mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 10:38 
Cytuj  
Czy ktoś z polaków zdecydowałby się na polską org/gildie/clan itd?
Czy raczej wszyscy jak zwykle niestety rozbiegną się do różnych zachodnich/amerykańskich bo są większe i silniejsze?
Moim zdaniem w MMORPG gra tylu polaków, że jakby wszyscy się zgrali i przystąpili do jednej oficjalnej polskiej gildii to byłaby ona duża i silna. A sądzę, że SWG przebije swoją popularnością wszystkie inne MMORPG-i razem wzięte...

Co wy na to?

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 12:45 
Cytuj  
Ja jestem ZA - mimo iz czesto jestem nazwijmy to "madmaxem" w mmorpg'ach to jezeli gildia bedzie z fajnymi ludzmi to ja sie pisze :smile:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 12:57 
Cytuj  
Mark24 nie licz zbytnio na to :smile:
Ostatni raz udalo sie zebrac polakow (prawie wszystkich grajacych wtedy) w 1999 roku na Siege P. w UO. Byla to gildia The Rat i w pewnym momencie bylo w niej kolo 120 postaci (ludzi pewnie kolo 40 osob) ale trwalo to tylko miesiac zanim nie wyszla z nas nasza "polskosc" :wink:

Ale powodzenia !

*

Posty: 59
Dołączył(a): 25.02.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 13:08 
Cytuj  
dokladnie :]
tesz mam takie przejscia z polakami ... nietwierdze ze ty tesz tacy jestescie, albo ze jestem idealem, ale wydaje mi sie ze gildia mieszana to najlepszy wybor
btw kim macie zamiar grac imperium czy rebel i na jakim serverze ?


_________________
Ask not what the Empire can do for you, but what you can do for the Empire

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 13:55 
Cytuj  
Ja raczej po stronie IMPERIUM :smile: a co... zawsze gram dobrymi do teraz bede lepszymi od dobrych czyli ciemna strona :razz: (jak ludzka dusza :eek: )

A serwer jeszcze nie wiem - taki na ktorym bede mial najlepszy ping :razz:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 19:13 
Cytuj  
Proponuje serwer chilastre , no i gldie IE , jest tam 2 polaków moriathi i ja (o ie mnie przyjmą ) , zapraszam was ....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 19:53 
Cytuj  
McLAREN co on napisal ze dodales sobie nowego do stopki bardzo mnie to intryguje.
:razz:

ze az go Mutancik wedytowal


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2003, 02:15 
Cytuj  
...a podpadl :razz:
jakies bzdury pisal (pod moim adresem), ale juz nie pamietam tresci jego wypocin :smile:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2003, 08:35 
Cytuj  
NO dobra to może plan B:
Wybieramy jeden serwer, zakładamy jedną ORG, ale nie powiewamy biało-czerwoną flagą przy każdej okazji?
Chodzi o to żeby w jakiś sposób zintegrować środowisko polaków, ale nie musi to oznaczać odcięcia się od graczy anglojęzycznych.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2003, 09:58 
Cytuj  
A nie lepiej wstrzymac takie akcje do czasu az bedzie pelna wer. gry na rynku i kto bedzie mial ochote przetestuje i zobaczymy co sie z tego urodzi? Tak teraz to jedna wielka niewiadoma.. :wink:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2003, 11:14 
Cytuj  
Ja jestem za tym, zeby grac na jednym serwerze, natomiast nie koniecznie w jednej gildii... Dzieki temu bedzie mozna ze soba gadac/grac, a juz nie koniecznie znosic humory i sie uzerac. A jakby co, to i bedzie mozna tkiego upierdliwego jednego z drugim dopasc w ciemnej uliczce...

Co do serwera to proponuje Eclipse, bo tam najwiecej luda bedzie (co z reszta wyszlo nam tez z glosowania).

Muminus

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 09:53 
Cytuj  
Hejka, wpadlem do was tak towarzysko :grin: poopowiadac legendy :grin:

Nno wiec dawno, dawno temu... kiedy UO byla jeszcze bardzo mloda dama a wszyscy (przynajmniej o ktorych wiedzialem) grali na Catskills, powstala wtedy gildia ktora z zalozenia miala skupiac wszystkich Polakow a nazwa ktora nosila to "Brotherhood of Blood"...

W szczytowym momencie liczylismy 50 iles osob grajacych w uo i 140?? osob nie grajacych, znaczy tak przynajmniej bylo na stronie :razz: Ze wspolna gra bylo troszke inaczej ale nie zaglebiajmy sie w to :razz:

A po kilku miesiacach mielismy juz kilka polskich gildii :razz:

BoB sie re-formowal jako BrK, pamietam jak latalismy namawiac ludzi zeby sie re-przylaczyli :razz:

Uh, prawde powiedziawszy troche mi to wszystko przypomina przypomina historie naszego wspanialego kraju :razz: Z reszta, niewazne :grin:

Tak czy inaczej w mniejszych guild/community raczej dobrze sie sprawdzamy :grin: poza tym probowac zawsze mozna, jezeli sa chetni :wink:

Oki, tyle ode mnie... powodzenia !!! :grin: :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2003, 01:14 
Cytuj  
Mialem juz zamawiac planetside gdy ostatecznie skusilem sie na SWG ... Widzialemten temat wczesniej jednak niemialem nic wspulnego ze scena takze dalem sobie spokuj, teraz mam zamiar (w ciagu 2 tygodni) zakonczyc zbieranie funduszy i zakupic własnie SWG...Otuż słuchajcie takie podejscie jest ...że tak powiem śmieszne ..LUDZIE MACIE COS WSPULNEGO Z GRAMI W INTERNECIE !!??Przyznam że mmorpg to dla mnie nowość jednak gralem w wielu klanach i znam pare scen . W scenie Kozaków , taki rts w czasach 17-18 wieku polska jest na 1 czy 2 miejscu w europie !!RTCW(wolfenstein) także niezle sobie radzi wystarczy wspomniec o C4 ,fuzz czy całej polskiej lidze " pol " W Batlefield także naszym rodakom nieżle idzie na scenie miedzynarodowej , mimo ze ta gra ma wymagania sprzetowe oraz pinguje strasznie ...Można mnożyć przykłady , niemają racji ci co twierdzą że w SWG czy innym mmorpg niemozna stworzyć czegoś wiekszego. A to gadanie o polakach ," my nic niezrobimy dobrze " Panowie jak niesprubujecie to napewno niewyjdzie , niejeden z was byl kiedys w jakims klanie , gildi , przeciez napewno wiecie o co chodzi ...


Ps. Przepraszam za błedy i za emocje ale tak właśnie myśle i gadanie typu ," nic niezrobimy bo kiedys sie rozlecialo " jest ...... Jak niesprubujecie dziś ani za rok to wyjdzie na to ze dalej polaczki beda tulac sie po obcych klanach ..(pozatym polski klan moze zasojuszowac , ale to dalsza historia . )

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2003, 22:14 
Cytuj  
Tuxedo --> skoro wspominasz czasy UO to warto przypomnieć dlazego tak się stało, problem był dosyć prosty, część ludzi nie chciała płacić skłądki na gildie a cześć chciała. Ci ci chcieli, mieli kupić zamek, ale nie chcieli kupowac go dla tych co nie płaca.
No i druga sprawa, część osón chciała być PK, a część nie.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2003, 22:18 
Cytuj  
<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Soulcatcher dnia 2003-08-14 12:59 ]</font>

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2003, 13:34 
Cytuj  
Hmn to calkiem milo i ja sie dolocze o ile znajde czas by wplacic kase na swg ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.