrzmialo chodzilo mi,o ludzi ktorzy zapisuja sie na bety tylko po to zeby uprzykrzac zycie innym.(m.in ci o ktorych mowil tez krzyk)
Oni sie nie zalapia bo nie bede chcieli placic.

Oczywiscie wiem ze mnostwo osob nie stac na taka oplate, badz tez uwazaja ze to marnowanie pieniedzy (jak czesc z was tu obecnych) ale nie podoba mi sie jak mowia ze placenie za bete to kretynizm.

Mam nadzieje ze wyjasnilem o co mi chodzilo.

Panowie , wyzywanie się raczej nie rozwiąże sporu . Jeżeli ktoś uznał , że może zapłacić za beta testowanie gry to jego sprawa . Swiete slowa! tylko powiedz mi,czemu oni mowia ze jestem frajer ze zaplacilem?
Czemu ich to gryzie? To moja kasa , moja sprawa...

_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>
Pozdrowienia dla nowego lokalnego błazna:
McLAREN'a!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-05-30 23:20 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 23:08 
Cytuj  
Dokladnie Zematis, jak zołożyłem wątek o "przekręcie" chciałem tylko zasygnalizować jak w Polsce odbywa się dla niedoświadczonego obywatela odbiór celny. Poza tym jestem zadowolony że zamówiłem CD-ki i zapłaciłem. Nie muszę uczestniczyć w tej wojnie "czy SWG to gówno czy nie" - ja wiem jakie SWG jest bo za to zapłaciłem. Stać mnie na to i zrobiłem to bo chciałem wiedzieć i wcale to a wcale nie żałuję...
Natomiast rzeczywiście pomysł płacenia za betę jest "nowatorski" ale jak zauważyłem najbardziej to przeszkadza tym którzy nie zamówili (ewentualnie nie zakwalifikowali się do bety) SWG :grin:
A nazywanie kretynem kogoś kto zdecydował się zamówić betę SWG pozostawię bez komentarza. Po prostu wiem że dyskusja na ten temat nie ma sensu, jestem już na tym boardzie wystarczającą ilośc czasu by wiedzieć że niektórzy tutaj są niereformowalni i kompletnie pozbawieni wyobraźni...


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2003, 00:31 
Cytuj  
dobra to teraz niech ktos powie z testujacych jak wyglada gra, czy warta kupna czy jest jakies pvp itp ;]

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2003, 13:07 
Cytuj  
Wlasnie, moze troche faktow o grze ? Panowie testerzy ?

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2003, 18:07 
Cytuj  
nie czytałem całości ale zauważyłem zwrot - płacenie za betę to pomysł nowatorski - lol - już w UO jak chciałeś testować second age to musiałeś zapłacić za cd + wysyłka...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2003, 18:47 
Cytuj  
Wiecie co, IMO zrobili z tego jedno wielkie GOWNO.

Jak tak bardzo chca pieniedzy, to niech zrobila, ze za dostep do CD-Keya i FTP z gra placisz 10$ pobierane z karty...

Ale to polski punkt widzenia, Chamerykance placa 10$ i dostaja jeszcze kompakt pod nos...

Chetnie bym w to zagral, wyprobowal... Ale boje sie, ze gra bedzie dochodzic miesiac, a beta bedzie w fazie koncowej, a na ich main stronie bedzie fajna reklama "Preorder Star War Galaxies now! Only 77.77$ and 7days free!!"

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2003, 22:30 
Cytuj  
Heh lepiej sie tak nie napalajcie (ci co nie graja w BETA), bo nie ma na co :smile:
Gra wyglada super (pomijajac kosmiczne wymagania), ale...

No wlasnie... ALE!!!
Dzieki uprzejmosci sympatycznego kolegi (respect), moge pograc w SWG juz chyba z 2 miechy lub moze wiecej... no i tu jest to ALE... ale grac sie nie da :smile:

wyglada to tak: 10-15 minut grania potem padl serwera, ladowanie, offline, ladowanie - godzina minimum czekania i znowu 10-15 minut grania :smile: najwiecej jak pogralem ciaglym czasem bez padow serwera to chyba 1,5 godziny czy max 2 :smile:
jak tu w ogole cos testowac czy poznac gre? :smile:
Nie twierdze ze SWG to lipa - bo tak nie jest, wrecz odwrotnie... tylko wlasnie to ALE - ale ja grac skoro 80% czasu to ladowania lbo zwis serwera :smile: heh latwo sie nie poddaje bo gra mi sie podoba ale zaczyna mnie to juz strasznie irytowac... wiec Ci co nie maja BETA powinni sie cieszyc bo nie straca nerwow jak ja trace i zapewne inni z BETA :smile:

i tu moza jeszcze raz pomyslec o tym placeniu :smile: czy w ogole warto skoro gra ma byc niebawem wydana oficjalnie :smile: (chodz sam w to nie wierze - widze jeszcze mase pracy przy tym).

ehh... taka fajna gra sie zapowiada... ale jak tu testowac? :smile: (to moja najgorsza beta - a bylo juz ich troche).

Pozdro...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2003, 08:24 
Cytuj  
Ej no stary,
To my chyba w inna bete gramy?
W momencie jak nie sa implementowane zadne dodatki/poprawki serwer chodziu stabilnie (vide kilka ostatnich dni przed duzym patchem serwer chodzi od wieczora do rana).

PS. Poczytaj sobie godziny w jakich technicy zastrzegaja sobie prawo do czestych zwisow/restartow i moze troche to ALE sie wyjasni.

juz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.