mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 08:26 
Cytuj  
No więc po doktorze przyszedł czas na adventurera (znowu)

Tutaj mam parę pytań. Wiem, że adventurer to albo na pistole albo na 1h(executionery z tego co słyszałem) dowiedziałem się też, że w przyszłości Adv dostaje nano bazowane na shapeshiftingu w różne zwierzęta które ataki mają bazowane na melee init. czyli nie ma sensu iść w pistole?

Ogólnie jak najlepiej wykupować nano? Shieldy? Medit?

SvD


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 09:14 
Cytuj  
Nie pamietam nicka, ale na Botpolu zapytaj o Arka - on gral sporo advem.


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 06:44 
Cytuj  
A więc jednak zatrzymałem się na Adventurerze... robię sobie po woli missiony... zabijam potworki w subway dla stimów... sielanka...

Ok. ale przechodząc do rzeczy na samym początku mamy solar powered pistol i upgrejdujemy go do surgery pistol (or something) od czego zależny jest wynik? Chodzi mi tutaj o ql surgery pistol od tradeskillów?

Powiedzmy miałem do stworzenia salamander vest (który zresztą stworzyłem) wszystko pięknie połączyłem ale na 8lvl wyszedł mi salamander vest ql 1, dlaczego?

SvD


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:41 
Cytuj  
o ile sie nie myle wszystko co nie pochodzi z dropu, a jest robione na noob island zawsze ma ql1 i takie same statsy, niezaleznie na ktorym poziome to robisz.. no poza OT/clan necomer armor


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 13:43 
Cytuj  
adv roxuje po ostatnich zmianach niewatpliwie. Chyba tylko keeper może mu dorownac w PvP i PvM. tylko trzeba miec dodatki:) wiec freebies sie za bardzo nie wybija:) w kazdym badz razie gdybym mial dodatki to adv malee bylby jedynym slusznym wyborem:) High eveade, najlepsze heale po docu, bio shieldy - ADV RULEZ teraz


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 20:29 
Cytuj  
Adv= Overpowered

Polecam pistole dla freebie, jakoze wybor i ich moc jest niewatpliwie wieksza.

Nanomorph nie zmieniaja nic w Initialach.

PvP twink Advie do lvl 120 moze byc naprawde Uber, o czym przekonalem sie kilkakrotnie. ( slaby lvl to 40-70)

Oglnie jako Advie maxuj evady i staraj sie miec jak najlepsze heale + nanoC.init. . Bron na ranged to:

BBI ( cala seria)
Explorer pistole ( adv only)
BBI 91k. i tym podobne.
CDR ( najlepszy z mozliwych) = Foreman's Office.


_________________
RK2:
Adguar (200 Adv )
Medguar (207 sol)
Najslodsza (114 engi)
Miazga ( 106, rookie sol)
Missmartial ( 32 , freshman MA)
Phionea ( 15 , rookie Doc)
Pomidor ( 9, rookie sol )

Patroller, Shha, Beatka, Zielony .. i tona innych postaci


Posty: 49
Dołączył(a): 13.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 16:53 
Cytuj  
Gram adventem wybralem atroxa adwenta na 2 pistole ale zaczely sie troszke schody po 50 lvl niewiem gdze expowac moglby ktos po stronie Clans opowiedzec o miejscach gdze dobrze sie expi samemu lub w party jakies podopwoedzi ciekawostki w co lepiej zaiwestowac skile shildy moze leczenie albo cosik innego i slyszalem ze atroxy sa cienkie na pvp bo maja mala zrecznosc to prawda ?? ty tylko zlosliwe gadanie tych cwaniczkow z omni co beda 100 padac jak dobije jakis kakrety lvl ?? :D


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 11:16 
Cytuj  
Co do xpgain to polecam najogolniej full team z doc i misja 50% wyzsza od twojego lvl'a.

Mozesz odwiedzic takze Foremans Office, mantis den, ale ogolnie oba te dungeony sa nudne. Do lvl 110 mozesz pobawic sie w CoH ( Temple w BS) ale tam trzeba naprawde sie naklopotac aby przezyc.
Poza mizjami do lvl 150 duzo nie masz.. pozniej masz IS ( temple od lvl 125) oraz Mercs Raid.. no i misje :D


_________________
RK2:
Adguar (200 Adv )
Medguar (207 sol)
Najslodsza (114 engi)
Miazga ( 106, rookie sol)
Missmartial ( 32 , freshman MA)
Phionea ( 15 , rookie Doc)
Pomidor ( 9, rookie sol )

Patroller, Shha, Beatka, Zielony .. i tona innych postaci

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 19:59 
Cytuj  
A takie zapytanie jak w innym temacie na temat Agenta... jako, że jestem już troche obcykany z AO (znam zasady ;-) ale nie świat) jakie są Wasze propozycje na temat...

Mam 10lvl jakie bronie mam używać? Jestem melee ADV. Fire SOL? Po kolei? Do którego leva?

A jak z armorem? Jaki armor mam starać się zdobyć?

Impy ze sklepu zgodnie z QL?

Shador von Dal.


_________________
Obrazek

*

Posty: 145
Dołączył(a): 8.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 15:20 
Cytuj  
A ja mam takie pytanie - zna ktos jakas www z wypisanami skillami dla Adv ? ewentualnie czy moglby ktos napisac w co inwestowac ?.

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 17:43 
Cytuj  
Ja mam adv. na 38lvl i troche wymiatam. Moj ulubiony czar(narazie) to zmiana w slotkiego i przeslicznego Leeta :D


_________________
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 1.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 15:34 
Cytuj  
to sie nazywa nano(program).. czary może zostawmy w grach fantasy :wink:


Posty: 16
Dołączył(a): 22.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 09:06 
Cytuj  
no wiec aby uaktualnic troche temat, konkretne odpowiedzi :)

po pierwsze jesli jestes froobem adventurerem, najlepszym rozwiazaniem bedzie wybranie broni melee (1he). froob adventurer ranged (pistol) jest w miare dobry do lvlu ok 100, pozniej ma bardzo pod gorke (no ewentualnie jesli chcesz zrobic nano adva [takiego co glownie leczy, ale nei robi duzego dmg] to rozwiazanie z pistolami jest lepsze niz 1he, ale robienie adva ktory glownie leczy jest wg mnie pomylka - chcesz leczyc zrob doca) zeby nie powiedziec ze to pomylka. imho froob adv melee jest bardzo dobra profesja (chyba nawet najlepsza jesli nie masz dodatkow) swoim advem za czasow froobowstwa potrafilem ODnac praktycznie wszystkie inne profesje (takze tych ludzi, ktorzy mieli dodatki :D )na lvlu rownym mojemu a nawek o kilkanascie lvli wyzszym :). jesli masz dodatki i robisz adva masz tutaj 2 praktycznie rowne mozliwosci do wyboru melee i ranged (chociaz podobno szala przechyla sie lekko w strone ranged).

co do rasy adventurera, uwage nalezy zwrocic na 3 mozliwosci:

solitus - wszystkie statystyki i umiejetnosci usrednione. mozna zrobic z niego ladnego dd do pvm, niestety w pvp nie jest czyms szczegolnym.

opifex - duzo agility/sense oraz evadow, szkoda ze tak malo hp.

atrox - najlepszy wybor do hi lvl pvp... malo co jest go w stanei powstrzymac, cale tony hp do tego mongo rage :)


co do broni to dla frooba melee na poczatku to prponuje SOL fire executioner type x (gdzie x to jakas litera oznaczajaca jakich skilli bedzie dany miecz wymagal i jaki rodzaj dmg zadawal). pozniej proponuje przesiasc sie na chiroptery (ql 100-105 do zdobycia w Crypt of Home, wypadaja z Cenobite Shadow), i na samym koncu(od lvlu gdzies 160-165) proponuje zalozyc takie combo: Crispy Chiroptera x Gelid blade of Inobak (mieczyk z IS z 3ciego pietra).

jesli chodzi o armory:

od poczatku do lvlu 150 proponuje Pilgrim Seeker Armor wypadajace z dynabosow, imho najlepszy armor zanim zalozysz...
i oto drugi armor dostepny od lvlu 150 Carapace of the Infernal Tyrant. armor ten mozna dodatkowo zupgradeowac do czegos takiego: Unhallowed Carapace of the Infernal Tyrant

co do nanoprogramow morphujacych w rozne zwierzaki - naprawde warto w nie zainwestowac, poneiwaz daja naprawde fajne mody (dmg, hp, speed, concealment, dodatkowe leczenia itp)

to by bylo na tyle :)

jakby cos jeszcze bylo niejasne to ingame /tell Sethralavode (rk2 rimor)


_________________
Sethralavode 185/4 adv || Veteran @ Podróżnicy Rubi Ka
no pain no game

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.