mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2003, 12:52 
Cytuj  
juz to testujesz soul?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2003, 11:59 
Cytuj  
Po przeczytaniu Waszych relacji wstrzymałem się chwilowo od zamówienia , wcześniej podobnie było z AC2 grałem w bete od początku , później po wydaniu gry też grałem , ale przez około 3 miesiące nic nie wnieśli z tego co obiecali. Zastanawiam się czy tu nie będzie podobnie .
Mam dwa pytanka:
1.Ilu z Was chce kupić SWG ?
2.Jak wygląda sprawa PvP ?

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2003, 12:42 
Cytuj  
1.Nikt
2.Chujowo :grin:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2003, 12:50 
Cytuj  
Hmm na razie nie wygląda to za dobrze :smile:
Poczekam jeszcze na kilka głosów :smile:

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2003, 21:05 
Cytuj  
:smile: ja tam cały czas zamówienie mam aktywne, będę wam opowiadał jak się gra :smile:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2003, 21:26 
Cytuj  
chetnie poczytam
tylko nie uzywaj za duzej ilosc bluzgow w jednym zdaniu :razz:


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2003, 21:26 
Cytuj  
hehe Soul właśnie przed chwilą pisałem do Fajka na icku czy ktoś od Was chce kupić :smile:
To znaczy ,że jakby co to nie będe sam .
Aenima : Czy jest aż tak źle ?
Jeżeli ktoś ma chwilke niech opisze PvP , czy jest na całym serwie , czy na wydzielonych terenach i jak to wygląda w rzeczywistości .
Bo bez PvP to raczej nie ma w mmogach co robić imo .


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Delbuthos dnia 2003-06-22 22:30 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2003, 21:36 
Cytuj  
poczytaj wyzej.
Nie ma pvp nie ma jedi.

Wogule co to za gwiezdne wojny bez jedi?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 59
Dołączył(a): 25.02.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2003, 22:25 
Cytuj  
dobra napisze w skrucie jak to wyglada ...
jesli jestes Bounty Hunterem to PvP masz chyba przy kazdej misji (sciagajac ofiary ... wielokrotnie mozna obserwowac strzelaniny na ulicach czy w barze :smile: sam tesz raz bylem scigany :|) sam jednak niegram BH wiec szczegolow nie napisze
jesli chcesz sie pobic to przylaczasz sie do jednej ze stron w konflikcie zmieniasz statut na declared i mozesz kosic all declared po przeciwnej stronie
np. zbierasz ekipe declared i ruszasz do wrogiego miasta gdzie mozna spotkac wielu przeciwnikow wspieranych przez straznikow NPC ... osobiscie mi sie to bardzo podoba jak sa takie strzelaniny na ulicach i pogonie miedzy budynkami ... wogole wszelkie pojedynki w wiekszej liczbie graczy sa bardzo widowiskowe
aha i jeszcze te pola bitew (niestety za krotko gram by uczestniczyc w bitwie) z tego co wiem to spotykaja sie dwie armie na jakims trenie (przypuszczam ze dosc rozleglym) kazda strona ma cos takiego jak budynek dowodzenia ktorego utrata konczy sie kleska ... kazda strona moze budowac mury obronne, wiezyczki i inne takie ... kazda strona ma koszary w ktorych moze kupic dodatkowe wojsko (szturmowcy itp.) NPC ktore podlegaja graczom (pet ... ktore nie przechodza na graczy po zakonczonej bitwie)
i walczycie :smile:
to tak w skrucie wyglada PvP ... dla mnie wystarczy, innym sie nie musi podobac :smile:
a Jedi narazie nic nie wiem i osobiesice mnie nie interesuja bo nie zamierzam grac (niby wszech poterznosc ale ograniczona liczba zyc i inne takie tam :smile: ) jak sie pojawia, bede ich scigac i staral sie zabic (oczywiscie nie samemu :grin:)


_________________
Ask not what the Empire can do for you, but what you can do for the Empire

http://www.imperialelites.net
irc : server irc.gamesnet.net
kanal #imperiale

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Morathi dnia 2003-06-22 23:26 ]</font>

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2003, 22:34 
Cytuj  
Aenima --> ja za stary jestem żeby się przejmować takimi błachostkami jak niedziałajace MMO :smile:
Prawda jest taka że ŻADNA gra MMO w którą grałem po premierze nie miała wszystkich features zaimplementowanych, natomiast wszystkie miały masę bugów. Ale po jakimś czasie jest spoko.
Dla mnie najważniejszy jest fun :smile:, a jak SWG nie będzie działało to będę dalej grał w Shadowbane bo mam abonament jeszcze na 10 miesięcy opłacony :smile:


_________________
http://www.gry-online.pl

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2003, 22:36 
Cytuj  
Delbuthos --> a pewnie że będziemy grali :smile: tylko trzeba jakiś serwer wymyslić i wspólny punkt startowy. A jak nie ot tam będzi naprawdę masa amerykanów, w tej chwili jest 400 000 preorderów, będzie kupa ludzi


_________________
http://www.gry-online.pl

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2003, 22:50 
Cytuj  
a ja z drugiej strony jestem za stary zeby grac w cos co nie zadowala mnie w pelni :smile:
czekam na swoj mmorpg. Nie wiem jeszcze jaki to bedzie ale wiem jedno na pewno to nie bedzie swg.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2003, 23:00 
Cytuj  
Aenima --> ja też czekam, ale co ? mam siedzieć i nie grać w nic aż wyjdzie gra idealna ? :smile:


_________________
http://www.gry-online.pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2003, 06:39 
Cytuj  
Strzelaniny na ulicy? jak ja gralem to BH profesja byla zepsuta... heh a na ulicy to ludzi za mobami ganiali.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2003, 09:30 
Cytuj  
Zamówiłem :smile:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2003, 11:42 
Cytuj  
Aenima ma prawo do swojego zdania, ale ja jestem nastawiony podobnie jak Soulcatcher: będę grał a to co widzę w becie wystarczająco mi się podoba.
Soulcatcher--> czy ty tez masz najlepszy ping na bloodfinie? Bo ja tam mam 165-170 i nie schodzi z tego pułapu nawet o jotę :smile:
na reszcie jakieś 240-250. Kurde jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie grac na serwie PvP :smile:

p.s. ja juz dawno zamówiłem - a teraz zmieniłem zamówienie na Collector Edition (kumpel bierze "zwykłe" SWG) - a niech tam raz sie żyje! :grin: :grin:

_________________
Zadzwoń do mnie o 4 nad ranem a dowiesz się kim jesteś...



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sathorn dnia 2003-06-23 12:46 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2003, 11:55 
Cytuj  
O wlasnie podajcie moze ip roznych serwerow, zeby mozna sobie sprawdzic pingi plz :grin:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2003, 12:33 
Cytuj  
teraz ci nie podam - jestem w pracy, ale nie ma nigdzie tego napisane (w kazdym razie ja nie znalazlem). Ja to sprawdzilem wchodzac na jakiegos serwa i alt+tab a potem w commandline dawalem "netstat -a" no i z tego co pamietam to adresy sa w tym stylu: S0045.starwarsgalaxies.net - oczywiscie ten tutaj nie jest prawdziwy tylko przykładowy :grin:


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2003, 13:00 
Cytuj  
Czy na PvP serwerach jest PKing i Looting?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2003, 13:26 
Cytuj  
Tu nie ma serwerow pvp.
Kazdy z podzialow jest zaproponowany przez przyszlych graczy, sony nie wprowadzilo podzialow. Czyli defacto kazdy z serwerow bedzie identyczny- jedyna roznica beda ludzi (wiekszosc graczy) ktora na danym serwie bedzie grac.

PS. Pvp polega na kliknieciu przeciwnika i czekaniu az zdechnie :>
Mozna nie robic nic i wygrac :razz:

juz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.