mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2004, 15:36 
Cytuj  
Tu bede zapewne systematycznie dawal jakies zapytania, bylbym wdzieczny gdyby komus chcialo sie kiedys na nie odpowiedziec. Oczywiscie jezeli inni maja jakies, to jak najbardziej ten topic sluzy by je zadawac.

1. Jak pozbyc sie NoDropItems ??
2. Jaka klasa najlepsza jest do solowania? ( tak do max 100lvl )
3. Zrobilem sobie MP z lukiem ma to jakies szanse bycia w przyszlosci solo? Bo siedze na wyspie newbie z 9lvl i cos jest cienki.. w porownaniu do MA na tym samym lvl.
4. Czy istnieje jakas mozliwosc przekazania sobie itm z jednej postaci do drugiej, bez udzialu osob trzecich?

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2004, 15:51 
Cytuj  
Ad 1 Prawy na nim (przyduszasz chwilke) i wdus czerwony X.
Ad 2 Dawno nie gralem wiec nie wiem co teraz jest, nie jestem w stanie pomoc :(
Ad 3 MA powinien dostac mega-nerfa, albo w ogole go powinni skasowac z gry.
Ad 4 Niestety nie :(


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.


Posty: 4
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 09:03 
Cytuj  
poniewaz uprzejmy admin skasowal mi konto (CH... za co btw ) na tym forum nie wiele moge CI pomoc, jakby co /tell kiwaczek , na rk2

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 09:05 
Cytuj  
koks napisał(a):
poniewaz uprzejmy admin skasowal mi konto

Zaden admin nie skasowal ci konta, tylko byla awaria bazy danych i czesc wyleciala w kosmos. Zainteresuj sie moze niekiedy komunikatami, co?

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 14:31 
Cytuj  
Auxarius dzieki za odp, Koks(kiwaczek) gram na rk1, wiec chyba bede tam ludzi meczyc, chociaz na razie dam im spokoj i troche tu popytam.

1. Czy sa jacys aktywni gracze ( oprocz koksa/kiwaczka ) AO na tym forum, czy tylko sami emeryci i rencisci?

2. Czemu po 3dniach czytania oficjalnego forum i grania w promocji mam ochote kupic SL i AI, co za tym idzie placic? :)

3.Zrobilem sobie 4 postac - doc ( robie po kolei do 10lvl kazda, aby zobaczyc ktora mi przypasi ) Jaka bron polecacie? <- tutaj biorac pod uwage jedynie podstawke, jak przegladalem forum to tam ludzie proponowali bronie ktore sa w min. SL <- zastanawiam sie nad shotgunem, assualt rifle i energy rifle czy jakos tak , laserek czy cus.

4. Czemu enforcer to taka dupa, twardy jak sakala a dmg zadaje maly ( w prownaniu do ma lvl 10 ) Czy da sie tym solowac tak by nie pasc z nudow... na newbie island tam jest taki robot boss 5lvl to jak go atakowalem naciskalem alt+tab i czytalem forum... gdy slyszalem jak pada alt+tab do gry - leczenie, zebranie itm - alt+tab - czytanie forum <- srednio zabawne ;) W ten sposob od lvl 6 do 10 dobilem.

Z gory dziekuje za odp.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 14:44 
Cytuj  
kiedyś enforcer nie był dupa, bardzo dobry damage i najlepszy tank. Nie mam pojęcia jak jest teraz, może przyszła pora na kogoś innego.
Co do levelowania to ja robiłem głównie misje w teamie - teraz pewnie inaczej się to załatwia..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 16:08 
Cytuj  
1. Jest mnostwo aktywnych graczy. Jesli chcesz ich spotkac wejdz na kanal BOTPOL przy pomocy polecenia /tell botpol join i przywitaj sie :)
2. Bo to zajebista gierka?
3. To temat morze, kazdy ma inne zdanie szczegolnie dla low level postaci. Dopiero na high levelach zdania sa w miare zgodne :)

Aha poza tym jest aktywny serwer TS (teamspeak) wiec jak chcesz z nami pogadac to wejdz na botpola tam dowiesz sie reszty jak do TSa dolaczyc


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 16:43 
Cytuj  
Ad 1 Sathorn nie klamie
Ad 2 Sathorn klamie - fakt, do 100, no 150 lvlu jest jeszcze fajnie - funcom na tym wlasnie sie koncentruje; aby gracze do 150 mieli gdzie i jak grac - potem jest juz coraz gorzej i gorzej. Nie wspominajac o tym co dzieje sie po 200 lvlu. Generalnie wtedy jedynie Pande (nuda po 6 rajdzie) i hecki (nuda po godzinie)]z tym klamaniem to oczywiscie draznienie Satha - to tylko moja subiektywna opinia]
Ad 3 Enf, fakt jesli nie jest uber twinkiem jest raczej cienki, ale za to przyjmie wszystko na klate - SuperSoly (Legion;p) to najlepszy enf w grze, mega equip i w ogole - koles wymiata, nie ma coprawda jakiegos kosmicznego dmg ale za to na klate przyjmie wszystko i nawetnie poczuje.


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 17:53 
Cytuj  
soldy zasysają na max-a :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 18:08 
Cytuj  
zasysały :P


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 18:12 
Cytuj  
Ad.2 Auxarius z zemsty że lamował w grze pisze że jest fatalna :) nie sluchaj go bo to agent WoW


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 00:11 
Cytuj  
Wcale nie zartowalem i Sath klamie od gory do dolu, caly czas;P
Moj soldier byl calkiem niezly (szczegolnie zwazywszy na czas jaki poswiecalem tej grze ostatnio) i ownowal Satha ostro (teraz sie msci);ppp


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.


Posty: 4
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:20 
Cytuj  
1. he he jes ciagle kilkunastu aktywnych na RK2 , ostatnio moze wiecej , jak na RK1 to nie wiem

2. :) fajna gierka i niezle wciaga

3. na niskim lvl to dla doca dobre sa chyba CDR albo inne pistolety ( na troche wyzszym Jame blaster , jak masz fuksa albo kase - MBC jest niezle dla doca na 205-210+ , nio ale tu juz musisz miec SL :/ )

4. enf robi swietne dmg jesli ma dobra bron.. obecnie najlepszy jest miecz type 112 ( trzeba miec dodatek AI ;/) , na nizszym lvl jest tez kilka fajnych broni z dobrym dmg , generalnie enf nie jest zly do solo , ale o wiele lepszy jest MA ze wzgledy na wieksze mozliwosci przetrwania solo ( swietne evade skill ) i wysokie dmg

generalnie ciezko jest ocenia ktoras z profesji na tym lvl ( okolo 10 tak ? ) , masz sporo do odkrycia , i wiele niewykozystanych mozliwosci :)


Posty: 4
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:24 
Cytuj  
Cytuj:
Zaden admin nie skasowal ci konta, tylko byla awaria bazy danych i czesc wyleciala w kosmos. Zainteresuj sie moze niekiedy komunikatami, co?


jakimi komunikatami ? najpierw forum bylo nieczynne , a pozniej wchodze i nie ma mojego konta , zero info na mailu czy cos . Zreszta niewazne i tak zagladam to zadko

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.