mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2003, 13:58 
Cytuj  
Cytuj:
2003-06-23 14:26, krzyk napisał:
Tu nie ma serwerow pvp.
Kazdy z podzialow jest zaproponowany przez przyszlych graczy, sony nie wprowadzilo podzialow. Czyli defacto kazdy z serwerow bedzie identyczny- jedyna roznica beda ludzi (wiekszosc graczy) ktora na danym serwie bedzie grac.

PS. Pvp polega na kliknieciu przeciwnika i czekaniu az zdechnie :>
Mozna nie robic nic i wygrac :razz:

juz.


LOL :grin:

Klick!... erm... Kill him !!! :grin:


_________________
Obrazek

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2003, 14:26 
Cytuj  
No bez przesady... musisz byc naprawde duzo lepszy a koles sam i nie uciekac, by moc kliknac i czekac az padnie. Z tego co widzialem, jest sporo biegania, odpalania special attakow (przy czym tu niestety najczesciej jest jeden najlepszy i tylko jego uzywasz).

Byc moze walka wrecz wyglada tak, ze kliniesz "atack" i czekasz (brawlerem gralem z pol godziny i te special attaki, ktore mialem nie nadawaly sie do uzytku, byc moze wyzsze poziomy skilli cos daja). Ale bedac juz zwyklym marksmanem, mozesz sie calkiem powysilac nad walka - i przynajmniej mi sprawialo to calkiem spora radoche. Faktem jest, ze na dluzsza mete moze sie okazac mocno schematyczne - od czasu jak dostalem Bodyshot2 to wlasciwie tylko go uzywam, czasami jeszcze rollshot, tumble i threatenshot (poki jeszcze dzialal). Sadze jednak, ze gracze wymysla jakies ciekawsze taktyki badz tez w ramach balansowania niektore special attaki zostana zmienione/dodane, tak by dodac troche taktyki do walki.

Muminus

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2003, 23:37 
Cytuj  
Czyli krotko mowiac - PvP smierdzi kauem :/


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2003, 10:27 
Cytuj  
No bez przesady... musisz byc naprawde duzo lepszy a koles sam i nie uciekac, by moc kliknac i czekac az padnie. Z tego co widzialem, jest sporo biegania, odpalania special attakow (przy czym tu niestety najczesciej jest jeden najlepszy i tylko jego uzywasz).


PvP sie sprowadza TYLKO do biegania, co do atakowania - jest takie okienka gdzie sie je kolejkuje ja robilem to tak kilkalem 20 razy jeden rodzaj ataku 10 inny rodzaj i 20 jeszcze inny i biegalem za bolkiem...
Ot i cala filozofia.
Zeby chociaz dali mozliwosci naciskania spustu - a tak karabin sam strzela seriami i to w najmniej oczekiwanych momentach.
Postacie jak biegna np. tylem to same sie odwracaja i strzelaja (w ogole wszystko same robia).
Wiec glownie o wygranej decyduje sprzet jaki masz, a nie twoje umiejetnosci...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2003, 17:45 
Cytuj  
erm telu, a jak w grze masz fps 15 a ktos ma 13242348290 to nawet jak jest troche slabszy ma wieksze szanse..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2003, 18:17 
Cytuj  
Do swiata SW pasowalby najlepiej sposob prowadzenia walki ala Neocron (moze raczej ala FPSy...)

PvP byloby ciekawsze, i realniejsze...

W ogole, ta gra powinna byc FPP....

_________________


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2003-06-24 19:17 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2003, 19:20 
Cytuj  
Ashton:
Wiec glownie o wygranej decyduje sprzet jaki masz, a nie twoje umiejetnosci...

ten w rl tez...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2003, 11:39 
Cytuj  
Zematis --> trudno jest przesądzać o grze przed jej premierą, a napewno jeżeli chodzi o MMO gdzie mogą w ciągu kilku miesięcy zmienić naprawdę sporo rzeczy

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2003, 13:36 
Cytuj  
lol ja bylem w becie nic sie nie zmieni od tego co widzilem bo niby kiedy mieli to zrobic?

i nie trudno przesadzac jesli sie bylo w becie...

_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>
Pozdrowienia dla nowego lokalnego błazna:
McLAREN'a!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-06-25 14:38 ]</font>

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2003, 17:20 
Cytuj  
No ale Soulcatcher ktory nie bral udzialu w becie wie lepiej ...:/

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2003, 17:47 
Cytuj  
Razorback6(3)--> a czego nie wiem ?
Tego że gra mi się będzie podobała, czy tego że w kolejnych patchach będą zmiany ?

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2003, 18:21 
Cytuj  
Zastanawia mnie czy widziales gre (bete) w pelnej "okazalosci" ze wszystkimi bugami ,bledami itp skoro nadal uwazasz ze bedzie to uber gra i tak goraco (na Gol-u) namawiasz do jej zakupu innych ..Moim zdaniem w pierwszych miesiacach podzieli los Sb , moze pozniej cos poprawia na lepsze ...Co do patchy ..przeciez tworcy Sb tez obiecali tuz po zakonczeniu bety jakie to wypuszcza wspaniale patche i zlikwiduja wszystkie problemy...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2003, 19:31 
Cytuj  
Sluchaj pewnych rzeczy sie nie da poprawic bo musieliby zaczac prace od zera!

Jak sobie wybobrazasz usuniecie player run economy ktora wg. devsow jest przelomowym krokiem w swiecie mmog a okzala sie kompletna porazka w wyniku poczynan graczy?

W swiecie SWG nie ma NPC od ktorego mozesz cos kupic (nie mowie o vendorach stawianych przez graczy).

Nie usuniesz z gry powergamerow, czy ludzi ktorzy lubia rozdawac itemy za darmo.
A ten rodzaj ekonomii jaki jest w SWG kloci sie z takimi postawami.
Zebym mogl sie utrzymac musze sprzedac swoje wyorby, tylko jak mam to zrobic skoro sa setki osob ktore je rozdaja za darmo albo sprzedaja po 1 credycie?

Misje tez nie sa rewelacyjne bo wszystkie sa takie same , i watpie zebyw retail sie to zmienilo bo nie straczy im ludzi zeby wymyslali takie ich ilosci...

Natomiast powtarzam to jest moje zdanie, poparte wlasnymi doswiadczeniami i upodobaniami.Aczkolwiek moje obawy zwiazne z wyzej wymienonymi problemami potwierdzili wszyscy pozostali beta testerzy z tego forum.
Niektorzy beda grac inni nie, ale fakty sa faktami...
Powiedzialem ze ta gra trafi do pewnej specyficznej grupy odbiorcow i tyle...

SWG to troche bardziej rozbudowane SIMSy w SW lore (rozbudowane o ten skomplikowany crafting).


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2003, 22:33 
Cytuj  
Razorback6(3)--> nie namawiam nikogo, naprawdę, mam już dosyć płaczy "wydałem tyle kasy a to taka kicha", piszę tylko że mam zamiar się świtenie bawić w SWG i że ta gra mi się już teraz podoba

I super że nie podoba sie wszystkim, naprawdę nikt nie zmusza nikogo do gry, przeczytałęm uważnie wasze wypowiedzi jak również wiele innych na zachodnich forach i uznałem że jak sam nie zagram to się nie przekonam.

Ludzie trochę radości z życia :smile:, nie pierwsza to i nie oststnia gra, Cały czas mam konto w DAoC i opłącone jeszcze na 10 miesięcy konto w SB.


_________________
http://www.gry-online.pl

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2003, 23:59 
Cytuj  
Cytuj:
Ludzie trochę radości z życia :smile:, nie pierwsza to i nie oststnia gra, Cały czas mam konto w DAoC i opłącone jeszcze na 10 miesięcy


OMG ... Nie szkoda Ci na to pieniedzy? Dla mnie jeden mmorpg to strata kasy, duzo lepiej wydalbym to w wakacje IRL :razz:

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2003, 00:07 
Cytuj  
Asmax --> jak byś zapieprzał tak jak ja po 14 godzin to byś i tak nie miał czasu na wydawanie kasy, a o wakacjach to ja sobie tylko pomarzę :smile:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2003, 07:48 
Cytuj  
nikt nie zmusza nikogo do gry... ani tez nie zniecheca...

pzdr
Z.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.