mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 23:30 
Cytuj  
estem kompletnym noobem jesli chodzi o Anarchy i prosze o pomoc. Chcialbym wiedziec jak najlepiej zarobic na samym poczatku gry i do kogo sie dolaczyc(neutral czy.. no ci drudzy zapomnialem ;P). No i dorzuccie jeszcze kilka ogolnych rad. Generalnie chodzi mi o sam poczatek gry zeby sobie jakos poradzic pozniej a przedewszystkim kasa
Pozdrawiam! Wesołych Świąt
P.S. Zalozylem juz taki topic w Darmowych MMORPG ale to byl blad...


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 00:09 
Cytuj  
Generalnie to po stronie Omni jest chyba wiecej Polakow.
Kasa na poczatku - w sumie to nie wiem jak sie teraz zarabia, ale kiedys (jeszcze przed SL) chodzilo sie do subway (na zewnatrz rome blue/borealis/na zewnatrz old athens) gdzie wypadal pierscien ktory sie opylalo za ~300k (chociaz teraz to taki pewnie wypada w co drugim mobku w sl, ale nie wiem;) lub poszukujac poduszek na ok. 11 lvlu (nagrydoy za misje) za pare 200k.


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 00:48 
Cytuj  
Mimo ze Auxarius nic sie na AO nie zna to tym razem mowi prawde :) ale ja bym jeszcze polecal robienie misji i zbieranie wszystkiego jak leci i sprzedawanie w sklepie - w sumie najprostsze wyjscie


_________________
Sathorn#2230

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 00:59 
Cytuj  
A co powiecie o tych training grounds? Co zrobic zeby wyjsc i czy dlugo levelowac.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 07:24 
Cytuj  
Hmm ja mam pytanie bardziej podstawowe:].Otoz udalo mi sie dowiedziec ze istnieje 12 klas postaci i kilka ras oraz spora grupa umiejtnosci.I nie wiem czy bardziej oplaca sie rgac lowaca przygod czy mzoe zolnierzem albo moze kims innym.Nie zalezy mi koniecznie na grze solo chodzi mi po prostu o przyjemna gra.A jak juz to jakas rase bo chyba kazda ma jakas specjalizacje...I ponoc jets cos takiego jak biotechnologia ,semitechnologia i cos jeszcze ale tego juz nie pamietam.Co to sa wlasciwie za umiejetnosci.A najlepiej to by bylo jakbyscie mnie doeslai na jakas polske strone..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 09:05 
Cytuj  
Sniegu --> Training grounds sa dobre do max 5-7 levelu - pozniej juz lepiej wyjsc i isc do Subwaya
zaboleq --> Coz, to jest bardzo trudne pytanie jaka klase wybrac postaci i jaka rase do tego. Wszystko ma swoje plusy i minusy. lepiej powiedz jaki typ walki lubisz to ci moze cos podpowiem... Ta technologia o której wspominasz to nanotechnologia - w gruncie rzeczy mimo kosmicznej nazwy to czysta magia :P Czyli jesli w fantasy masz czarodzieja z czarami to w AO masz nanotechnika z nanoprogramami :)


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 12:31 
Cytuj  
Sathorn klamie - wie doskonale ze jak juz ktos wyjdzie z Training Grounds to bedzie mogl go(Satha) sklepac - nawet jego 21* engiego ;p Dlatego proboje Was zatrzymac jak najdluzej! W TG siedzcie max do 5 lvlu. Szczegolnie teraz kiedy jest tylu nowych graczy, chetnych na team.
Branie kasy z misji przez zbieranie wszystkiego to kolejne zawistne klamstwo Satha - sam nie wie jak zarabiac pomimo 2 lat w grze to nie chce zeby ini sie dowiedzieli ;P Low lvl misje = low lvl eqp na nich = b-a-r-d-z-o malo kasy z nich, tak wiec takie bieganie i zbieranie sie po prostu nie oplaca do 100 lvlu. Chyba ze akurat jestes na misji to oczywiscie lootuj wszystko bez litosci :) (chyba ze jestes w teamie - wtedy sie jakos dzielcie, w tej grze bardzo latwo o 'spalenie')
Nanotechnologia to oczywiscie nie magia - nanoboty fruwaja w powietrzu, dajac rozne kolory tylko dla rozpoznania. Nie ma to nic wspolnego z magia. ;P


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 13:06 
Cytuj  
Ja mam pytanie o profesję. Ogólnie z czasem mam średnio (studia), więc nie mam za bardzo czasu na wypróbowywanie profesjii. Zastanawiam się nad: Engineer'em, Agent'em oraz Keeper'em.

Nad tym pierwszym się zastatnawiam, bo z tego co czytałem obsługuje on peta (a raczej robota) (kręci mnie koncepcja walczącego za mnie robota, a ja go tylko supportuję => tak, byłem Wow_hunter_open_beta_graczem)

A Agent i Keeper, wyglądają na ciekawe postacie do solo'wania (lubię przez początek gry przechodzić samemu, a dopiero później dołączać do teamów)

Najbardziej pociąga mnie: Engineer. Czy ktoś miałby wiedzę na jego temat (szczególnie - od którego poziomu można mieć robota, czy nie jest zbyt nerfnięty=trudno nim się gra).

No i jeszcze jakieś info na temat Agent'a i Keepera (sold i enforccer raczej mnie nie kręcą - lubię bardziej udziwnione profesje).

Byłbym wdzięczny za pomoc.

p.s. jest jakiś niemiecki server (offical oczywiście) -> warto się tam pakować, czy lagi/pingi na amerykańskich nie są tak straszne jak odległość Polska-USA

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 13:34 
Cytuj  
Die Neue Welt - tragedia i dolina, jedyne co Cie tam czeka to niemcy.. (reszty chyba nie trzeba mowic;P) Idz na Atlantean.
Engim jest Sathorn - jego drecz ( i to jak najwiecej! bez litosci).


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 13:57 
Cytuj  
No to czekam na opinię Sathorna. Do tego czasu czytam sobie AO forum dla Eng. Już sobie ściągnąłem ClickSaver (to coś od misji). Przeraziły mnie lekko te makra, które muszę porobić (do sterowania petem), ale mam nadzieję że jak się z nimi uporam to już będzie luz.

A coś na temat Keeper'a lub Agent'a?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 14:26 
Cytuj  
Te makra to nic strasznego - mozesz sie na dobra sprawe bez nich obejsc... Ano prawda gram Engim na 212 lev (przypadkiem wspomne ze niejaki auxarius mial swojego zgimpionego soldiera na 209 zanim go psy nie pogonily z AO - szkoda bo nie ma juz takich nOObów jak on :P i nie ma kogo klepac z nudów)
Gra Engim to super zabawa - chociaz nie kazdemu sie podoba. Petów tak naprawde mozna miec max 2 ale drugiego peta mozesz dostac po 100 lev o ile pamietam. Pety zajebiscie walcza Engi jest moze 2 a na pewno 3 DMG dealerem w grze. Jednak nie jest tak różowo - bo są momenty że jest ciężko... szczegolnie przed zmiana petów na lepsze. Zasadniczo Engi to tradeskiller wiec o kase nie musi sie martwic ale w walce jest tez niezly :)
Agentem nie polecam gry gdyz grac agentem dobrze moze tylko ten kto zna wszystkie inne profesje, powód? Ano agent moze udawac kazda inna profesje i uzywac (niektorych) nanoprogramow danej profesji ktora udaje. Wiec wiedza o innych jest niezbedna...
Keeper jest fajny dla poczatkujacego, chociaz do solowania to raczej doc, lub (sorka ale nie może mi to przejsc przez gardlo tfu!) soldier...


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 14:38 
Cytuj  
Sath nawet nie wie ze moj sol mial 210 - zawsze dostawal, wiec jak mnie widzial to uciekal. Generalnie Satha engi padal w 10 sec - nie wiem jak teraz alepewnie jest jeszcze gorzej. To jest w sumie jedyna rzecz ktorej mi szkoda po AO w WoW - nie ma juz ludzi takich jak Sath ktorych mozna tak bezproblemowo, latwo i przyjemnie mordowac kiedy i jak sie chce. W sumie jakby sie zastanowic - mozna by go ubic bez myszki klawiatury i monitora! (pewnie by pomylil makra i robot sam by go zabil) Dlatego lepiej uwazac na jego rady ;P


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 14:46 
Cytuj  
Dzięki za rady - czyli jednak Eng :) Jak by co to wiem już gdzie się zwrócić po radę (może nawet in game).

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 14:50 
Cytuj  
Ingame najlepiej siedz na botpolu (/tell botpol join) lub drecz Sathengie (to Sathorn)


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 14:50 
Cytuj  
Faktycznie uciekalem jak widzialem Auxa bo sami rozumiecie ze jednak smiech po pewnym czasie jest meczacy. Ilez mozna sie trzymac za brzuch ze smiechu i ocierac lzy :)
Moje pety faktycznie mnie atakowaly bo kurde jakies wyrownane szanse musialy byc, nawet taka bezduszna maszyna rozumie ze z dmg na poziomie lekko polsmiesznym ze strony Auxa zejsc na inny padół nie moglbym wcale - no, chyba ze ze smiechu :P
W sekrecie powiem Wam ze raz nawet nie zauważyłem że mnie Aux atakuje... dobrze ze mialem efekty dzwiekowe wlaczone glosniej niz muzyczke bo chlopina by sie spocił a tak wysłałem jednego peta (drugiego zostawilem w pogotowiu gdyby swoich kolegów zawołał ale w jego gildii to go olewaja dokumentnie i nikt sie nie pojawil) i zajałem się wyszukiwaniem misji w terminalu. Ahh ci natręci...


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 14:52 
Cytuj  
Dobra Aux dajmy sobie juz na wstrzymanie bo jeszcze ktos pomsyli ze to prawda :)


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 14:52 
Cytuj  
Tymek ---> Dzisiaj bede ingame po 18.00


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 15:33 
Cytuj  
Sath pomylil guilds - odemnie przychodza w pare sekund (no, przychodzili jak jescze gralem) a u niego - nawet nie sa w stanie go zrozumiec hehe;pp
Co do smiechu - fakt, widzialem na filmach dokumentalnych kiedy ludzie wpadaja w psychoze zaczynaja sie smiac - biedny Sath, strach przedemna wrecz go paralizowal :(
Fakt, lepiej skonczmy ;P


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.


Posty: 8
Dołączył(a): 28.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 20:30 
Cytuj  
No i keeperem nie pograsz za free, bo to jest profesja dostepna jak sie ma SL.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 01:22 
Cytuj  
ale jak ktos sie skusi na SL to polecam keepera :) Nie wiem czemu sath mowi ze do solo jest zly . udalo mi sie nim dobic cos kolo 150 lev (wiem wiem ze to nie duzo) i zdazalo sie ze solowalem i nie widzialem wiekszych problemow :) . Ehh a wlasnie moim main byl doc ktory nawet na lv bodajze tez cos kolo 150 nie byl w stanie nic zsolowac (ale to pewnie dlatego ze to byl full heal doc bez zadnych mozliwosci ataku poza kilkoma nano :P )


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.