mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2005, 22:07 
Cytuj  
wienc jak w temacie


z gory thx


Posty: 8
Dołączył(a): 28.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 00:47 
Cytuj  
Dobre polskie stronki? raczej nie ma takich.
Zreszta i tak zeby grac ze zrozumieniem trzeba znac angielski.


Posty: 2
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 13:39 
Cytuj  
Hmm... A może by tak się zjednoczyć i stworzyć Polską stronkę o Anarchy? Zachęcilibyśmy takim czymś graczy z Polski do zagrania w Anarchy... Sam szukam jakiejkolwiek stronki o Anarchy i nie znalazłem żadnej Polskiej. Zastanawiam się nad wyborem MMORPGa i jak tak dalej pójdzie to zrezygnuje z Anarchy.
Co do stronki, to służę pomocą techniczną!
Pozdrawiam

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 16:17 
Cytuj  
Jezeli chcesz placic abonament to dobrze Ci radze zrezygnuj z AO :)
Jesli naotmiast checsz darmowego to zachecam do AO


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.


Posty: 2
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 20:15 
Cytuj  
Heh, nie rozumiem, ale ok :).
Są darmowe serwery AO? To nieźle, jeżeli tak, ale chyba wybrałem WoW, tylko muszę czekać :(...

Ehh, chodzi o tą akcję z darmowym rocznym abonamentem? Zagapiłem się niestety :(

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 21:43 
Cytuj  
to jest chyba do konca stycznia? i jesli wybrales wow to wybrales najlepiej :)


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 22:29 
Cytuj  
Boze Aux tobie blizz placi za siedzenie tutaj i klepanie takich bzdur?


_________________
Sathorn#2230

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 02:11 
Cytuj  
Auxarius napisał(a):
to jest chyba do konca stycznia? i jesli wybrales wow to wybrales najlepiej :)


No... celny strzał...

Porównywać s/f z Fantasy... no rzeczywiście...

Coś w stylu... Czemu jabłko nie smakuje jak melon...

Ukłony, SvD.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 08:12 
Cytuj  
NIe porownoje swiatow (chociaz imho ten w WoW jest bardziej user friendly - mam juz dosc szaro burych miast bez wyrazu) tylo to jak w gre sie gra. I im dluzej nie gram w AO tym lepiej sie czuje.
Edit: zanim ktos to skomentuje moze wyjasnie: od ao jest ciezko odejsc, trzeba to przyznac - tylko nie wiadomo dlaczego. Wszyscy narzekaja, ze hecki sa beznadziejne, pvp tam jest jeszcze gorsze, o craftingu nie wspominajac. Grafika moze sie jednym podobac innym nie, niestety jest bardzo surowa i smutna. Co jednak najlepsze do korytka _jednego_ dobrego moba dopchaly sie najpotezniejsze orgi i chyba nikt inny tam nie chodzi. Nie wspominajac juz o tym co sie dzieje na tarze. W AO nie gram juz sporo czasu i smialo moge stwierdzic, ze gra w kazdego w miare nowego mmoga jest bardziej oplacalna niz w AO. Pozatym nie oplaca sie teraz robic nowej postaci poniewaz ta gra umrze za max rok smiercia naturalna.


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.


Ostatnio edytowano 18 sty 2005, 08:23 przez Auxarius, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 08:18 
Cytuj  
re up:

Schodzimy na [OT] ale jeśli już kontynuwać dyskusję, to...

Każdy świat ma swój urok, swego czasu zachwycałem się grafiką i kolorystyką Lineage 2 w tym też specyfiką budowli dla każdej nacji. Potem grałem... zresztą już nie pamiętam w jakie mmorpg zdarzało mi się grać. AO ma specyficzny klimat, mroczno, tajemniczo... i to powietrze przesączone nano... Świat AO bardzo ale to bardzo przypomina mi w świat który był przedstawiony w Falloucie. Post-nuclear, post-apocalyptic...

Im dłużej gram w AO tym lepiej się czuję, kwestia gustu.

Ukłony, SvD.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 08:28 
Cytuj  
Hehe u mnie na poczatku tez tak bylo :) Przeczytaj edit prosze.
Swoj klmiat ma faktycznie, tylko po 200 lvlach masz juz dosc brinku (i to jednego dla strony, wiec robisz sk caly czas w tym samym miejscu hehe) nie wspominajac o misjach.(ktore notabene sa duzo duzo lepsze od heckow, niestety daja duzo mniej xp)


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 09:29 
Cytuj  
Shadow wiem ze jestes zgorzknialym kolesiem ktory przez dwa lata gral w AO;) ja wytrzymalem pol roku i podziekowalem. Ale strasznie mnie tam ciagnie i wracam tam. Nie wiem czy za tydzien nie wsciekne sie i nie wywale AO ale nie da sie ukryc ze ma ona cos takiego w sobie ze cholernie wciaga. FF mnie rozczarowalo, przestalem grac po 2 miesiacach i jakos nie mam ochoty tam wracac. a do AO chce i sam nie wiem dlaczego:) Pamietasz nasze duele na arenie? latanie po czesci do questu na pady? pierwszy raid na freda? swoj pierwszy raz w camelot?:) bylo zajebiscie. i tego mi brakuje:) i dlatego wracam. pomimo tego ze hecki sa nudne misje koszmarne a do top bosow na raidy chodza tylko najwieksze orgi. Nie mam pojecia dlaczego


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 8
Dołączył(a): 21.12.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 09:36 
Cytuj  
AO (przynajmniej do 15.01.2006) jest darmowa. Wersja free nie obejmuje dodatków.
Klient oraz rejestracja jest tu ->> http://www.anarchy-online.com/free/ad_campaigns/freecampaign/
Co do polskiej stronki to faktycznie nie znalazłem nic, narazie wraz z kilkoma kolesiami gramy a właściwie poznajemy grę (Rubi-Ka 2).
Jeśli będziesz zainteresowany postawieniem strony to może sie skrzykniemy, jakieś 100 MB na koncie Neostrady do wykorzystania. PM do mnie. Pozdrawiam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 13:39 
Cytuj  
Swięta racja Neonin ta gierka ma własnie ta dziwna zalete ze kazdy narzeka ale kazdy wraca :P
Sam kiedys bylem niezwykle ostro napalony na SWG... kupilem nawet Collector Edition. Zcancelowalem AO zaczalem grac, i po miesiacu free nie wykupilem nawet nastepnego... Zainstalowalem AO odpalilem... i poczulem ze jestem spowrotem w domu.
Cóż AO to gra wymagajaca, wymagajaca w tak dziwny sposob że aż uzależniający...


_________________
Sathorn#2230

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 14:05 
Cytuj  
a tak swoja droga sath nie wiesz czy solnica jeszcze gra?:) a derlyn? siriam? afrodiesel?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 14:38 
Cytuj  
Gra uzaleznia bo FC wykorzystuje komunikaty podprogowe.
Moim zdaniem to przyciaganie jest spowodowane tym, ze to jest po prostu pierwsza tak rozwinieta gra w ktora wszyscy gralismy. Kazdy mial wczesniej jakies mmo ale zaden nie byl na tyle rozwiniety. Potem przestajesz grac, dostajesz troche w kosc w innej grze gdzie juz nie masz mega-wypasionej postaci i myslisz odrazu jak fajnie bylo w AO. Wracasz do ao i znowu napotykasz na ten szaro-bury swiat ale wtedy juz masz nauczke, ze nie ma co isc gdzie indziej bo tutaj jest tragedia i dolina ale jednak to jest 'twoja gra gdzie sa sami swoi'. Moze dlatego tak latwo mi sie bylo pozegnac z AO, bo w sumie z Botpolem juz kompletnie zerwalem kontakt a 4/5 Legionu przenioslo sie do WoW wiec kumpli nadal mam w grze tyle, ze innej. To tak z mojego punktu widzenia.

EDIT: Co do Derlyna, to nie gra. Znajac Solnice to on pewnie bedzie w AO tlukl do dnia wylaczenia serwerow, a potem bedzie szukal pirackich srwerow;)


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 14:43 
Cytuj  
Solnica chyba też przenosi się do WoW-a.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 14:52 
Cytuj  
ja to wszystko wiem Shadow. ale teraz nie bede gral sowim starym MA, ktory mimo wszytko caly czas jest (po roku od cancel konta) Na wowa tez sie ostro czaje ale raczej nie bede mial czasu:( a szkoda mi po porstu kasy na gre do ktorej bede zagladal co 3 dni na 2 godziny. i dlatego wracam do free AO ktore uwielbiam. Szkoda legionu to byl jeden z najlepszych orgow (o ile nie najlepszy) po stronie Omni. A spider gra? odezwe sie pewnie do niego po mala pozyczke;) z 20M na poczatek hehe:) Z autopsji znam problem nudy - heckow, ciagle tych samych misji. Nie zgadzam sie ze PvP sucks. 99% mojego czasu grania MA byl chlopcem do bicia a i tak robilem wszystko zeby wyciagnac z biedaka co mozna najlepszego, zeby go rozne soldy na arenie nie bily.;) a czasami trafial sie sold ktory zamiast mnie rozjechac sam dawal sie zabic.... hehe uber solu:) Moze spotkamy sie w WoW i tam znow staniemy naprzeciwko siebie?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 15:33 
Cytuj  
Auxarius napisał(a):
Gra uzaleznia bo FC wykorzystuje komunikaty podprogowe.

Bzdura, a nie uzaleznia. Pogralem ile mialem pograc, znudzilo sie, to wywalilem z dysku. I tyle ;)

X.

PS. Chociaz postac nadal nie jest skasowana. Neo, nadal jest u niej troche stuffu od ciebie ;)


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 15:43 
Cytuj  
Xanth gdzie te czasy jak Ci sprzet i kase dawalem?;);) masz aktywne konto na AO??? to moge Ci postać podlvlować hehe.

Ty jesteś graczem (tak jak i pieszczoch) którzy grają w daną grę pół roku i szukacie kolejnej. Taki styl bycia:):) Ja po prostu tesknie za MMORPG a RL nie pozwala mi na tak intensywną grę jak być ona powinna. I dlatego AO wygrało. Nie bez znaczenia jest fakt ze nie trzeba za nie placic:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.