mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 37
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2003, 15:37 
 
SWG standard, sprzedam, to jest tylko konto czyli CD-Key + station login/pass, moge nagrac gierke na CD (sprowadzilem tylko klucz)
Jest postac novice droid designer i prawie master marksman.
Dodaje Beta 3 CD (gra sie patchuje do retail z nich, sam tak gram)
cena 200 zl i ani grosza mniej.


Posty: 37
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2003, 15:37 
 
BTW: sprzedaje bo nie mam czasu na mmorpg.


Posty: 37
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2003, 15:40 
 
zapomnialem o emailu [email protected]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2003, 15:50 
 
199 dam


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2003, 16:22 
 
Za taka cene to ja wole kupic orginala tu w sklepie i miec 30 day free ( jesli bym gral oczywiscie).


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2003, 16:23 
 
Luki ma rację , zejdź z ceny to się zastanowie może ... :razz:


Posty: 37
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2003, 08:48 
 
Hehe ludzie, ja sie was nie pytalem o to czy ta cena jest ok. Pytalem czy chcecie kupic.
BTW: Doradcy cenowi, kupcie sobie w sklepie, zycze milych przygod z celnikami, sprzedane.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: michald dnia 2003-07-19 09:50 ]</font>

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2003, 14:01 
 
LOL ! nie stawiaj sie :smile:
Ja jak kilku innych jestesmy w USA i mozemy kupic i podac przez rodzine czy inaczej nie moartwiac sie o clo. Wiec jak mowilem, nie podskakuj i zjec z ceny to moze sprzedasz.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.


Posty: 37
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 09:55 
 
Gra jest sprzedana, ogloszenie nieaktualne.


Posty: 37
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 10:06 
 
Luki, posluchaj frajerze. Po cholere opisujesz na temat, ktora nie interesuje cie, nie chcesz kupic gry, bo w nia nie grasz itd..
Ja teraz jestem w Polsce, kiedys bylem w USA, za pol roku znow bede w USA i co z tego - tutaj, zeby sprowadzic gre trzeba sie bawic, bo nasi dystrybutorzy maja gdzies MMORPGi (chociaz sie poprawia), a ze ja mam inne wazniejsze rzeczy w tej chwili, sprzedalem moja gre za 200 zl co jest mniej wiecej cena gry w sklepie w Stanach, bo nie chcialem, zeby lezala na polce, a wiem, ze ludzie tu maja problemy ze sprowadzeniem gry, a jest wielu fanow. Ktos kupil, jest zadowolony i tyle. Jak troche posiedzisz w Stanach, to sie nauczysz, ze towar warty jest tyle ile ludzie chca za niego dac. Zreszta zeby sie tego nauczyc, nie trzeba od razu wyjezdzac do Ameryki.
Moze zamiast pieprzyc glupoty na boardach i zgrywac chojraka, ktory mieszka w USA i pozjadal wszystkie rozumy, zadzwonisz do SOE albo Lucasarts i powiesz, ze chcesz byc dystrubutorem ich produktow na polske i bedziesz sprzedawal SWG po 89 zl + 6 miesiecy grania za darmo. Ludzie beda Ci wdzieczni, ja tez.

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 14:11 
 
Frajerze? :smile:
Frajer to byl ten co mu wcisnoles konto. Jak chcesz wiedziec to mieszkam juz to 7 lat. Pozatym w tej chwili mam 2 osoby ktore wysylaja pieniadze na konto by kupic im gry tu i wyslac. Jedna z nich wlasnie bedzie kupowala SWG. Ja wcale sie nie chwale ze jestem w US tylko mowie to by tacy jak ty nie naciagali ludzi na shit bo wiem ze w polsce jest ciezko zciagnac SWG narazie. Ja wyslalem juz okolo 5 gier z tad do ludzi z posli i jakos nikt nie narzekal jak narazie.
A to ze za pol roku przyjerzdzasz do USA to mnie gowno obchodzi..Ja Ciebie nie znam i nie chcem znac. Ic krecic ludzi na ebay czy cos, ok? Narazie.

EDIT:
A co do bycia dystrybutorem w Polsce to nawet jak bym byl bogaczem to i tak bym nie inzestowal w Polske przez takich ludzi jak ty co ktorzy wola oszukac z kasy rodaka niz mu pomuc.
_________________
Obrazek
Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Luki dnia 2003-07-21 15:16 ]</font>

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 14:39 
 
Wiesz co Luki, miałem Cię za rozsądnego człowieka. Ale po prostu pier*.*isz jak potłuczony. Klient, któremu Michał "wcisnął" konto to ja.

Konto nie było bez free time - 15 dni zostło. 15$ (miesięczny abonament) podzielony przez 2 daje w przeliczeniu około 30 zł. Gra kosztuje 50$, czyli około 200 zł. Tak więc możnaby powiedzieć, że stratny jestem jakieś 30zł.

Oczywiście mogłem komuś wysłać pieniądze na konto do stanów. Pamiętaj jednak o tym, że to również kosztuje i to więcej niż 30 zł. No ale załóżmy, że znajdę jeszcze kogoś, kto ma np. platynowe konto w citi i może zrobic taki przekaz za darmo. Później trzeba by było jeszcze poczekać, aż ta osoba ze stanów bedzie mała chwilę, żeby wybrać się do sklepu, albo czekać, aż dojdzie do niej przesyłka. Później już tylko email z cd-keyem i gotowe.

Ja rozwiązałem sprawę w nieco inny sposób - zobaczyłem w nocy ogłoszenie Michała, wysłałem mu maila, a następnego dnia rano miałem już wszystkie kody.

Może przepłaciłem 30 zł (chociaż pamiętaj o kosztach przekazu).. ale wiesz co? stać mnie. A może inaczej - jak mam taką możliwość, to nie stać mnie na marnowanie czasu na ustalanie spraw z kimś ze stanów, organizowanie przekazu itd. Po prostu mój czas kosztuje więcej. Coś Ci musi dość kiepsko w tych stanach iść, że o 7.50$ chciałby Ci się odstawiać takie kombinacje.

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 15:28 
 
Właśnie mi Luki załatwia w stanach SWG , i dostaje ode mnie tyle kasy ile jest potrzebne , nic na tym nie zarabia , robi to za free więc uważam za wasze ataki są bezpodstawne . Ja też napisałem meila do Michald w sprawie kupna , ale za inną cene .Poenieważ według mnie 200 zł to stanowczo za dużo ,zwłaszcza ,że nigdy nie dostaniesz pudełka .Mam w domu mała kolekcje mmogów i nie chciałbym pozbawiac siebie przyjemności postawienia na półce pudełeczka z SWG.
Co do tego ,że cena jest taka ,jaką klient jest w stanie zapłacić , racja a gdzie uczciwość kupiecka ? , uważam ze ta cenka nie była uczciwa.Skoro Alex ją kupił to jego sprawa , ja podziekowałem wole dostać full SWG z całym miesiącem free za praktycznie te same pieniadze .

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 16:17 
 
Wyluzujcie. :/
Gadacie tak jakby chcial ja sprzedac za trzy razy wiecej niz jest warta.
Myslicie, ze on ja znalazl na ulicy i ze sprzedajac probowal zbic majatek? :/

Zalosne.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 16:22 
 
Jak chcesz mieć również pudełko, to oczywiście - ściągasz grę z zachodu. Mi na pudełku nie zależy. W ogóle. Nawet gdybym kupił SWG w sklepie, to i tak pudełko poszłoby od razu do kosza, a tylko płytki w kopertach do szafy. Jedyne co kupuje kupując mmorpga to cd-key (lub login/pass). Tak więc dla mnie obecność pudełka nie jest czynnikiem mającym wpływ na cenę.

To co dla mnie jest istotne, to czas. Mam go mało, większość poświęcam na pracę, a w moim zawodzie (tłumacz) zarobki uzależnione są bezpośrednio od tego ile tekstu się "przerobi".

Oferta Michała była dla mnie pod tym względem idealna - wystarczyło napisać maila i poświęcić pół godziny na przejechanie paru przecznic, spotkanie i powrót. Żadnego ustalania, żadnego załatwiania przelewu, żadnego kombinowania jak to wysłać, czy kto to przewiezie. Po prostu jakbym zszedł na dół do warzywaniaka kupić kilo marchewki.

Co na tym zyskałem? Czas.

Co na tym straciłem? Pudełko (bez znaczenia dla mnie) i 15 dni free time'u o wartości około 30 zł.

Gdybym załatwiał sobie SWG przez kogoś ze stanów, to musiałbym poświęcić czas znalezienie tego kogoś, na sprawdzenie jak zrobić przelew, musiałbym zapłacić za przelew, poświęcić czas na znalezienie kogoś, kto by mi to przywiózł, a na koniec poświęcić czas na spotkanie się z tą osobą, która to przewiozła.

Co bym zyskał? Pudełko (dla mnie bez znaczenia) i 15 dni free time'u o wartości ok. 30 zł (ale na przekaz pewnie musiałbym wydać z 50 zł, więc i tak byłbym do tyłu).

Co bym stracił? Czas.. prawdopodobnie w sumie kilka godzin na telefony, rozmowy, mailowanie i wizytę w banku i u "przewoźnika". Gdyby przełożyć ten czas na ilość pracy (tłumaczenia), którą mógłbym w tym czasie wykonać, to okazałoby się, że stratny jestem wielokrotnie więcej niż 30 zł.

Czy wystarczająco jasno napisałem dlaczego _dla_mnie_ taka oferta jest korzystniejsza finansowo/czasowo/wygodnicko?

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 16:24 
 
Mowisz ze pirdoly gadam, fine...
Jak ci Bozia dala sukces w zyciu i Cie stac to se nawet z Honolulu sprowadzaj, mi to wisi.

Jak ja chcem pomuc obcym ludzia w Polsce to oni mi blotem w oczy... Twoja kasa, twoja sprawa.. nie bede sie wpierdalal w twoje interesy.. Milej zabawy w SWG i zukcesow w zyciu.. EOT

EDIT:
Ja wcale nie mam do michala ani do Ciebie za zle. Byl temat, zadeklarowalem ze tez moge podobne uslugi udzielic co michal i tyle...
Ja mam wrarzenie ze Ty mnie blotem obrzucasz dlatego ze powiedzialem ze mieszkam w US.
Myslisz ze ja Bog-wie kto jestem ? Jakims milionerem ?
Z powodu tego ze ludzie chca kupowac niektore gry z zagranicy zalozylem konto w banku by im lepiej bylo wysylac kase. Ty myslisz ze ja na tym robie kase ? Ze probuje ludzi naklonic by TYLKO odemnie kupowali ?
Ja poprostu robie dobry uczynek...
Wiec odczep sie odemnie , ok ?
Kupile gre, jestes zadowolony, dobrze dla Ciebie.... Enjoy.


_________________
Obrazek
Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Luki dnia 2003-07-21 17:34 ]</font>

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 18:03 
 
HI

I wielkie LOL
"SWG standard, sprzedam, to jest tylko konto czyli CD-Key + station login/pass, moge nagrac gierke na CD (sprowadzilem tylko klucz)"
Za klucz i pass oraz ewentualnie pirata CD 200 zeta to rozboj w bialy dzien.
hahah
I to pewno niska cena - powinnno byc ze 350 zl bo clo i transport nie policzyl :smile:
Ale jak sie znajdzie glupi to kupi :smile:
Jak ja nie lubie naciagacczy !!!!!!!!!!
Moim zdaniem adnin powinien kasowac posty zwiazane z handlem i naciaganiem ludzi bo sie robi niemilo patrzac jak kogos robi sie w wala i jeszcze sie tym szczycic mowiac ze boski interes zrobil.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 18:58 
 
Za klucz i pass oraz ewentualnie pirata CD 200 zeta to rozboj w bialy dzien.
hahah

Cena klienta to $49 x 3,9xx daje cirka 200pln.
Nawet jesli ktos Ci wysle klucz to i tak musisz wydac ok. 200pln.
Ale w podstawowce nie ucza jeszcze przeliczania kursow walut, co?

I nie pirat, a beta 3 za ktora zaplacil $15+$49 shipping.

Prosta sprawa koles sprzedaje - chcesz kupujesz - nie to nie.
Skoro i tak nie kupisz to po co pierdolisz takie bzdury?

Moim zdaniem adnin powinien kasowac posty zwiazane z handlem i naciaganiem ludzi bo sie robi niemilo patrzac jak kogos robi sie w wala i jeszcze sie tym szczycic mowiac ze boski interes zrobil.
Do skasowania to sie nadaje Twoj post...

Twoja kasa, twoja sprawa.. nie bede sie wpierdalal w twoje interesy..

To po co dales swoj pierwszy post?

_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-07-21 20:06 ]</font>

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 19:43 
 
Ja dalem poprostu propozycje.

tak samo moge powiedziec po co ty dales swoj post tu w tym temacie ? Post nie moglby byc zakonczony jakby Zematis nie wlorzyl swoje 5 groszy...

Koniec tematu.. EOT
Masz cos do mnie to na priva.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 20:35 
 
Postnalem bo biadolicie ze 200pln to za duzo, a dokladnie tyle samo kosztuje box w sklepie.
Co tez masz problemy z tabliczka mnozenia?

Do tego rozdraznil mnie kretynski post Stopy.

edit:
ahh
Za taka cene to ja wole kupic orginala tu w sklepie i miec 30 day free ( jesli bym gral oczywiscie).

To propozycja czego niby?
Bo ona sie odnosi tylko i wylacznie do Twojej osoby...

_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-07-21 21:38 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.