mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 15.12.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 23:02 
Cytuj  
Witam

Tak jak w temacie - interesuje mnie pytanie ktora profesja bylaby lepsza do grania glownie solo ( pvm i pvp ). Jezeli chodzi o styl gryl to odpowiada mi zarowno meele jak i ranged. Ogolnie wiem czym sie te profesje charakteryzuja, aczkolwiek jestem graczem sprzed 2 lat i po tych wszystkich zmianach i dodatkach, nie wiem co by lepiej sie prezentowalo.

A moze jeszcze inna profesja bylaby ciekawsza i latwiejsza do gry w obecnych warunkach ?

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Pozdrawiam
Vermon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 09:16 
Cytuj  
do pvp zadna bez dodatkow:) zjedza Cie na sniadanie:) perki daja olbrzymia przewage:) ogolnie jezeli myslisz oczyms w miare latwym a jednoczesnie przyjemnym polecam MA - jest tanszy w utrzymaniu. Dopiero pozniej jak zamarzy Ci sie set dragona do tego goc i inne takie to robi sie drogo:):) ale to tak przy 150 lvlu:):):) Do tego czasu praktycznie wszystko mozna sobie zblitzowac na misjach. Fixer jest fajny:):) niebiescy panowie na RK radza sobie b. dobrze - jest za to niestety droższy. adva bez dodatkow nie polecam duuuuzo traci.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 30
Dołączył(a): 6.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 15:58 
Cytuj  
Imo zacznij martiala ,podstawowa zaleta jest to ze nie musisz sie martwic o bron i jeje ciagle zmienianie/upradge.Sprawuje sie ta profesja jako dobry damage dealer w kazdym teamie jak tez do solowania mobow.Zadbaj tez o Special Atk ktore sa bardzo przydatne u ma.Sprzet?, Grajac w podstawke juz jest problem bo polecalbym tier1-bardzo latwo zdobyc a stosunkowo dobry set.Pvp bez SL i AI jest bey sensu chzba ye y charami grajaczmi tez tylko w podstawke.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 16:22 
Cytuj  
co do armorka dla MA - do lvl 100 polecam jakis set carbon armor, flower tech itp. Pozniej np set mantis armorkado 120, nastepnie CAS no i dragon body zmieszany z azurem:) Jak sie trafi armorek servants of eights to takze polecam. To wszystko stare armorki ale dla osoby bez dodatkow beda idealne.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 20:05 
Cytuj  
Moj pierwszy poscik , wiec Witam Wszystkich!

Rowniez polecam MA< jakoze bez dodatkow, jak zostalo to powiedziane, swietnie sie do tego nadaje

Co do broni i armorow.. polecam mantis na lvl 50+ i luk Shyulers PuP ( swietny dmg, i modifiery)

Rownie dobry Jest soldier, jako ze nie traci na perach tak wiele do lvl 150+


_________________
RK2:
Adguar (200 Adv )
Medguar (207 sol)
Najslodsza (114 engi)
Miazga ( 106, rookie sol)
Missmartial ( 32 , freshman MA)
Phionea ( 15 , rookie Doc)
Pomidor ( 9, rookie sol )

Patroller, Shha, Beatka, Zielony .. i tona innych postaci

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.