mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2003, 16:11 
Cytuj  
Obiecalem przed wydaniem SWG gdy to jeszcze za posrednictwem przyjacol z tego forum mialem szanse testowac SWG w becie zapytac sie miesiac lub dwa po premierze jak sie gra tym co postanowili sprobowac gre.

Jak tam wrazenia?
Jak z bug-ami?
Czy wam sie podoba wiecej czy mniej od czasu premiery?
Czy wprowadzili duze zmiany w czyms?
Jak tam dalej z lagami i populacja?

(Dzieki z gory i prosze w skrucie bo nie mam czasu ze szkoly czytac wypracowania :smile: )


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2003, 09:19 
Cytuj  
Ogolne wrazenia: fajne, ale jakby czegos brakuje... Nie wiem, czego, ale w DAoC gralo mi sie przyjemniej (moze to kwestia, ze DAoC bylo moim pierwszym MMORPG, a teraz jestem zmanierowany :wink:).
Gra sie sympatycznie, jest pare fajnym pomyslow, ktore wypalily, mimo, ze w becie podejrzewalismy, ze nie wypala - entertainers, player market etc.

Bugi: sa. Aczkolwiek coraz mniej, gra dziala znacznie lepiej niz po releasie. Upierdliwe jest, ze niektore sa banalne do usuniecia, a mimo to nie sa poprawiane.

Czy sie podoba: tak. Ale zastrzezenia mam, tak z glowy:
Gra jest troche za latwa, mozna dosc szybko zrobic zaawansowane kariery - i nie jest to jakies wielkie osiagniecie
Malo contentu. Niby sie chwala, ze swiat taki wielki, ale jak dla mnie, moglby byc 2x mniejszy, za to 2x bardziej zaludniony, z questami, bardziej roznorodnymi misjami etc... bo w tej chwili to gra sie w sumie bardzo powtarzalnie.

Zmiany:
W tej chwili glownie zmiany polegaja na balansowaniu klas, co jest niecu upierdliwe (nerfy) oraz usuwaniu bugow. Duze zmiany i dodatki maja sie dopiero pojawic - i zobaczymy.

Lagi: wlasciwie brak, jesli jakies mam, to z uwagi na karte graficzna. Populacja zalezy od serwera, a Eclipsie, gdzie gram, jest duzo, ale swiat jest na tyle duzy, ze ludzie raczej sobie nie przeszkadzaja.

To tyle

Muminus

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 15:18 
Cytuj  
A jak jest z PVP?
Wprowadzili/dziala to wkoncu ?
Czy jest sens PVP-owania ( na przyklad czy mozna lootnac w pvp ciala poleglych.. )


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 23:25 
Cytuj  
Obrazek
sorki nie moglem sie powstrzymac

=p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 18:55 
Cytuj  
Mi się SWG bardzo podoba. Trzyma mnie przy tej grze głównie myśl że nie muszę w niej rozmawiać z ludźmi takimi jak Zematis

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 19:07 
Cytuj  
juz nikt nie ma poczucia humoru?

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 19:20 
Cytuj  
hehehe
Zematis a EQ poza chodzeniem po "planiecie" i gadaniem i biciem potworow cos innego oferuje ? Tak samo jest w UO, SB, DAOC, PS bla bla bla :smile:

Oczywiscie wiem ze to w zartach ten obrazek :smile: :smile: :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 20:41 
Cytuj  
Cytuj:
2003-09-27 19:55, Soulcatcher napisał:
Mi się SWG bardzo podoba. Trzyma mnie przy tej grze głównie myśl że nie muszę w niej rozmawiać z ludźmi takimi jak Zematis


Poczucia humoru to Ty nie masz...
Dlatego przy eq trzyma mnie glownie mysl ze nie ma w niej takich ludzi jak Soulcatcher.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2003, 20:46 
Cytuj  
Zematis --> ty tryskasz poczuciem humoru, miałem nadzieję że docenisz mój dowcip, ale rozumiem że "dowcipnie" jest tylko wtedy gdy ty śmiejesz się z innych.

Grałem w EQ w czasach gdy nie było jeszcze modemów 33.6

All --> co do SWG zapraszam na GOLa w przyszłym tygodniu, będzie bardzo obszerna recka SWG

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2003, 21:32 
Cytuj  
Oby nie taka jak recka Neocrona ..

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2003, 08:03 
Cytuj  
Grałem w EQ w czasach gdy nie było jeszcze modemów 33.6

Lol chcesz na mnie zrobic wrazenie? ja sie wychowalem w stanach, jak tutaj krolowaly modemy 28.800 to ja dawno mialem 56k

Tylko co z tego i jaki to ma zwiazek z ta dyskusja?


_________________
Elder Telumeh Leafdancer
Storm Warden of Britannic Lore

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-10-03 09:43 ]</font>

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2003, 20:16 
Cytuj  
Cytuj:
Grałem w EQ w czasach gdy nie było jeszcze modemów 33.6

jak tutaj krolowaly modemy 28.800 to ja dawno mialem 56k


a ja za to dostałem zegarek z cyferkami jak byłem w drugiej klasie! czyli rok temu :razz:

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2003, 12:22 
Cytuj  
Zematis -->

Nie było moim celem zrobienie na tobie wrażenia, jeżeli nie zrozumiałeś, to napiszę ci to wyraźnie.

Ma taki związek że trzeba zagrać w coś więcej niż jedna gra, żeby mieć pojęcie o grach.

Ja nie czuję się "moronem", gram w SWG i przykro mi że taki dzieciak jak ty znajduje przyjemność we wklejaniu takich debilnych obrazków i określania mnie tym mianem.

Jestem forumowiczem tego forum od jego startu, nie piszę tyle spamu w stylu tego obrazka co ty, wiec niech cię liczba postów nie zmyli, również data rejestracji.

Przychodzę tu żeby poczytać to co piszą poważni ludzie, znający się na grach, miłośnicy MMocRPG. Bardzo cenię sobie to forum, być może jest to nawet najlepsze forum tematyczne jakie znam w PL, właśnie dla faktu jacy ludzi tu piszą (a przynajmniej pisali).

I naprawdę chce mi się rzygać jak widzę takie zagrania jak twoje z tym obrazkiem, to jest dla mnie dowcip na poziomie pokazywania w przedszkolu gołej pupy więc nie oczekuj że będę się śmiał.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile Polaków gra w SWG. I wiesz co mówią ? &#8222;Szzz tylko nie podawaj innym Polakom mojej ksywki, bo nie chcę grać z tymi debilami&#8221; &#8211; usłyszałem to od wielu osób. Ciekawe dlaczego tak myślą.

To właśnie tacy ludzie jak ty psują to forum i zamieniają go w forum &#8222;mam dziesięć lat i większego ptaka niż ty ...&#8221;.

Napisałem że grałem w EQ, grałem również we wszystkie pozostałe gry MMO, począwszy od Meridian59. Wiem że "wychowałem się w stanach" z pewnością robi wrażenie na innych nastolatkach, niestety źle trafiłeś gdyż ja też kilka ładnych lat swojego życia spędziłem poza Polską i nie imponuje mi twoja amerykańskość.

Nie piszę tego po to żeby wszczynać kłótnię, dlatego niezależnie od tego co napiszesz nie odpiszę ci więcej. Chcę po prostu żebyś walnął się mocno w głowę i zastanowił w jakim celu opublikowałeś obrazek obrażający graczy w SWG na forum tematycznym o SWG.

Zastanów się dlaczego nikt z grających tu nie pisze. Rób tak dalej a zostaniesz na koniec sam z kilkoma podobnymi do siebie osobami.

Przepraszam moderatorów jeżeli złamałem jakieś zasady tego forum, jest mi po prostu przykro od jakiegoś czasu że chcąc znaleźć tu coś ciekawego trafiam na takie wypowiedzi jak ta z obrazkiem.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2003, 12:24 
Cytuj  
Zematis --> i jeszcze na inny temat, jakim cudem jesteś w Britannic Lore z takim podejściem do gier MMO ???


_________________
http://www.gry-online.pl

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2003, 14:11 
Cytuj  
Zemiq - Co konradorujesz bogu ducha winnych ludzi?? :razz:

Soul - Hmmm, miales stycznosc z BL? Gdzie? Jakie wrazenia? Chetnie skonfrontuje :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2003, 17:17 
Cytuj  
Tuxedo --> Chodzi ci o Battle Lands ? Ale to jest gra przez WWW :wink: :wink: :]

Tak czy inaczej w EQ2 będę grał na pewno, nawet jak wcześniej będzie koniec swiata :smile:

*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2003, 14:30 
Cytuj  
sorry ze tak po chwili , ale coto jest "moron" ?

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2003, 17:36 
Cytuj  
Soul:

Um err mialem na mysli Britanic Lore :razz:


Uhm jasne, ja tez chetnie w EQ2 pogram :razz: Tyle ze o tym nie wspominalem tu, widze ze sie kojarze z EQ jak mis Koala z Australia :razz:


Yanzan:
Obrazliwe slowo tyczace sie inteligencji obrazanej osoby :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2003, 19:00 
Cytuj  
Hmmm..czytam i czytam...wiecie co Wam zaproponuje?...dajcie "se na luz " he he

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2003, 19:16 
Cytuj  
O o o Mabster!! :grin: jak ja cie dawno nie widzialem :wink: Bawisz sie w SWG teraz?? :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.