mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 87
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2003, 20:10 
Cytuj  
Hej.

Jak w temacie. Za kim jesteście. Czy za Imperium czy za Rebelia. Prosiłbym o szybką odpowiedź. I dlaczego np. za Imperum a nie za Rebelia i odwrotnie. Jeszcze jedna spawa. Czy Imperialnym gra sie łatwiej niż Rebeliantom???(np. Imperial może gdzieś wejść a Rebeliuant nie.) I jake są profity z grania Rebeliantami a jakie z Imperialnych??

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: W.Denton dnia 2003-09-13 16:34 ]</font>

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2003, 09:55 
Cytuj  
Imperium

*

Posty: 87
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2003, 20:21 
Cytuj  
CZY TYLKO DELBUTHOS GRA W SWG????????

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 06:18 
Cytuj  
Wygląda na to, że w SWG rzeczywiście gra coraz mniej osób. Patrząc po mojej friendlist (z której ostatnio ponad 50% odeszło) można sądzić, że tendencja ta nabiera tempa. Będę grała tylko do końca wykupionego abonamentu (kończy się 4 listopada) - serwer Lowca, postać 'Vasquez'. Gra ze mną jeszcze jeden kolega z Polski, postać o imieniu Funnykoval (też serwer Lowca). Czegoś w tym SWG jednak brakuje...


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 08:55 
Cytuj  
Mogłabyś sprecyzować czego Ci w SWG brakuje ?
Przypuszczam ,że zwiedziłaś wszystkie planety a na nich wszystkie interesujące lokacje. Prawdopodobnie masz też najwyższy stopień w wybranej frakcji ? Może jesteś crafterem i robisz najlepszy sprzęt na serwerze ? Nie mogę tego sprawdzić ponieważ gram na Eclipise , jest nas tu około 20 polaków. Ja mam friendliste długą , niektórzy z niej znikają inni się pojawiają jest to normalne w masivach.
Proszę napisz coś więcej o swojej postaci , bo przypuszczam ,że zrobiłaś już wszytsko co było do zrobienia w grze ,skoro decydujesz się na ferowanie wyroków.

W.Denton : Nikt nie odpisuje , bo nie wszyscy grający zaglądaja na to forum.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 13:00 
Cytuj  
Cytuj:
2003-09-15 09:55, Delbuthos napisał:
Mogłabyś sprecyzować czego Ci w SWG brakuje ?
Przypuszczam ,że zwiedziłaś wszystkie planety a na nich wszystkie interesujące lokacje. Prawdopodobnie masz też najwyższy stopień w wybranej frakcji ? Może jesteś crafterem i robisz najlepszy sprzęt na serwerze ? Nie mogę tego sprawdzić ponieważ gram na Eclipise , jest nas tu około 20 polaków. Ja mam friendliste długą , niektórzy z niej znikają inni się pojawiają jest to normalne w masivach.
Proszę napisz coś więcej o swojej postaci , bo przypuszczam ,że zrobiłaś już wszytsko co było do zrobienia w grze ,skoro decydujesz się na ferowanie wyroków.



Bedzie flamik? :grin:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 22
Dołączył(a): 14.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 19:58 
Cytuj  
rebelia , a tak w ogole jetem teraz na naboo , nie spotkalem jeszcze zadnego polaka, jgram od godz 21.00 , jesli jakis polak bedzie w tym czsie podlaczony niech da mi zanc ( /tell veemo Cze )

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 20:27 
Cytuj  
Hihi :grin: To nie żaden wyrok lecz jedynie moja skromna opinia. Napisałam, że w SWG mi czegoś brakuje - powiem szczerze nie potrafię tego dokładnie określić, chyba "grywalność" będzie dobrym słowem. Moja postać to połączenie craftera (tailor) i fightera (carbineer). Zwiedziłam dwie planetki, popróbowałam craftingu i polowanka.. wiecej już mi się nie chce. Ta gra już mi się znudziła. Jest pięknie wykonana graficznie, ma niepodważalny klimat rodem z filmów ale mi osobiście w niej czegoś brakuje. Tego czegoś co sprawiłoby, że miałabym ochotę zostać w niej dłużej. Z rozmów mailowych ze znajomymi (którzy odeszli już z SWG) odniosłam wrażenie, że mieli podobne odczucia. Wydaje mi się, że po prostu nadal szukam tej "mojej" gry - to wszystko. Jeśli wyraziłam się zbyt kategorycznie za pierwszym razem to przepraszam - moim celem nie było urażenie kogokolwiek. Zawsze cenię sobie opinię i zdanie innych osób - liczę tym samym na uszanowanie mojego.
Pozdr,
Kajki


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...


Posty: 22
Dołączył(a): 14.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 09:24 
Cytuj  
jo , narazie jestem w gildii rebeli , a moja postac jest neutral , gdybym was wczesniej poznal to moze byl bym za imerium , jednak zastanawiam sie czy nie odejsc z mojej gildii kiedy powstanie gildia polska - byle szybko , pozatym thx for -delbuthos- i osrig za finanse , z tego co wiem wsrod polakow nie ma zadnych rebeliantow , a wrecz killowanie rebelii sprawia wam spora przyjemnosc wiec gildia tez bedzie imerial
p.s. tylko szybko stworzcie gildie , nalepiej z darmowym composite armor for free dla kazdego czlonka :smile:

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2003, 14:31 
Cytuj  
W.Denton --> błędnie zakłądasz że ludzie którzy grają muszą czytać to forum

Ja gram po stronie Imperium

Co do ilości osób to opłaconych abonamentów jest ponad 250 000, to druga gra na rynku po EverQuest

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2004, 11:42 
Cytuj  
Rebelia...Precz z Imperiu i Darth Vederem!!!


_________________
"There is no death there is only the Force"

*

Posty: 87
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2004, 16:09 
Cytuj  
Lol ? Darth Veder ? hyhyhy nie no coś wspaniałego...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: W.Denton dnia 2004-02-24 16:10 ]</font>


Posty: 7
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2004, 19:45 
Cytuj  
Gram po stronie Imperium.


Posty: 33
Dołączył(a): 22.12.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 11:06 
Cytuj  
Darth Vreder:P


Posty: 7
Dołączył(a): 15.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2004, 15:25 
Cytuj  
Ja jestem wstrętnym rebeliantem i tak zostanie /honor najemnika :smile:/ ale po stronie imperium gra się prościej, szczególnie z AT za plecami.
Zobaczymy co będzie po patch-u jutro.
Jestem DE i czekam na niego jak na zbawienie.
Dla odmiany z Super Battle Droid za plecami bedzie ciekawie.

---------------------------------------------
Kypp Duron Chimaera/Corelia/Coronet 260 -5596
Codziennie po 21 /nie mylić z "Zawsze po 21"/

PS. Grinding to zabójstwo dla tej gry - mogę coś powiedzieć na ten temat po 17 masterach i nic :sad:

*

Posty: 158
Dołączył(a): 25.10.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2004, 17:33 
Cytuj  
17 masterow to walk in the park ja mialem 23 a kumpel 32 wiec ...

aha szukam zabraka z owlosieniem wookie jesli ktos ma gdzies w plecaku...


Posty: 1
Dołączył(a): 16.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2004, 09:50 
Cytuj  
Witam All prawdopodobnie wkrotce dolacze do grona szczesliwych graczy SWG :smile: mam tylko problem znalazlem sklep internetowy gdzie mozna kupic SWG i poprosic najpierw o CD-Key a gre przysla pozniej tylko trzebamiec kopie zapasowa nie wie ktos gdzie mona takowa dostac? (to nie piractwo jak bede mial oryginal moge miec image kopii zapasowej :smile:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2004, 10:40 
Cytuj  
Trzeba miec kopie zapasowa zeby przyslali ci cd-key?
Cos krecisz.

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2004, 18:14 
Cytuj  
Dracula miał prawdopodobnie na myśli ,że kupi CDkey ,ale potrzebuje kogoś w kraju kto mu skopiuje gre aby mógł grać .W całym tym interesie po co wysyłać grę do polski ?? imo szkoda kasy .

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2004, 18:38 
Cytuj  
No wlasnie...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.