mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 19:12 
Cytuj  
ja sobie skorzystalem z tej darmowej promocji.. no i nie wiem, wszedzie pusto - max 15-20 osob widzialem w miescie na b - balines czy cus, w innej wsi z kolei zupelnie pusto.. biegalem sobie poza maistem i tez pustki, tak nieszczegolnie na mnie to wplywa :)


Posty: 32
Dołączył(a): 13.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 10:34 
Cytuj  
Cytuj:
ja sobie skorzystalem z tej darmowej promocji.. no i nie wiem, wszedzie pusto - max 15-20 osob widzialem w miescie na b - balines czy cus, w innej wsi z kolei zupelnie pusto.. biegalem sobie poza maistem i tez pustki, tak nieszczegolnie na mnie to wplywa


eee.. dziwne ja jak bylem ostatnio w West Athen to chba z 100 lvl 1-20 tam stalai szykowala sie na misje itp


_________________
Kiwaczek proud member of Alpha Omega
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 14:02 
Cytuj  
Nie wiem gdzie to naskrobać więc wrzucę to tutaj:

Gram w AO chyba z tydzień już (może z lekkim hakiem) i pierwszy raz mi się zdarzyło żeby Rubi-Ka 1 padła, server jest down! O kurcze... ba, nigdy inne servery mi nawet nie padły.

I co ja teraz biedny pocznę...

SvD


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 14:08 
Cytuj  
dasz rade:) AO to nie caly swiat:) ja sobie gram po godzince dziennie - zrobie lvl lub dwa poszukam armorka w misjach wszystko powoli bez pospiechu:) czeka na mnie subway wiec powoli sie do niego przygotowywuje, poznaje na nowo lokacje;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 1
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 15:37 
Cytuj  
ściągnąłem Clienta i po zainstalowaniu przy próbie spatchowania wyskakuje mi błąd(po jakichś 15 minutach ściągania)cośtam checksum error. czy ktos mógłby mi pomóc....?:(


Posty: 1
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 15:59 
Cytuj  
U mnie problem rozwiazal sie poprzez sciagniecie patcha ze strony Funcom i zainstalowanie lokalnie a nastepnie gdy wciaz gra sie nie spaczowala do katalogu patches wrzucilem plik status.inf z zawartoscia "3" (czyli z cyferka 3 w tym pliku ;))
Podzialalo - rozwiazanie znalazlem na forum AO

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 16:45 
Cytuj  
Super, jakbym mial wracac do mmo, to rozwazalem pomiedzy ao, eq2 i wow, ale najbardziej mnie ciagnelo do ao. Z tym ze narazie kasy nie mam, no ale do wakacji pewnei cos zdobede, kupi sie dodatki itp, bedzie mozna na luzie grac platnie :> Czas zarejestrowac konto i sciagnac gre :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.