mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 01:59 
Cytuj  
ok postać zrobiona:) dzięki wszystkim za pomoc.

Swoją drogą widziałem żołnierzy jednocześnie strzelających i lejących stworki wręcz, jest możliwość zrobienia czegoś takiego?

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 18:09 
Cytuj  
Enf jest raczej PvM niz PvP, natomiast Adv radzi sobie w PvP bardzo ladnie.


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 03:40 
Cytuj  
Pytanie:

1.Co lepiej wybrać RK1 czy RK2?
2. Czy na RK1 nie ma większych lagów z powodu większej ilości graczy?
3. Czy rzeczywiście jest teraz tendencja, że Polacy zaczynają na RK 2 grac?


Jestem na RK2 ale zastanawiam się nad zmianą. A może lepiej zostać skoro RK2 się rozwija....?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 09:49 
Cytuj  
Auxarius napisał(a):
Enf jest raczej PvM niz PvP, natomiast Adv radzi sobie w PvP bardzo ladnie.


1v1 jeszcze enf jako tako sobie radzi (radził przynajmniej). W mass PvP enforcer to shit maksymalny. Nadaje się do rozwalania towerów w sumie. Jest wolny, ma krótki zasięg broni.

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 12:24 
Cytuj  
Ingvar napisał(a):
Pytanie:

1.Co lepiej wybrać RK1 czy RK2?
2. Czy na RK1 nie ma większych lagów z powodu większej ilości graczy?
3. Czy rzeczywiście jest teraz tendencja, że Polacy zaczynają na RK 2 grac?


Jestem na RK2 ale zastanawiam się nad zmianą. A może lepiej zostać skoro RK2 się rozwija....?


polacy coraz czesciej wybieraja rk2, poniewaz funcom zmianil domyslny serwer z rk1 na rk2 wlasnie.. zatem ci co nie wiedza co wybrac - wybieraja to co funcom podpowiada :P

a odpowiadajac na pytanie 1.. wybierz ten serwer gdzie graja TWOI znajomi

pozdrawiam


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 15:40 
Cytuj  
Na Rk1 jest Botpol - gadasz z polakami in-game; duze ulatwienie kiedy ktos potrzebuje pomocy praktycznie caly czas. (Tzn. no offence, tak tylko mowie ogolnie ze jak sie startuje mmo to zwykle ma sie 100 pytan na sekunde, sam tak mialem wiec wiem a botpol to duze ulatwienie :)
Lagi sa i tu i tu hehe ;) Generalnie lepiej chyba wybrac Rk1 - 'teraz' ludzie wybieraja rk2, wiecnie maja az takiego doswiadczenia, natomiast ludzie z rk1 to raczej weterani ;) (choc i na RK2 sa bdb gracze ofkoz, watpie jednak aby bylo ich az tylu)


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 09:57 
Cytuj  
Ja natomiast z innym pytaniem. Wczoraj odpalilem z kumplem AO, zrobilismy konta, zalogowalismy sie na ten sam serwer (Rk-1), stworzylismy postaci i zaczynamy :). Po krotkim locie wachadlowiec rozbija sie i ladujemy na plazy :) Szukamy sie chcac zaczac gre w party ale ku naszemu zaskoczeniu niby jestesmy na tej samej plazy bo NPC sie zgadzaja jak i rozmieszczenie charakterystycznych elementow krajobrazu natomiast ja nie widze jego a on mnie :/. Powtarzalismy operacje login i logout, sprawdzanie czy na pewno ten sam server, tworzenie postaci od nowa itp ale nic to nie pomoglo :/
Nie widzimy sie nawet piszac na ogolnym chacie.

Co jest nie tak ?? Moze tak ma byc ?? Jesli tak ma byc to jak sie znalezc w takim przypadku i pograc we dwoch.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 10:04 
Cytuj  
Noob area jest kilka roznych, zrob lvl2 i wyjdz.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 10:25 
Cytuj  
:oops: Dzieki :)


Posty: 30
Dołączył(a): 6.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 13:04 
Cytuj  
A jaka waszym zdaniem postac wybrac? Aux vel rybko akwariowa jako stary spec (wyjadacz) co bys doradzil poczatkujacemu anarchiscie?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 13:19 
Cytuj  
pyatanie brzmi: grasz z dodatkami czy tez bez (darmowe AO)? Jezeli grasz bez dodatkow to Fixer albo MA. Jezeli z dodatkami to wybor jest sporo utrudniony:):) wszystko zalezy od tego co lubisz.
Walka wrecz:):) MA dmg dealer, support healer
Tank: Enf, keeper,
Fixer wykrecona postac:):) kiedys super do PvP i do PvM teraz średnio srednia ale gra sie milo dmg dealer
Doc wiadomo
NT - takie cos w rodzaju wizarda:)
Crat - crowd controll, pet
Trader - crowd controll, support
Engie - tradeskiler, pet
MP - pet (a w zasadzie 3 pety:))
Sold - dmgdealer
adv dmg dealer, healer niezla postac ogolnie ale wymaga troche wiedzy:)
Zapomnialem o kims?:)
Generalnie jak lubisz byc dmg dealerem to polecam solda, fixera, ma, lub NT jezeli nie lubisz do kogos strzelac itp a lubisz podpalic mu glowe;),adv a no i shade:)
Tank - enf lub keeper
healer - doc lub ostatecznie adv
profesje zpetami crat, engie MP
POlecam forum funcomu tam znajdziesz dokladne opisy.
Moge pomoc przy MA lub docu bo nimi gralem i tyle:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 13:39 
Cytuj  
Jarrek - ten Jarrek?:p Widze ze skomplikowanie tej ksywki przerasta mozliwosci rozumowania wiekszosci Polakow;P

Neonin zadal dobre pytanie - zdodakami czy bez. Generalnie jesli nie chcesz sie nudzic to ja bym wzial doktora - on zawsze ma robote. Nudna ale za to dlugo zyjaca postac to enf, NT rowniez fajny bo pomimo ze squish to robi duzo dmg. Ogolnie - musisz powiedziec co Cieinteresuje to cos sie wmysli.


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.


Posty: 30
Dołączył(a): 6.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 15:43 
Cytuj  
Miszczu (zamierzone SN) Aux tak ten JarreK (cokolwiek by to mialo znaczyc)Twoje odejscie z AO to cios w spolecznosc botpolowa i de facto znaczace obnizenie morali na omni.Nie dosc ze odszedl uber sol to jeszcze zabral Vicia :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 15:57 
Cytuj  
:o uber sol?:) blagam nie rozsmieszaj mnie;) nie wierze normalni sn nie mogl sie tak zmienic;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 16:27 
Cytuj  
Nie czujesz ironii w slowach Jarrka :P


_________________
Sathorn#2230

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 16:29 
Cytuj  
czuje ale odpowiedz byla konieczna:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 17:02 
Cytuj  
Zawisc to straszliwa rzecz. Nie bojcie sie dzieci! Nie kazdy jest w stanie dostac sie do Legionu. Moze za pare lat Wam sie uda..?:p
Nie tylko wicia ale i spidera. (zarty zartami ale oni odeszli z gry droga ewolucji, pewnie dzieki memu swiatlemu przykladowi - w koncu mieszkaja blisko wiec pewnie cos z mojej nadnaturalnej energii dostaja; kiedys moze i Wy to zrozumiecie) Co do JarrKa - czy to Ty kiedys grales enfem a potem Rasputina ;P
Ironia: zawsze to przywodcow i ludzi ewidetnie przewyzszajacych grupe sie wysmiewa, szara masa nie jest w stanie zrozumiec zaawansowanego toku myslenia. Wkrotce zrozumiecie!


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.


Posty: 30
Dołączył(a): 6.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 17:51 
Cytuj  
Tak SN mam (bardziej pasuje mialem) martiala Raspi, no coz SN jesli Legion zastapil ci dom/rl/dziewczyne i jest Ci z tym dobrze to tylko pozazdroscic.No offence ale postanowilem wogole napisac jakikolwiek tu topic po przewertowaniu Twojej radosnej tworczosci , ktora sprowadza sie imo do dogryzaniu Sathowi.Nie wiem co i kiedy ci on zrobili nie chce wiedziec ani nie zamierzam byc jego adwokatem.Dlatego bo klotnia nad wyzszoscia pikselka w AO czy w World of Legion ups Warcraft jest bez sensu,2 jak sam doskonale pamietasz klotnie od bzdur zaczely sie na botpolu i ts-ie co doprowadzilo do tego ze kazdy patrzyl bykiem na drugiego.Dziwie sie jedynie temu jak zaciekle chcesz zdyskredytowac i obrzydzic innym anarchy.Ja odeszlem gdyz poniekad nasunely mi sie takie same wnioski jak tobie ( prehistoryczna grafika,kampowanie, kampowanie, jeszcze wieksze kampowanie ect) ale jesli reszta (zabka slivia lenny i inni)dalej to lubi to po co na sile to osmieszac?Zawisc to straszna rzecz.Ale jeszcze gorsza jest chyba glupota.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 18:09 
Cytuj  
JarreK - poniekad sie zgadzam ze moje zachowanie tutaj, w szczegolnosci w niektorych postach jest dosyc szczeniackie. Sath mi nic nie zrobil, w sumie to nie wiem dlaczego tak gadam, pewnie z powodu takiego jaki napisalem post wyzej (o tej szarosci grupy itd w tym wypadku od mnie przewyzsza ;), pozatym raz poraz tez cos napisze i w sumie to chyba jest dosyc niegrozne. No, jakby jednak na to nie patrzec masz racje.
Co do AO - wiesz, jesli ktos chce placic abonament (bo przeciez jesli ktos moowi ze nie chce bulic to odrazu mowie ze AO jest w tej chwili najlepszym wyborem) to po co wysylac go na bagna kiedy mozna pokazac mu kraine sielanki (no moze przesadzam, ale przy tym co sie dzieje w AO to chyba mozna to tak odebrac) jakim jest WoW, EvE (calkiem fajne - gdyby byla tam nasza dywizja tez bym pewnie tlukl) i inne MMO nowszej generacji.
World of Legion - that's a good one i chyba prawdziwe bo zostalismy uznani za najlepszego guilda na Mannaroth ;p Legion nic mi nie zastapil, po prostu kiedy mam wybierac miedzy Botpolem 15 osob ktore wiekszosc czasu poswiecaja na walke ze soba (tutaj tez troszke mojej winy jest nie powiem, aniolkiem nie bylem) a grupa ponad tysiaca rygorystycznie selekcjonowanych osob (jak sie okazuje nie wystarczy 'biegac' za nimi przez pol roku) to chyba decyzja nasuwa sie sama prawda? To, ze tak o tym gadam - czuje sie naprawde cholernie dobrze w Legionie, w dodatku to nie jest swiatek elitystycznych (dobrze odmienilem?) snobow ktore nie widza nic poza czubkiem swojego nosa, ale spoko ludzie z ktorymi mozna pogadac i oczekiwac pomocy w kazdej sytuacji.


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 18:14 
Cytuj  
Czuje ze wkrotce bedzie re i chyba przewidzialem jaki wiec odrazu odpowiem: od Legionu mozna oczekiwac pomocy nie tylko w Legionie ale i poza nim. Przyklady? VtS w WoW chroni strefe (tak CALA STREFE) - o co chodzi? Ano o to, ze sa jak policja - jesli horde i alliance dobrze sie zahcowuja to spoko, jesli jednak przychodzi np. 12P to odrazu ich stamtad wykurzaja aby mozna bylo w spokoju questowac. Co za to dostaja? nic oczywiscie. Analogiczna sytuacja byla kiedy gralem jeszcze w ao(nie jedna oczywiscie, jednak przytocze ta bo najbardziej zapadla mi w pamiec) koles z BoB poprosil Legion o pomoc w ubijaniu moba (!) i co zrobilismy? Siedzielismy z kolesiem przez 4h przy taki stawek tam jest;P upgrade do hs wypada;) no niewazne i czailismy, ubijalismy i tak w kolko. Jak sie to zakonczylo ? On dostal to co chcial, powiedzial tyvm my yw i sie rozeszlismy.


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.