mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2003, 15:24 
Cytuj  
Właśnie przeczytałem, że po kłopotach w pierwszych dniach sprzedaży sprawy potoczyły się niespodziewanie i do chwili obecnej sprzedano 130000 kont SWG !!! prawda to ?

jeżeli tak, to jest to absolutny i niesamowity sukces i nie pozostaje nic innego jak pogratulować chłopakom z Sony

mmm...khem...no i Soulless musisz chyba to nc>sw usunąć :razz:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2003, 15:31 
Cytuj  
Poczekajmy z mowieniem o niesamowitym sukcesie okolo miesiaca k?
Jesli po miesiacu tendencja sie a)utrzyma b)dotychczasowi gracze pozostana przy swg wtedy faktycznie bedzie mozna mowic o sukcesie.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2003, 16:12 
Cytuj  
Ano o sukcesie gry proponowalbym dyskutowac po tym jak po pierwszych 3 miechach zobaczymy ilu ludzi przedluza swoje konto, bo to sie liczy, a nie ilu ludzi dalo sie zwabic filmowym tytulem :grin:


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2003, 16:55 
Cytuj  
to ma w nazwie star wars, star wars ludzie kupia nawet gowno jezeli napisza ze to replika gowna wookiego i bedzie licencjonowane...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2003, 09:40 
Cytuj  
Oj Panowie... myślę że się łudzicie - w tym newsie była również inforamcja że w wielu sklepach wysyłkowych zabrakło (!) SWG, a to oznacza że jest cała chmara ludzi którzy czekają z wywieszonym językiem żeby tylko to kupić
Więc myślę, że za miesiąc to raczej możemy oczekiwać kolejnego wzrostu

A tak w ogóle to czy to naprawdę taki totalny chłam to SWG, że z taką pewnością przewidujecie jego zapaść po miesiącu ? bo coś mi się nie chce wierzyć...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2003, 09:47 
Cytuj  
Jak juz ktos pisal swg to nie chlam.

Po prostu do mnie nie przemawia taki styl prowadzenia pvp :>. A endgame wg mnie jest nudny.

juz.

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2003, 16:23 
Cytuj  
Cytuj:
2003-07-09 10:47, krzyk napisał:
Jak juz ktos pisal swg to nie chlam.

Po prostu do mnie nie przemawia taki styl prowadzenia pvp :>. A endgame wg mnie jest nudny.


Dokładnie. Nie ma możliwości, aby SWG (czy jakikolwiek inny MMORPG) przypadł do gustu wszystkim. Zawsze ktoś będzie niezadowolony - chociażby zwolennicy PvP kontra zwolennicy PvE - nie ma możliwości pogodzenia jednych i drugich (a podobnych przykładów można wymieniać wiele). Są też tacy, którzy zwyczajnie nie lubią klimatu SW (OMG! to są tacy ?? powiesić ich!) [joke jakby ktoś nie zrozumiał] i nie będą grać niezależne od zastosowanych w grze rozwiązań.

Wątpię również, żeby wzajemne obrzucanie błotem i wyśmiewanie cudzych upodobań zmieniło czyjekolwiek poglądy.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2003, 17:18 
Cytuj  
Ano dokladnie, w The Sims Online tez gra te pareset tysiecy ludzi :grin:, wiec na pewno tytul chlamem nie jest :grin: A mnie jakos ten tytul nie przekonuje :grin: No sam nie wiem dlaczego :grin:


_________________
Obrazek

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2003, 20:42 
Cytuj  
Akurat Sims Online jest złym przykładem bo idzie im bardzo bardzo słabo :razz:

... a ja na 99,9999% dzisiaj w nocy zaczynam grać w SWG !!!! (na Eclipse chyba) :grin:


_________________
http://www.gry-online.pl

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 02:41 
Cytuj  
no to ja już mogę powiedzieć coś o SWG ... jak dla mnie gra jest Super

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 03:18 
Cytuj  
Pierwsze wrażenie Soul :wink:Naprawde dowiemy sie jak jest z SWG za jakies 2 tyg , miesiąc gdy te pierwsze wrażenie minie i spojrzysz chłodnym okiem na gre .

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 07:52 
Cytuj  
Hehh, ja tez bylem zafascynowany neocronem... i nadal uwazam go za najlepsza gre mmorpg z gatunku cyber future... ale jakos logowac mi sie juz nie chce :grin: No moze czasem zeby popatrzec na to, czego sie nie uswiadczy w innych grach targetowanych na nieletnich... neocron to chyba jedyna gra mmorpg dozwolona od 18 lat :grin: co byscie tyam o swg nie gadali, to zawsze bedzie to slodki cukiereczek dla dzieciaczka,a nie gra dla doroslego czlowieka :/


_________________
Obrazek

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 09:33 
Cytuj  
hehe... jak napisałem że SWG odnisło sukces, to naskoczyliście że jaki sukces i że zobaczymy za miesiąc czy ludzie nie będą odchodzić
no a teraz po paru postach okazuje się że to jednak nie taki tragiczny produkt - ba! pojawiły się posty, że niektórym się bardzo podoba...
(nawiasem mówiąc te 130000 kont po paru dniach sprzedaży to już jest sukces i to olbrzymi bo żadna gra jeszcze takiego wejścia nie miała - nawet jeśli potem ileś ludzi odejdzie, w co wątpię)

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 10:36 
Cytuj  
zmieniłem zdanie, SWG nie jest super, jest zajebiście super :smile:


_________________
http://www.gry-online.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 10:39 
Cytuj  
Pokemony tez odniosly sukces... I wszystkie odmiany Pikachu Yellow, Red, Silver, Gold na GBA - co nie znaczy, ze jest to produkt dla mnie i ze zadowoli doroslego gracza.
Po prostu za stary jestem zeby sie podniecacjuz wszystkim co dotyczy ulubionego przeze mnie swiata i zeby lykac jak mlody rekin kazdy chlam owiniety w licencjonowany papierek.
Poczekamy - zobaczymy, podniecanie sie byle czym to domena mlodych reklamożerców :grin:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 10:42 
Cytuj  
Cytuj:
2003-07-10 11:36, Soulcatcher napisał:
zmieniłem zdanie, SWG nie jest super, jest zajebiście super :smile:


Poczekam, kiedy napiszesz ze skonczyles pierwszego chara (i kiedy to napiszesz), a potem az napiszesz co ciekawego mozesz robic skonczonym charem :grin:
Poczekam, kiedy napiszesz o PvP, o tym co w PvP dobre, co zle, czemu sie nie da kiedy chcesz czy potrzebujesz itp... :grin:


_________________
Obrazek

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 11:08 
Cytuj  
Soulless --> już kiedyś na ten temat rozmawialiśmy. Nie gram w SWG żeby pokazać ze mam większego ptaka tylko po to żeby się dobrze bawić.

Pytasz się co będę robił w SWG? Proszę bardzo odpowiem ci będę rozmawiał z Sathornem, Łosiem i całym mnóstwem znajomych gości którzy przyszli tu z AO, DAoC i Shadowbane.


_________________
http://www.gry-online.pl

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 11:13 
Cytuj  
Jeżeli chodzi o PvP to mam postać r4 w Shadowbane, może nie rewelacyjną ale jak mam ochcotę to mogę się pozabijać.
A jak mi się to znudzi to wrócę do DAoC. A jak mi się to znudzi to będę grał z powrotem w SWG. A jak uznam że chce coś innego to mam EQ jeszcze nie rozpakowany.

Nie rozumiem twojego problemu. Dlaczego uważasz że możesz się wypowiadać na temat co mi się podoba.

Grałem praktycznie we wszystkie MMO, i mogę powiedzieć po kilku godzinach grania w SWG że jest bardzo bardzo fajne. Graficznka miodna, zero lagów, (o dziwo) nie przycina mi się mam średnio 20 klatek, zrobiłem sobie kila misji, wyprodukowałem jakieś przednioty awansowałem w dwóch drzewach i jest super.

Myślę że masz jakiś poważniejszy problem z SWG


_________________
http://www.gry-online.pl

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 12:16 
Cytuj  
Soulc:>

Swietnie ze ci sie podoba.
Ja mialem IDENTYCZNE wrazenie z grania.

Zreszta jak zapewne widziales w postach nie tylko ja. Nie chodzi o to ze my mowimy ze cos ci sie MA nie podobac albo MA podobac. Ja raczej oczekuje od ciebie jako gracza retaila rzeczowej opinii czy jest cos do roboty w grze po tym jak sie wymaxuje na przyklad profesje.

juz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 12:18 
Cytuj  
Pogadamy za miesiac. Jak skonczysz chara zrobisz 1000 misji bedziesz mial 23423423 zrobionych przedmiotow. Domek postawiony udekorowany itp itd.
Wtedy jestem ciekawy co ta gra ma do zaoferowania w end game :smile:


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.