mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 30
Dołączył(a): 6.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 18:31 
Cytuj  
Nope SN nie bedzie zadnego re , na 90% nie bede gral w WoL bo wyroslem z bajek Hanny Barbera, dwa zostalo mi juz kilka lat zycia w rl (stary juz jestem) i chce poswiecic na cos innego niz 24/7 granie.Peace .

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 18:42 
Cytuj  
Kilka lat zycia? Az taki dziadunio nie jestes :) WoW to nie bajka Hanny'ego i Barbery (zawsze myslalem ze to maz i zona a tu prosze jakie zdziwienie jak sie dowiedzialem ze to 2 facetow jest) tylko epicka opowiesc o walce dobra ze zlem. Tyle tytulem zartu poczatkowego.
Wlasnie dlatego nie chce wysylac ludzi na smierc (niektorzy nazywaja to AO) - gdyz KOMPLETNIE spacza (nie wiem wlasnie czy spacza czy spatrza - wiecie o co chodzi) punkt widzenia innych MMO. TYLKO AO z tych mmo w ktore gralem oznacza 24 godzinna zapipeprzanke i nic innego, to tak jakbys pracowal dla funcomu tlukac hecki i jeszcze im za to placil. W WoW zabawa zaczyna sie od 60 lvlu, (wiem bo mam) i nie ma czegos takiego jak bieganie w okol gardenu, tam sa non-stop wielkie bitwy, instances itd. Do 60 lvlu dochodzenie trwa max 2-3 miesiace (jak naprawde nie chcesz levelowac) i wtedy tluczesz juz dla prawdziwego czystego funu. Oczywiscie jesli ktos lubi prace to AO jest idealnym wyborem. Nazywanie jednak WoW bajka to wielki blad, wbrew pozorom jest DUZO bardziej rozbudowany od AO. W dodatku jakos nie widze powodu aby robic zarty z Legionu, docinki personalnie spoko, nie widze jednak sensu wciagac w to org.


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 21:21 
Cytuj  
Dodaj jeszcze, ze WoW mimo ladnej grafiki jest dosc brutalny, jak na bajke. A bajkowa grafike tylko na noob terenach allies widac. Proponuje przejsc sie chocby po noob terenie undeadow i poogladac wiszace zwloki na drzewach. Az ciarki przechodza. Bajka, tez mi cos... ;)

X.

PS. Obrazek pierwszy z brzegu: http://www.xanth.eu.org/screeny/wow/WoW ... 150059.jpg


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 21:31 
Cytuj  
prosze mnie nie zjesc.. ale dlaczego na juz prawie na kazdym forum znajduje sie ktos, kto stara sie udowodnic ze wow jest najlepsze.. wow jest tylko nowsze, niektorzy mowia, ze nowatorskie.. i ok.. ale to jeszcze nie oznacza, ze jest lepsze..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 21:33 
Cytuj  
Pograj dluzej niz pare dni. Wtedy zrozumiesz...

X.

PS. No, chyba ze jestes farmerem (mobow) ciezko pracujacym dzien i noc na expa, to fakt, AO dla ciebie jest lepsze. Ja osobiscie wole robic ciekawe questy, raidy questowe i raidy pvp, i dobrze sie bawic niz ziewac do monitora po kolejnym tygodniu bicia mobow nonstop ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 19 sty 2005, 21:47 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 21:43 
Cytuj  
Xanth dobrze gada:)


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 21:52 
Cytuj  
heh.. i to jest wlasnie to o czym mowie.. ani nie powiedzialem ze wow jest kiepskie, ani w zadnym miejscu nie wspomnialem, ze ao jest best..
stwierdzam fakt, ze gdzie bym nie wszedl poczytac o innej grze niz wow, zawsze znajdzie sie ktos, kto bedzie sie staral przekonac mnie ze MUSZE zagrac w wow, bo jak nie to nie wiem co dobre..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 22:21 
Cytuj  
Ja mowie rowniez o innych grach, po prostu jak ktos ma placic za AO a ja mu nic nie powiem to odrazu jakos czuje jakbym popelnial grzech.


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 06:32 
Cytuj  
re up:

No to podaj jakąś inną grę która była by nie WoW tylko wow i darmowa.

SvD

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 09:13 
Cytuj  
Musisz nauczyc sie czytac ze zrozumieniem SvD. Wczesniej wspominalem pare razy, ze AO jako gra darmowa to faktycznie najlepszy wybor.
Zreszta, wczoraj gadalem z 2 kompanami i wszyscy uznalismy, ze po odejscu z AO czuje sie jakas taka dzwina ulge.. Ciekawe co to moze znaczyc?


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 09:36 
Cytuj  
Eee panowie AO to nic w porównaniu z FFXI. Tam się dopiero zapieprza.
Wiecie co ja robiłem? Miałem nazbierac na nowy miecz więc napisałem bota do łowienia ryb, tylko, że inventory mi się zapychało więc co około 4h musiałem wstawać, wystawiać ryby, kupoac przynętę i znowu ustawiać bota. Cały tydzien tak robiłem :D

Są gry zapieprzanki (FFXI, AO), a są gry gdzie człowiek po prostu dobrze dobrze się bawi (WoW, GW - ja tam też się świetnie bawiłem).

Auxarius jak grasz paladynem to nie gadamy :/

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 13:18 
Cytuj  
Co to jest GW?

SvD


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 15:41 
Cytuj  
Guild Wars


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.


Posty: 30
Dołączył(a): 6.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 21:14 
Cytuj  
Co jest lepsze jablko czy banan. dla mnie eot bo niezle sie usmialem czytajac klotnie na mmogspot i nie mam zamiaru sie wdawac tutaj. kurwa dyskusja nad wyzszoscia jednego pikselka nad drugim ble.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 18:43 
Cytuj  
Czy Enforcer nadaje się do pvp? Słyszałem różne opinie i ciekawe jestem waszych.


(Thornstein sold-lvl20-RK2)


Posty: 13
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 20:50 
Cytuj  
szczerze to na free account lepiej nie probojcie pvp jesli macie chociarz cien watpliwosci ze wasz przeciwnik mam dodatki, poprostu by zrobil z was miazge, a kolejna sprawa ze jak jush na pvp siedzi to na 90% twink to jest


_________________
Abcabc pod tym nick mnie szukajcie w grze//
I'm a little taliban and i come from afganistan, my papa osama will kick your ass

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 22:15 
Cytuj  
To na free jest PvP? Od kiedy? :o

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 22:43 
Cytuj  
Na arene mozna wejsc.


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.


Posty: 13
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 01:47 
Cytuj  
Auxarius napisał(a):
Na arene mozna wejsc.

hehe na free lepiej brzmi na arenie mozna zginac


_________________
Abcabc pod tym nick mnie szukajcie w grze//
I'm a little taliban and i come from afganistan, my papa osama will kick your ass

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 09:23 
Cytuj  
do 10 lvlu nie:):) perki zaczynaja sie od lvl 10 wiec trader i do boju:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.