mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość

Posty: 13
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 12:18 
Cytuj  
hmm ale niebedzie klopotu z CT/CM?? poniewarz na 100% general compozytami nie da sie zbufowac na free ale niewiem czy to tez tyczy sie mp compozytow, aby na sobie uzyc buff do CL aby z koleji zalozyc lepsze ncu by inny trader mogl wrangla dac aby ubrac lepsza bron ;p, zresza niewiem, nieorientuje sie jak sprawa wyglada u tak niskiego tradera ale i tak klopotliwe na free mi sie to wydaje


_________________
Abcabc pod tym nick mnie szukajcie w grze//
I'm a little taliban and i come from afganistan, my papa osama will kick your ass

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 20:50 
Cytuj  
kompozyty sa chyba od ktoregos lvlu z tego co pamietam znaczy trzeba mieć jakiś lvl zeby dac sie bufnac- generalnie pvp z freebies ma sens tylko do max 15 lvlu. pozniej giniesz szybciej niz MA przed SL:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 09:29 
Cytuj  
Hmmm...Wstyd się przyznać ale wszyscy gadają o tym twinkowaniu a ja nie mam pojęcia o co chodzi :oops: :oops:
Może ktoś mnie oświecić? Byłbym wdzięczny.




(Thornstein soldier 42 lvl)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 23:35 
Cytuj  
Twinkowanie - jak ktos ma maina i sie na nim nudzi to robi 'twinka' czyli nowa postac w ktora wsadza mase siana i cala wiedze - tak zeby ten alt byl najbardziej wypasiona mozliwa niskolevelowa postacia.


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 12:06 
Cytuj  
Dzięki za wyjaśnienie.

Wiem już jak robi się przedmioty, ale ciekaw jestem jak wygląda sprawa z upgradowaniem broni. Nie znalazłem żadnych książek na ten temat. Z tego co się orientuję nie każdą broń można upgradować. Jak poznać czy broń da się upgradować i co można do niej dołączyć. Kupiłem sobie właśnie 9 div plasma proj i zastanawia mnie czy można ją jakoś rozbudować.
ok chyba już wiem jak;)

Mam inne pytanie:) Jakie dungeony proponujecie po Temple???


(Thornstein sol 44lvl)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 14:11 
Cytuj  
crypt of home a pozniej misje albo misje albo misje:) chyba ze masz dodatki to wtedy hecki albo hecki albo hecki:) po lvl 170 rajdy ale to dla itemow a nie do xpowania


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 15:42 
Cytuj  
W sumie to przyznam ze Fixer ( z GA oczywiscie) trzyma sie swietnie do lvl 100 i praktycznie nikt, poza NT lub agentem mu nic nie zrobi. Freebie GA fixers dalej sa uber.

Trader na lvl 15 to chyba preferencja Na Rk1, bo na rk2 odkad moj doc ma lvl 15 traderow nie spotkasz :D

Na lvl 15 trader mozesz spokojnie wpakowac 180 NCU i to bez dodatkow, i ql 100 shot nie oe wiec ta postac moim zdaniem jest najlatwiejsza do tweakowania i bardzo szybko uzyskuje dobre rezultaty. Ale ogolny wynik nie zalezy od sprzetu/kasy a od doswiadczenia w walce, timieng itd.

Free AO jest dalej ciekawe, ale osobicie wolabym, np. aby powstal server pre-SL na ktorym kazdy moglby pograc, i ci froobie i ci co placa. Jednak gierka w tamtym czasie miala zupelnie inny klimat i nie trzeba bylo np. spawnowac 6 razy obcych aby po 30 dniach miec SS armor >.<


_________________
RK2:
Adguar (200 Adv )
Medguar (207 sol)
Najslodsza (114 engi)
Miazga ( 106, rookie sol)
Missmartial ( 32 , freshman MA)
Phionea ( 15 , rookie Doc)
Pomidor ( 9, rookie sol )

Patroller, Shha, Beatka, Zielony .. i tona innych postaci

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 16:01 
Cytuj  
docem wycinasz traderów?:) qrcze to jakieś lamki muszą być:) albo Ty po prostu jesteś bardzo dobry:):) Bo dobry gracz wie jak co kiedy i w jakiej kolejności;) Nie pamiętam nicka ale był taki koleś, (przed SL co jest niezwykle ważne), który na moich oczach rozwalił (grając MA) 2 enfów i jednego solda, który chciał go po wszystkim zgankować. Enfy i MA lvl 200 sold około 180. Zapytałem go jak to zrobił - odpowiedź była prosta praktyka czyni mistrza. A były to czasy kiedy MA był workiem treningowym na arenie... Więc full respect dla Ciebie:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 01:10 
Cytuj  
Pamietam przed SL wlasnie, na arenie panowaj jeden jedyny MA, nazywal sie Mrmuyyaggi . Byl Novice swego czasu i naprawde nikt nie byl w stanie , poza Msmarm i Dodgamen go rozwalic. Byli jego nasladowcy ale tylko marne kopie i kazdy konczyl na deskach. Mowil wlasnie ze praktyka czyni mistrza.

Wzor gracza dla mnie.

A co do mojego doctorka lvl 15.

Tak sie zlozylo ze wszyscy grali trader albo enf, i naprawde bylo mase postaci lvl 15 swego czasu na arenie, a ja siedzialem tam ogladajac co i jak przez dobre 3 miesiace, az w koncu zobaczylem ze enf vs enf to gra szczescia ( a ja na szczescie nie licze) a trader vs trader to zadko sie dzieje wiec zrolowalem Doca. Pierwsze dni byly ciezkie bo baty dostawalem srogie ale sie uczylem. Jak sie wcisnelem w ql 90 impy i wyciagnelem 2.2k AC i 1.2k hp oraz popracowalem nad NR i min dmg, sie okazalo ze po duzych drain trafiam za 50 cons. Teraz tradera zabijam mniejweicej w 3 strzale wraz z AS. Najlepszy nawet z jakim walczylem, Omni apprantice, w selbuffed duel mial 790 hp, i padl w 7 albo 8 strzale
Skonczylo sie to oskarzeniami o os buffy itd. przyszedl na arene , czekalismy 2 godziny siedzac obok siebie na wypadek OS buffow nikt z nas sie nie ruszal. Sytuacja sie powtorzyla, z tym ze mialem sztuczki dla niego, zginal predzej.
Na tradera mam dmg shield 21 ( Proj dmg), kupe buffow itd, co sprawia ze naprawde nic mi nie robi, nie wpsominajac ze z Pump Master rzadko przechodzi przez AC, co sprawia ze dostaje dmg 40, a czasami nawet 30 cons. Inna sprawa ze Doc ma self HoT'a, HP bosty, I plusy do leczenia, co sprawia ze dobrze skonfigorowany na tak niskim lvl, moge sobie dodac okolo 500 hp w 10 sekund.

Jedyna postac ktora osobiscie znam a z ktora mam ciezkie zycie to Enforcer lvl 15, Saorichan. Fakt jest taki ze impki ma jeszcze z przed 3 lat ( wtedy dalo sie zakladac ql 200), ale w ogolnym zarysie mam 50% szans. czasem mi idzie a czasem nie. Trudno mi poweidziec kto wygra, bo nigdy nie zrobilismy full duel.

Jedna prawda w tej grze goroje, Praktyka czyni mistrza!

Aktualnie ciezko pracuje nad Soldem lvl 106. Ma juz 2 latka i sie zestarzal a kolejne expaki doprowadzily sodlierow do ruiny, staram sie wyciagnac staty na MAX, ale wiem ze chocby niewiem co z nim zrobil to bedzie kicha. Aktualne staty i tak wielu wprawiaja w zdziwienie, ale czas soldierow sie skonczyl na dobre. 6700hp , 1160 dodge range, 1060 evcc , nic nie daje przeciwko GA, albo Doc,, nawet Enf moze mnie przytankowac , 7k alpha dmg ktore robie nie starcza czasem na nic. Czas chyba zmienic profesje ... szkoda tylko bylo czasu na combined armor i 1k token board i te cale implantowanie itd.. moglem go porzucic jak FC znerfowalo burst i FA.


_________________
RK2:
Adguar (200 Adv )
Medguar (207 sol)
Najslodsza (114 engi)
Miazga ( 106, rookie sol)
Missmartial ( 32 , freshman MA)
Phionea ( 15 , rookie Doc)
Pomidor ( 9, rookie sol )

Patroller, Shha, Beatka, Zielony .. i tona innych postaci

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 09:47 
Cytuj  
heh co do solda to racja. Nerf jaki dostał sold jest ogromny:) a może inaczej to high evade prof. prostu staly się lepsze. Ja na nerf solda patrze z punktu widzenia MA. Bo sold z FA i burstem zadawał kolosalny dmg i to by było ok, gdyby nie TMS... bo TMS+FA+burst to było przegięcie IMHO. Radził sobie z nim enf (ze względu na mega ilość HP) GA fixer, Doc czasami i to tyle. JA chodziłem wściekły bo mój MA dostawał baty praktycznie od każdego. Dopiero praktyka pokazała, że jest kilka prof, z którymi mogę prowadzić w miarę równą walkę. Bo do solda, doca, fixa, enfa, tradera, w 90% przypadków NT nie było co podchodzić niestety. Szczególnie od czasu nerfa criticali. Teraz kiedy FA i burst rolują się z evadami jest dużo lepiej i jestem pewien, że dobrze zrobiony MA rozjedzie każdego. Stuny, evady, dużo criticali, heale, boost do NR + root braker, dobry AS i oponent dead... Ale to inna opowieść na inny czas:)

Sory za OT

Co do twojego DOCa - możesz podać builda - jakie impy, rifle armor itd. o ile to nie tajemnica firmowa:) Doce nigdy nie grałem więc nie mam o nim pojęcia:) Sprzedaj swoje know how:) ja mimo wszystko postawie na Tradera do pvp. Musze poszukać dobrego builda i się na nim się skupić. Tylko kasę trzeba zarobić na sprzęcik. Bo aż mi się wierzyć nie chce, że po drainach tradera, i paru innych paskudnych sztuczkach nie powinieneś mieć szans:) Ale nic to poćwiczę zrobię mega twinka i zobaczymy:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 15:07 
Cytuj  
Moje "Know How" to 2 lata nauki + pracy nad wieloma postaciami.

Armor, jak kazdy inny, sztukcza polega na stratach w skillach, na rzecz innych, ktore w czasie 60 sekund teoretycznej walki, pozwalaja wyciagnac ponad 300% mozliwosci twojej postaci.

Gdyby trader mial czas na drainowanie mnie, to bylo by ok. Gdyby ..

Po deinitialach, ktore zawsze wyladuja w ulamku sekundy, moich drain, jakies w tym czasie 2 strzaly, dot'y i AS. Zobaczysz ile zdarzysz na mnie wyladowac.

Ale chcialbym aby w koncu ktos przyszedl dokopal mojemu doctorkowi, to moze bym sie ruszyl i mial cel aby ulepszyc postac :D

PS: Jest taki gosc, Ding220, ktory wygrywal swoimi wszystkimi twinkami z moimi, poza dociem, Powiedzial ze zrobi OT Tradera, i mnie rozwali. Przyszedl na arene. mial GTA i wszystko co najlepsze. + GSF. Nie stracilem ani 1 pkt HP przez minute. Skasowal postac. Wiec moze ty skonczysz moje panowanie. Zycze powodzenia!


_________________
RK2:
Adguar (200 Adv )
Medguar (207 sol)
Najslodsza (114 engi)
Miazga ( 106, rookie sol)
Missmartial ( 32 , freshman MA)
Phionea ( 15 , rookie Doc)
Pomidor ( 9, rookie sol )

Patroller, Shha, Beatka, Zielony .. i tona innych postaci

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 15:24 
Cytuj  
hehe tylko, że z tego wniosek, że będę musiał poćwiczyć przez jakiś rok:) ale rozumiem, że poczekasz na mnie:) :D Wszystko to kwestia praktyki... Rozumiem, że nie chcesz się pochwalić oki;) Powiedz mi tylko masz dmg shielda na proj dmg. Masz przygotowane także na inny rodzaj dmg podobne niespodzianki?;) No nic wezmę się za ciężką pracę i nie będę z Ciebie już niczego wyciągał:) w końcu pracowałeś na to dwa lata:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 15:26 
Cytuj  
no i jeszcze jedno, zastanawiam się ile usiałbyb mieć NR żeby twoje debufy i DOTy nie weszly;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 23:59 
Cytuj  
Mysle ze okolo 200 NR trzeba i full def. Bylo by ok :D

Pochwalic sie.. W KONCU jest czym! :D

Ogolnie mam 11 dmg shield na wszystko, na Proj/melle mam 21.


_________________
RK2:
Adguar (200 Adv )
Medguar (207 sol)
Najslodsza (114 engi)
Miazga ( 106, rookie sol)
Missmartial ( 32 , freshman MA)
Phionea ( 15 , rookie Doc)
Pomidor ( 9, rookie sol )

Patroller, Shha, Beatka, Zielony .. i tona innych postaci

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2005, 15:32 
Cytuj  
ok widzę że sold w pvp to cienki bolek teraz. Tak z ciekawości gdybym chciał zrobić twinka Adv to nastawić się na melee czy ranged?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 16:27 
Cytuj  
ja bym zrobił pistol. Ale opieram się na teorii, że burst i fs robią więcej dmg. Nie wiem czy adv jest dobry do twinkowania, ale pewnie każda klasa się nadaję (może oprócz NT). No i to moje subiektywne zdanie więc mogę się mylić:) Ja jeszcze przez chwilkę myslałem o zrobieniu adva MA:):) Do lvl 10-15 nie powinno być różnicy:):):) Przekop forum funcomu i poszukaj


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 19:42 
Cytuj  
Adv .. zalezy na jakim lvl. O ile masz AI to od lvl 110 nie powinno byc problemow jakoze Adv jest aktualnie druga najlepsza profesja do PvP
( Engi first).

Na lvl 15-60, bedzie ci ciezko a twoj performance bedzie bardzo zalezny od OS buff ( CI,Rffe,GSF itd..)

Czy ranged czy melle.. aktualnie Ranged Adv swieci triumfy, chodziaz zaraz po SL melle byl najlepszy. Aktualnie z tablem armorow/broni i mozliwosciami combinowania broni Ranged jest najelpszy.


_________________
RK2:
Adguar (200 Adv )
Medguar (207 sol)
Najslodsza (114 engi)
Miazga ( 106, rookie sol)
Missmartial ( 32 , freshman MA)
Phionea ( 15 , rookie Doc)
Pomidor ( 9, rookie sol )

Patroller, Shha, Beatka, Zielony .. i tona innych postaci

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.