mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 09:35 
Cytuj  
cos mnie dawno Tu nie było;) witam wszystkich dawno niewidzianych. AO za free?:) moze wroce na chwilke do was przypomnieć sobie bicie mobow:):) A co do profesji engie jest nice ale do robienia kasy;) MA rulez:) and let the omni rule for ever. A tak poważniej to faktycznie najlatwiej jest grac MA, chyba ze sie bierze za PvP wtedy juz trzeba sie troszke napocic zdobyc odpowiedni sprzecik itd... ale dobry MA goni nawet uber solda prawda Spiderdeath?;););) Więc generalnie polecam wszytskim MA do szybkiego grania i zaznajamiania sie z mechanika gry itd itp. No i wezce poprawke ze nie gram juz prawie rok:) Pozdrawiam wszystkich i byc moze do zobaczenia in game


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 11:55 
Cytuj  
Rok temu to ja bylem bardziej uber od spidera;p


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 11:57 
Cytuj  
TEraz dopiero wyczytalem co Sath tam napisal - jesli Keep nie jest do solowania to znaczy, ze tej gry niema. Dsm (jeden z lepszych o ile nie najlepszy keeper - Legion ;p) soluje 2-3 moby w pande gardenie. Wiecej chyba nie musze mowic?


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:09 
Cytuj  
A ja ciagle mam problem z wyborem profesji..Jesli chodzi o styl gry to nie lubie isc na latwizne a i lubie grac postacia ktora musi kombinowac(oczywiscie bez przesady).Wole gre w teamie bo solo jakos nigdy mnei nie krecilo.Wiec prosze o jakas konkretna rade:P.Jaka klasa i w jakie skile ladowac bo w Ao jestem zupelnie zielonyi najlepie by bylo jakby ktos mnie za raczke poprowadzil:). :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 13:01 
Cytuj  
Aux lamko mała:):) a pamietasz jak uciekales po arenie przed MA ktorego powinienes wtedy bic latwo lekko i przyjemnie z zamknietymi oczami i wylaczonym monitorem (odlaczoną myszką i klawiaturą)?:):) Generalnie powiem tak - grałem docem i ma. ma roxuje teraz w zarowno w pvp jak i w pvm, kiedys tylko w pvm. To ze gra sie nim latwiej (jest tanszy od innych profesji) ale nie jestto profesja w ktorej piszesz dwa makra i idziesz spac a gra sie sama toczy;) Ma wymaga odpowiedniego uzywania skili perkow, posiadania odpowiednich przedmiotow itd. MA gra się miło ale nie super latwo. DOC jest potrzebny wszedzie ale bycie dobrym docem to naprawde wyzwanie - jezeli masz jakies lagi sprzetowe lub inne tego typu sprawy to nie graj docem bop cie teamy zabija:) generalnie milego grania - dzisiaj zaczynam zasysac AO i dwa tygodnie na pewno pogram niszczac lamki po drodze:)

A swoja drogą shadow - jakim cudem wzieli Cie do legionu?:) lapowke dales komus?:) a moze to juz nie ten sam legion?:) bo jakos nie moge uwierzyc ze sie grac nauczyles;);) zart ofkoz - gratuluje:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 13:22 
Cytuj  
A ja prosze o odpowiedz na moje pytanie:)

P.S dzi przeszedlem HL2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 13:25 
Cytuj  
Zaboleq w takim razie jak lubisz teamplay to polecam Bureacrat albo Doctor. W co pakowac to ci nikt nie powie bo kazdy lubi co innego ale generalnie w jasnozielone skille mozesz pakowac w ciemno :)


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 13:39 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Zaboleq w takim razie jak lubisz teamplay to polecam Bureacrat albo Doctor. W co pakowac to ci nikt nie powie bo kazdy lubi co innego ale generalnie w jasnozielone skille mozesz pakowac w ciemno :)


Jesli sie zdecydujesz, to jako Ex-220 Crat i NT, takze high level trader sluze rada i pomoca. ;)

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 60
Dołączył(a): 15.03.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 16:38 
Cytuj  
a jak wyglada sprawa z traderem ? ciekawa profesja?

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 19:01 
Cytuj  
Soldamn napisał(a):
a jak wyglada sprawa z traderem ? ciekawa profesja?


Trader nadaje sie jako low level Twink, a przy obecnym stanie rozwoju gry i balansowania profesji zdecydowanie nie polecam jako Maina.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 60
Dołączył(a): 15.03.2003
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 16:56 
Cytuj  
ja gram Agentem i mam kilka pytań :

1) jak sie sprawdzają kusze u agenta?
2) gdzie w okolicach Athen poza subway moze bić moby 3 lvlowy agent:)
3) czemu jak wybieram aimed shot to nie moge go użyć (pojawia sie target is aware of your presence)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 19:47 
Cytuj  
Soldamn napisał(a):
2) gdzie w okolicach Athen poza subway moze bić moby 3 lvlowy agent:)

Ja to bym ci radzil wrocic do TG :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 20:06 
Cytuj  
Ad 1 Preferowana bron dla agenta to rifle - radzilbym isc w rifles.
Ad 2 Wroc do training grounds, i tam do 5 lvlu potem subway (teamowo)
Ad 3 Aimed shot jest tylko z hide. Twoj przeciwnik(mob) nie moze Cie widziec. Wlaczasz hide, wchodzisz do pokoju i strzelasz.


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.


Posty: 1
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 12:03 
Cytuj  
Po pierwsze witam i wesolych swiat.

A teraz pora na noobowe pytanie ;) . Jestem na samym poczatku, wykonalem pare questow na tej wyspie gdzie rozbija sie moj statek, przystapilem do Clansów i kupilem takie malutkie zolte cos co niby ma upgrade'nąć moja zbroje typu Newcomer. Zbroje taka mam(konkretnie napiersnik) ale za cholere nie moge dokonac upgrade'u . Probowalem juz wszystkie mozliwe sposoby przeciagania i klikania w ekwipunku i nic :/ . Wedlugo instrukcji NPCa mam to polaczyc ze zbroja nie majac jej zalozonej, tak tez robilem i nic. Nie wiem czy musze posiadac jakies specjalne umiejetnosci, czy to po prostu jakis bug, albo plamy na sloncu :D Prosze o pomoc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 12:29 
Cytuj  
shift + right click badge'm na zbroi :)


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 08:44 
Cytuj  
Mam problem:].Otoz gdy uruchomilem juz AO doznalem szoku ktory byl omawiany w temacie.Po stowrzeniu postaci ilosc okien i statystyk po prostu mnie sparalizowala...Na wybor postaci zdecydowalem sie i postanowilem stworzyc inzyniera.Jednak nie mam zielonego pojecia jaka rase dla niego wybrac oraz w co pakowac przy awansie..Poza tym na czym polega tworzenie robotow tzn musze miec jakies czesci i jak sie to robi??I czy jest jakis odpowiedni typ broni dla tej klasy postaci??Ewentulanie mgoe zagrac Bueracrat(sorki jesli przekrecilem) ale nie wiem czy one sie roznia(1 i 2 robi roboty:P).Prosze o pomoc bo nie mam zamiaru zostawic tej gry..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 11:27 
Cytuj  
Kwestia petów (niewazne dla jakiej klasy) rozwiazana jest za pomoca nanotechnologii (czarów po ichniemu :P) czyli po prostu jesli masz program odpowiedni (nanoprogram) to za jego pomoca przywolujesz peta. Ale miedzy inzynierem o innymi klasami z petami jest zasadnicza roznica. Otoz Inzynier ma pety bezterminowo (az do smierci peta) natomiast Crat i MP maja je czasowo...


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 10:48 
Cytuj  
A jak wygląda sprawa z łaczeniem profesji? Od jakiego poziomu opłaca się łaczyć profesje? Jestem Enforcerem a w przyszłości zastanawiam się nad tym żeby mieć jakieś Pety. Przy okazji jaka profesja jest najlepsza do połączenia z Enfo?

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 11:01 
Cytuj  
obawiam sie, ze moze byc z tym problem, prawie wszystkie nano, w tym nano od petow, sa zastrzezone dla konkretnych profesji

co mowiac po polsku oznacza, ze enf nie moze uzywac nano engi i odwrotnie


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 12:22 
Cytuj  
Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze kilka pytań natury technicznej:)

1. Wybrałem na Enforcera Solitusa. Da się z tego zrobić coś porządnego? Bo niektórzy mi mówią że Atrox koniecznie musi być.

2. Jak wygląda sprawa z parowaniem? Ten skill działa automatycznie jak walczy się mieczem?

3. Hmm i jeszcze jedno. W menu ataków specjalnych nie mam możliwości riposty. Czy to od czegoś zależy? Używam katanki więc chyba powinna być taka możliwość.

Mam 23 lvl i w tunelach w subwayu zbieram baty chociaż stworki już zielone są dla mnie. Może jest coś o czymś nie wiem a powiniem mieć.
Może to wina tego parowania? No i nie mam pojęcia co z tą ripostą bo jak wcześniej miałem MA to nie było problemu.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc dla Noobka;) Giera jest wypas po 3 latach grania w UO miła odmiana. Mam tylko nadzieję że znajdę w Anarchy jakiś ludzi którzy odgrywają klimat bo na razie to wszyscy których spotykam są zajęci koxowaniem postaci:):)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.