mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2003, 06:02 
Cytuj  
W jakiej formie sie to dostaje? Trzeba koniecznie zamawiac plytki, czy mozna sobie spokojnie sciagnac? Jestem po prostu ciekaw.
BTW Slyszalem jeszcze, ze beta tester dostaje 2 cd-keye :E Prawda?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2003, 10:06 
Cytuj  
Scigasz w postaci gotowej gry... odpalasz, patchuje od zera i potem dajesz play jak skonczy sciagac.

Zeby dostac CD key musisz zamowic CD (do nas przesylka to 52$, wew. USA to 6$) cena CD to $5,92.

Tak dostjesz 2 CDkey jeden dostajesz z potwierdzeniem zamowienia plytek a drugi masz na plytkach.

Bez CD key nie ma mozliwosci sciagnieca klienta, zeby go w ogole odpalic trzeba je podac...

_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>
Pozdrowienia dla nowego lokalnego błazna:
McLAREN'a!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-05-29 11:07 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-05-29 14:04 ]</font>

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2003, 11:14 
Cytuj  
No - to jest fajny LOL ... Nie wiem na jakiego chuja tak ta sprawe utrudniaja? Co im szkodzi wyslac mailem fajnego CD-Keya, i dac zessac gre z neta...

Moze poprostu, wiedza, ze wydadza totalne gowno, i proboja zarobic na Beta-CD, bo przeczuwaja ze z retail nie beda mieli $$$$$$$?? :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2003, 12:29 
Cytuj  
Jestem w 99% pewny ze z retaila beda mieli kase.


juz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2003, 13:04 
Cytuj  
heh SoE bierze 5,92$ za 3 plyty CD - myslisz ze na tym zarabiaja?

zarobia na retail wersji...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2003, 16:36 
Cytuj  
Heh, a ty myslisz, ze ile kosztuje jedna plytke i jej wypalenie? :| 0.25$ ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2003, 19:16 
Cytuj  
Wypalanie? chciales powiedziec wytloczenie...

Zapomiasz ze oprocz samej tloczni musza oplacic transport i obsluge.
Mnie wkurza jedynie fakt ze korzystaja tylko i wylacznie z uslug UPS a z kolei UPS ma niebotyczne oplaty za przesylke miedzynarodowa.

Na wew. beta forum dzien w dzien jest z 10 nowych topicow "dlaczego kazecie nam placic!"
Oba servery pekaja w szwach od graczy - jak ktos nie chce nie placi...

Najwiecej jojcza ci ktorych nie stac, a skoro nie stac ich na bete to tym bardziej nie beda w stanie placic abonamentu za retail.

W dodtaku eliminuje to tych ktorzy bete traktuja jako 'try before you buy'.Ci ktorzy zaplaca przynajmniej zrobia to co do nich nalezy.

Nie ma tez stada 12 latkow latajacych i spamuajcych w 1337 3p34ku - wbrew pozorom to ma i dobre strony.

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzienia...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2003, 20:07 
Cytuj  
Wytloczenie plytek nie jest az tak kosztowne, a urzadzenia nie sa az tak bardzo niedostepne jak ci sie wydaje...

5$ w US, a 5+50$ (do Polski) to OGROMNA roznica. Ja mniej placilem za kuriera, jak zamawialem ostatnio...

Ja nie mam problemow z oplaceniem abonamentu, ale musialbym sie zjebac ze schodow na glowe, zeby dac 200zl+ za testowanie przez krotki okres czasu gry, ktorej wczesniej na oczy nie widzialem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2003, 22:40 
Cytuj  
Powiem krótko - tylko total zzjeb mógł wpaśc na pomysł by kazac ludziom pąłcić za betę :smile: Mi to pachnie na 2 sposoby

- alebo racją jest to o czym pisali przedmówcy ze boją sie ze wyjdzie gówno i szarpią co się da juz teraz albo

- total komercja - 6$ za betę , 60$ za retal, minimum free time , 18,99 or more abonament:) opłata za rejestrację, opłata za GM page LOLOLOLOLOLOLOLOL , w przyszłości super duper kupowanie statsów za kasę, kody na inne planety ( szybka przesyłka mailem only 39,99 usd), ziany imienia charów za cash, - geberalnie jakby tylko chrupnąc kolejny raz Waszą kartę :smile: ,

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 01:21 
Cytuj  
Gowono to nie jest i to powie ci wiekszosc beta testerow.

SWG jest inne niz sie spodziewalem ale ma w sobie ogromny potencjal.

Nim trafilem do bety sam bylem zdania ze ta gra bedzie gownem roku (styknie poczytac moje poprzednie posty) ale teraz jak pogralem to zmienilem zdanie.
Z wielkiego fana na pocztaku info o SWG zrobilem sie zagorzalym przeciwnikiem.

Teraz znowu jestem fanem...

I zgadzam sie ze 200pln za przesylke to kretynizm, gdyby nie fakt ze moj ojciec tam mieszka i koszt wysylki wyniosl mnie 6$ nigdy bym tego nie sprowadzal.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 07:15 
Cytuj  
zmiana name chara juz byla w eq 50$ only


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 08:10 
Cytuj  
Mi tez sie pomysl z platna beta nie podoba.
Ale naprawde w srodku widac jacy ludzi sie dostali i jacy graja- tacy ktorym na czyms zalezy i ktorzy chca zeby gre doprowadzic jak najszybciej do finalnego wygladu. Preselekcja platna beta zadzialal calkiem spoko.

Co do zdzierania, pewnie costam zarobia na becie, chyba tylko debil- jesli decydowalby sie na taki tryb- nie chcial zarobic :>. Moze i jest to spowodowane przeciaganiem sie projektu- skades kasa musi byc...

Ice: i co jeszcze? :>. Przeciez jest platna beta, czemu juz teraz nie zrobic abonamentu, platnych przelotow itp? Nie demonizuj bo tak nie bedzie. Retail bedzie kosztowal 50$, tu i owdzie 46$ wiec nie tak strasznie.....biorac pod uwage to ze bede placil za produkt skonczony a nie za wczesna wersje alfa (SB :razz:).

juz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 08:22 
Cytuj  
ja licze ze nam umozliwia update bety do retail klienta =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 09:12 
Cytuj  
Ja nie mam problemow z oplaceniem abonamentu, ale musialbym sie zjebac ze schodow na glowe, zeby dac 200zl+ za testowanie przez krotki okres czasu gry, ktorej wczesniej na oczy nie widzialem.


przecie juz to robisz..... sb...... z tym ze ty dales za klienta 4x tyle co telu i placisz jeszcze abonament


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 09:37 
Cytuj  
Ashton nie licz na to, ze swg wyjdzie w wersji bez bugow exploitow i innego badziewia mimo, ze bylo testowane w PLATNEJ BECIE. Jeszcze nie widzialem mmorpga, ktory by wyszedl z fazy beta czysty i piekny :sad:

Nie oklamujmy sie hehe developmerom zabraklo kasy na robienie gry i rowniez pokrycie kosztow rozsylania klientow, tloczenia plytek itd.. a zdawali sobie spraw, ze znajda cala mase napalonych ludzi, ktorzy sa w stanie zaplacic za bete, wiec wybor byl prosty eheh.


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 09:44 
Cytuj  
Ano, Kiyote mowi prawde (tudziez pewnie jest prawdy najblizszy- no i nie ma co sie nad tym zastanawiac. Z marki sie ciagnie ile sie da :>; co w dalszym ciagu nie zmienia faktu ze platna beta eliminuje sporo osob ktore w betach sa niechetnie widziane :>.
Co do bugow: gra w ktorej jedna ze srednich planet z jednego rogu mapy na drugi przechodzi sie w 2 godziny....a planet jest kilka.... nie uniknie bugow; ale jak dla mnie w tej chwili swg przewyzsza gotowoscia produktu sb o 10 lat :>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 10:48 
Cytuj  
Kiyo: ano nie ale jakby nie patrzec, czy moze cos wyjscie bardziej zabugowane niz sb ?

ciagle pady serwerow, login serwerow, wlamy na serwery itp.....

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 12:48 
Cytuj  
Jakby chcieli zarobic to by zrobili platna open bete...

Nie widze tu logiki - beta3 jest closed beta z limitem ok. 4 tys osob.

Na platnej open becie zarobili pewnie kilka razy tyle bo chtenych jest mnostwo!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 13:12 
Cytuj  
Tez jestem pewien ze oni na tej becie nie zarabiaja, robia to po kosztach. Inna sprawa jest to, ze bez sensu jest wysylanie fizycznie CD zamiast dac po prostu downloada (zwlaszcza ze i tak, nawet jak ci na tego CD wgraja najnowsza wersje klienta, to i tak zanim on dotrze to i tak nie bedzie aktualny - i trzeba bedzie go i tak sciagac. Wiec jest to tylko i wylacznie sponsorowanie firmy UPS. Ale jak znam zycie (czyli podobne bezsensy w naszych firmach) wzielo sie to stad, ze jakas wazna szycha w marketingu czy gdzies zdecydowala, ze bedzie super dla wizerunku gry jak beda rozsylac CD... i teraz my musimy placic...

Muminus

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 15:56 
Cytuj  
przecie juz to robisz..... sb...... z tym ze ty dales za klienta 4x tyle co telu i placisz jeszcze abonamen

SB widzialem wczesniej.
Za gre + oplacenie nastepnego miesiaca zaplacilem mniej, niz zaplacilbym za sciagniecie do siebie bety SWG...

ciagle pady serwerow, login serwerow, wlamy na serwery itp.....

Milcz, bo zaczynasz pieprzyc jak zwykle: Nie ma zadnych ciaglych padow serwerow i nie bylo zadnych wlamow na serwery. Juz cie tyle razy prosilem - nie wypowiadaj sie na temat czegos, o czym nie masz jakiegokolwiek pojecia. kthx

co w dalszym ciagu nie zmienia faktu ze platna beta eliminuje sporo osob ktore w betach sa niechetnie widziane :>

Nie rozumiem troche twojej argumentacji, krzyk. Jak ktos zaplaci 6$/50$, to znaczy, ze jest fajny koles i mozna sobie z nim grac?

bedzie super dla wizerunku gry jak beda rozsylac CD... i teraz my musimy placic...

Moze i tak... Ale ja bylem wczesniej w dwoch betach prowadzonych przez mniejsze firmy, w ktorych rozsylali CD i za nic nie trzeba bylo placic. To oni powinni nam placic, albo chociaz powinni ponosic koszty tloczenia i wysylania CD, bo odwalamy za nich brudna robote.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.