mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 21
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2004, 17:26 
Cytuj  
Wlasnie kupilem SWG i tak sie zlozylo, ze rowniez ukazal sie tral na Fileplanet... wiec zaczalem od triala, aby sie rozejrzec...

Co do samego systemu skilli... jesli sie nie myle to trzeba miec novice + 4 lvle jakiegos skila, zeby dojsc do masterka? wiec moge brac tylko powiedzmy jedna czesc drzewka skilli?

I jaka profecje mam wybrac?!... :smile:

Myslalem zeby skierowac swe kroki ku Bounty Hunter (Marksman: Carbine + Ranged Support, Bounty Hunter: Bounty Carbine + Light Lightning Cannon + moze Investigation, a jak zostana jakie skill punkty to moze jakis craft skill jesli sie upakuje)...

tak wiec mam pare pytan... czy ten Lightning Cannon to dobra bron?
czy Investigation odnosi sie tylko do misji dla Bounty Hunterow, czy mozna tym wyszukiwac rowniez graczy (z tego co widze to Hunter ma skill wyszukiwania graczy w terenie)
no i czy sie oplaca Bounty Carbine...

myslalem tez o Comando, albo chociaz Field Tactics do mojego BH (jesli mozna miec i to i to, ale zdaje mi sie ze mozna) bo granaty wydaja sie niezla bronia :smile:

albo sam Commando (Brawler: One Handed do walki w zwarciu + jakies dodatki z Fencerka i jakies bronie z Commando)...

i jeszcze pare pytan... jak wyglada sprawa broni? bo widze ze nie ma jej za duzo do wyboru? czy walka raczej koncentruje sie na umiejetnosciach? widze tez ze rozbudowany jest system craftingu (dowolne materialy do wykonania broni), czy to znaczy ze glowna roznica w broniach to sposob wykonaina?

no... to by bylo na tyle na razie..

aaa... jeszcze cos... droid engineer i creature handler... czy to cos jak tamer w UO? odwajamy zwierzatka/budujemy drony i niech one za nas walcza? a co do creature handlera to czy mozna sobie oswoic jakies fajne zwierzatka do jezdzenia (czy tez mozna je po prostu kupic...)

eh... szkoda ze tylko jedna postac na serwer... tyle mozliwosci!!! co tu wybrac?!! co tu wybrac :smile:

dzieki za wszelka pomoc :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2004, 19:13 
Cytuj  
Moj drogi... to jest mmorpg, nie ma zlotej recepty. Generalnie, zastanow sie nad tym, co poprostu chcesz robic. A potem to rob.

Ja sobie zrobilem mieszanke BH z CH i jest mi tak dobrze. A jak sie znudzi, to... beda inne skille :smile:

Na lightning cannon nie narzekam, w polaczeniu ze scatter pistolem i silnym petem do odwracania uwagi nic mi wiecej do szczescia nie trzeba. A co do tamingu (CH) i reszty, pytaj na PL, zawsze ktos ci odpowie :smile:

X.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2004-06-13 20:20 ]</font>


Posty: 21
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2004, 08:46 
Cytuj  
Danke :smile:

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2004, 11:51 
Cytuj  
Tu masz wsio: http://mysite.verizon.net/vze70pfh/lheg ... /id16.html


Posty: 21
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2004, 11:42 
Cytuj  
BTW, a co do rasy... jaka wybrac do BH?
Czym to sie wlasciwie rozni?
Wydaje mi sie ze ten rogaty czlowieczek bylby odpowiedni... albo wookie :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2004, 12:48 
Cytuj  
Bo ja wiem? Gram jako human BH, staty zrownowazone (HAM 800, reszta 500) i generalnie nie narzekam. Oczywiscie dobry kompozyt (najlepiej slicowany) to podstawa :smile:

X.

PS. Dla BH specjale kosztuja z calego HAM, nie z pojedynczych (jesli korzystasz z broni BH takich jak lightning cannon czy scatter).
Na Eclipse Naboo jest dosc mily sklepik, gdzie dostaniesz wysokiej jakosci slicowana bron BH za naprawde niewielkie pieniadze (LC 600-900 speed 4.6 za 14k) :smile:

PS2. Pozatym Novice Medic i dobre stimpacki B to podstawa :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2004-06-15 13:52 ]</font>

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2004, 14:15 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-15 13:48, Xanth napisał:
Bo ja wiem? Gram jako human BH, staty zrownowazone (HAM 800, reszta 500) i generalnie nie narzekam. Oczywiscie dobry kompozyt (najlepiej slicowany) to podstawa :smile:


Ale nie kazdy rozpoczyna gra z conajmniej 300k w portfelu :razz:

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2004, 14:19 
Cytuj  
A po pierwsze to nie masz co wybierac bo zeby zostac BH potrzebuje calego marksmana, a po 2 carbine to troche porazka bo koszt uzycia skilli jest bardzo duzy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2004, 16:37 
Cytuj  
grasz w to anor?

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2004, 21:14 
Cytuj  
No troche pogrywam... bo nie mam w co :smile: Czekam z utesknieniem na warhammera pod warunkiem, ze go nie zchrzania za bardzo.


Posty: 14
Dołączył(a): 26.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2004, 17:10 
Cytuj  
wszyscy graja humanami wiec ja wzialem twi'leka.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.