mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 12:32 
Cytuj  
Ingvar napisał(a):
Mam tylko nadzieję że znajdę w Anarchy jakiś ludzi którzy odgrywają klimat bo na razie to wszyscy których spotykam są zajęci koxowaniem postaci:):)

To jest MMOG, nie oczekuj klimatu, szczegolnie takiego wymuszonego jak na wiekszosci free uo.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 12:36 
Cytuj  
teraz udam, ze wiem o czym mowie ;)

1. widzialem juz bardziej karkolomne kombinacje..

2. to chyba zalezy od tego czy twoja bron ma taka mozliwosc.. zobacz w info broni, czy jest parry w specjalach

3. mysle ze jw.

trudno odpowiedziec bez dodatkowych informacji.. jaki masz armor i na jakim poziomie masz skille Evade ClsC i Dodge Rng.. to chyba od tego zalezy czy baty zbierasz czy nie :P


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 12:45 
Cytuj  
dokładnie - zależy od rozmieszczenia skilli. Można dosyć łatwo zgimpować postać - to nie przedszkole.
Solitus na enforcera może być - lepszy solitus niż nanomage. Zresztą ja z AO z enforcerów zapamiętałem kilku:
Zondik - bo rusek
Basillius - bo spoko gość z naszej gildii
Sonia - bo solitus, do tego umiał/umiała wykorzystać to co daje jej solitus, jeden z najlepszych enforcerów (o ile nie najlepszy na RK1), jak był/-a online to tankował/-a najtrudniejsze bossy na raidach.


Posty: 32
Dołączył(a): 13.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 12:56 
Cytuj  
Cytuj:
1. Wybrałem na Enforcera Solitusa. Da się z tego zrobić coś porządnego? Bo niektórzy mi mówią że Atrox koniecznie musi być.

2. Jak wygląda sprawa z parowaniem? Ten skill działa automatycznie jak walczy się mieczem?

3. Hmm i jeszcze jedno. W menu ataków specjalnych nie mam możliwości riposty. Czy to od czegoś zależy? Używam katanki więc chyba powinna być taka możliwość.



na RK2 Phione ma soli enfo , i jest zaj .. :)

co to parry / riposte z tego co pamietam bylo zbugowane , nie wiem jak teraz moge popytac kolesi


_________________
Kiwaczek proud member of Alpha Omega
Obrazek

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 13:10 
Cytuj  
Hmmm no to trochę mnie pocieszyliście. A już miałem kasować postać i Podróżnika robić. Tylko to parowanie szkoda że chyba zbugowane

A skille które na maxa rozwijam to:
Melee
1h edged
2h edged
dimach
brawling
evady wszystkie
treatment
first aid
run speed
nano resist
melee init
fast attack
sneak attack

No i oczywiście atrybuty na maxa

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 13:29 
Cytuj  
A własnie przy okazji, a jak wygląda sprawa z Advent. ? Dobra profesja? Ciągle zastanawiam się nad ostatecznym wyborem a profesji jest tyle że ciężko mi się w tym połapać. Adv też chyba dobry jest w walce białą bronią? No i nano-"czary" ma chyba lepsze?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 13:43 
Cytuj  
skille chyba rozwijałeś dobrze, ale na tym levelu raczej ciężko je wymaksować bo brakuje punktów.
Trzeba dodawać też do tych skilli które odpowiadają za nanoprogramy, zakupić nanoprogramy i zacząć je używać. W przypadku enforcera to bardzo ważne.


Posty: 32
Dołączył(a): 13.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 14:36 
Cytuj  
advent jest super do gry solo i w grupie, b. dobry dmg + jedne z najlepszych nano do leczenia solo i w teame (zaraz po docu )


_________________
Kiwaczek proud member of Alpha Omega
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:21 
Cytuj  
Edit 1(Skasowalem wszystko ;P) W morde napisalem sie napisalem i sie okazalo ze nie opowiedzialem na to co mialem bo strony mi przesunelo ;P


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 17:47 
Cytuj  
Aux lol:)

Adv. mówicie hmmm. Mi głównie chodzi o to żeby moja postać to był Solitus. Dobrze było żeby postać do pvp się nadawała. MA na początku wziąłem ale szkoda że on żadną bronią nie walczy. Troche dziwnie wygląda gościu okładający pięściami kogoś w wielkim pancerzu, no ale to tylko moje zdanie.

Może rzeczywiście dla Solitusa lepszy od Enforcera będzie Adv. Zależy jak w pvp stoi.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 15.03.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 18:34 
Cytuj  
ale jak grasz za free to przeciez nie ma pvp

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 18:43 
Cytuj  
Nie? :o :o :o Nie wiedziałem. To lipa:(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 18:55 
Cytuj  
Ingvar, dla twojej wiadomosci... skoro lubisz RPG a nie jest dla ciebie wazna zkoxowana postac to cie informuje ze po pierwsze MA uzywa broni:
1. Nasadek na rece (jak zabojczyni w diablo)
2. Kijow (jak pijany mistrz)
3. Łuków - nie wiem czy zwrociles uwage ale MA ma skill bow zielony... takie bylo zalozenie Funcomu.

Jednak w rzeczywistosci malo kto takiej konfiguracji uzywa - byc moze nie jest efektywna ale skoro chciales RPGowac :)


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 19:02 
Cytuj  
hmmm ten pijany mistrz mi się szczególnie podoba:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 19:20 
Cytuj  
Soldamn napisał(a):
ale jak grasz za free to przeciez nie ma pvp


nie wiem skad masz takie info.. ale oswiadczam ci, ze ja juz mialem okazje zasmakowac w pvp z wiadomym skutkiem :]


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 19:39 
Cytuj  
Też się już dowiedziałem że jest PvP. Z tą różnicą że free są słabsi jeżeli walczą z ludźmi posiadającymi "normalne" konto. No chyba że walczy dwóch free między sobą.


Posty: 43
Dołączył(a): 19.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 20:39 
Cytuj  
Adv jest dobrą, jedną z najlepszych profesji - zarówno do solowania, grupy i pvp. Jednak odnosi się to do pełnej wersji gry. W wersji free adv (jak każda profesja w wersji free) nie ma perków, itemów z AI i SL, co sprawia, że w grze bez dodatków jako profesja niczym się nie wyróznia.
Co do pvp to jest w wersji free, jedyne czego nie będziesz miał okazji doświadczyć to bitwy. Ale do tego długa droga, bo bitwy low leveli (do 150) rozgrywaja się głównie między napakowanymi altami i obawiam sie że z wyposażeniem z darmowej wersji gry nie powojowałbyś :( Z kolei bitwy postaci wysokolevelowych są zdominowane przez postaci lvl 220, które zjadają wszystko inne 150+ na śniadanie.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 21:28 
Cytuj  
Dzięki za info:) Podejrzewam że kupię full wersję prędzej czy później. Mam tylko nadzieję, że zaległe perki będę mógł wykorzystać.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 21:48 
Cytuj  
Dobra przemyślałem sprawę i zdecyduję się albo na Adv albo na Enforcera. Którego bardziej polecacie do przyszłego PvP? Rozumiem że obydwoma trzeba dużo bawić się nanoprogramami? ( nie przepadam za magią ;) ).


Posty: 8
Dołączył(a): 28.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 22:01 
Cytuj  
W AO kazda profesja ma nanoprogramy, chyba najwiecej ma do uzbierania agent :)
Ale nie kazda profesja walczy za pomoca nano. Wiekszosc to sa buffy ktore sie rzuca na siebie i innych. A moby sie wali normalnie z broni i perkami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.