mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 01:50 
Cytuj  
Witam!
Zainteresowalem sie ostatnio AO. zainstalowalem gre zarejestrowalem sie i w koncu nadszedl czas wyboru rasy. w tym miejcu pojawil sie pierwszy problem :kogo by tu wziasc :) poczytalem troche forum i wziolem tego niebieskiego w czerwonych portkach xD jezeli chodzi o profesje tez pod wplywem forum wybralem MA (Martial Artist) (bo podobno dobry jest xD). no i zaczela sie gra teraz juz nie mam pojecia co robic (to chyba nie jest hugenslash) tzn o co chodzi z tym malee i wogole w co mam ladowac punkty doswiadczenia jakiej broni mam uzywac jak opuscic ta wysepke czy sa jakies statystyki dla przedmiotow bo qrde jak cos znajduje to nie wiem czy znalazlem lepsze czy gorsze niz mam :( czy mozna jak w rylu kalu l2 itd rozkladac jakies sklepiki kiedy bede mogl iimplanty zakladac?

ps: jeszcze dwa takie male pytanka :) po co w grze jest biurokrata i czy hot stone jest cos wart?

zaznaczam ze jezeli zdecyduje sie grac to tylko we freeweare wersje tak ze bardzo prosze o odpowiedzi dot. wlasnie tej opcji:)

z góry wieeeelkie dzieki :)


Posty: 8
Dołączył(a): 1.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 09:14 
Cytuj  
ststystyki przedmoitow : shift + lpm na przedmiocie
a tak ogulnie to www.anarchyonline.com i tam masz dzial Manual i wszytko opisane :evil:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 20:48 
Cytuj  
Implanty mozesz zakladac po uzyciu 'surgery clinic' czy jakos tak, znajdziesz to w marketach. masz chyba 5 minut albo az do wyjscia z marketu na zmiane implantow, dalej mozna znalezc przenosne surgery.

Biurokrata jest postacia ktora moze charmowac stwory i uzywac ich jako petow, no i sporo innych rzeczy moze ;]

Pozatym kilka problemow na ktore ja natrafilem (tez noob jestem ;) w trakcie gry.

Z tego co czytalem to np jak w misji masz jakiegos moba zeskanowac to zaleznie od skanera sie go roznie uzywa, ale mi na noobie island zadzialalo klikniecie na skaner w inventory i na mobku.
Tak samo z lockpickami mam, dunno moze sa inne sposoby ;]
W jednej misji trafilo mi sie ze mam zdobyc item i go przyniesc, czasami misja konczy sie jak znajdziesz item czasami musisz ten item zaniesc do tej samej maszynki z misjami:

no i strony ktore mi sie przydaly
http://aovault.ign.com
http://www.anarchyarcanum.com
http://ao.stratics.com

to tyle od nooba dla nooba ;] moze inni wiecej powiedza ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 09:48 
Cytuj  
co do MA - MA jak sama nazwa wskazuje to koleś który używa pięści do walki. Żadna broń nie będzie w Twoim przypadku zadawała wiekszego dmgu jak fists. Dlatego nie zbieraj żadnych broni i nie kombinuj:) Wyjątkiem od tego są claws - ale IMO nie warto się nimi bawić. Inwestuj punkty w: (w kolejności)
- stamina
- agility
- strenght
- int
- sense
- psychic
Pierwsze 4 zawsze max.
Max także dla:
MA, brawl, phys init, evade cl, dodge rng, treatment, i nano używane do fist bufów, crit bufów, healów itd. Olej MC - jest dla MA dark blue a bufy do AC nie są warte IP. Jak będziesz miał wolne IP około lvl 150 to sobie zmaksujesz MC.
MAx zawsze dl computer literacy - potrzebne dla wkładania lepszych NCU.
To tyle ogólnych rad dla MA. A jeszcze jedno. Jak grasz Opi to armorki agi/sense chociaż str/sta są lepsze. Pamiętaj, że Twoją bronią nie jest high hp ale duży dmg i evady. Heale dla MA mają koszmarny czas recharge i nie będą w stanie Ci uratować żcyia jeżeli wszystkie ciosy dojdą do celu:):) Więc maxuj evady, używaj najlepszych bufów do fists i critów, bo crity to Twoja przewaga, nikt nie zadaje tylu critów co MA. Przy dobrze zrobionej postaci masz około 45% szans, że każdy z ciosów będzie criticalem.
Kiedy grasz w grupie, nie wychylaj się przed tanka, bo tankiem nie jesteś - nie masz dodatków więc evady dupy Ci nie uratują.
Sorka za mały chaos:):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 10:50 
Cytuj  
Misje sa takie:

Assasin ( Celownik)- musisz zabic jakiegos typka. Po jego zabiciu MIsja zakonczona.

Find ( Oko ) - Musisz Namierzyc jakiegos goscia, gdy druzyna go zabije zanim ten co trzyma misje go namierzy miisja przepadnie.

Repair ( Trybiki) - Musisz uzyc przedmiotu na jakims urzadzeniu ( plecak, albo fiolka). Podnosisz urzadzenie z plecaka i klikasz na Urzadzeniu misji.

Find Item ( Oko na przedmiocie) - Musisz znalesc Jakis item . Wystarczy go namierzyc i misja skonczona. Gdy ktos z druzyny go podniesie, popors aby go odlozyl na ziemie abys mogl looknac na niego.

Bring Item ( przynies przedmiot)- musisz znalesc przedmiot i przyniesc go do terminala z ktorego brales misje.

Co do MA, uwazam ze Evady i tak roox, zwlaszcza ze dla fr00bie sa dodatki w Evade taki jak Suit's , Luki, Buffy.. i MA naprawde sie dobrze spisuje w tym ...

Jesli znudzony jestes piesciami a chcesz masywanie wszystko rozwalac, poszukal luku Shuyler Super Pup , ktory nei tylko doda ci 30 wszystkich evadow ale posiada Super potezne DMG ktore ignoruja AC.. w polaczen iu z Crit buffem i Lotus On Water( na poczatku, do lvl 50-60) walisz ponad 400 dmg cons i okolo 600 Crit.. Luk jest rzadki jak diabli, ale czasem mozesz kupic go od jakiegos fr00ba ktory niewie co sprzedaje za doslownie grosze.. Jak amsz czas i HUGE Map, to mozesz poszperac Dyna Camps lvl 40-60 za tym lukiem..


_________________
RK2:
Adguar (200 Adv )
Medguar (207 sol)
Najslodsza (114 engi)
Miazga ( 106, rookie sol)
Missmartial ( 32 , freshman MA)
Phionea ( 15 , rookie Doc)
Pomidor ( 9, rookie sol )

Patroller, Shha, Beatka, Zielony .. i tona innych postaci

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 11:00 
Cytuj  
co to za bow? w aodb go nie ma


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:28 
Cytuj  
Schuyler Super Pup

Dokladnie


_________________
RK2:
Adguar (200 Adv )
Medguar (207 sol)
Najslodsza (114 engi)
Miazga ( 106, rookie sol)
Missmartial ( 32 , freshman MA)
Phionea ( 15 , rookie Doc)
Pomidor ( 9, rookie sol )

Patroller, Shha, Beatka, Zielony .. i tona innych postaci

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 16:09 
Cytuj  
możesz podać linka do charakterystyki łuku?:) btw. sprawdza się w PVP? ma aimed? czy też nie ma specjali?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 16:22 
Cytuj  
http://auno.org/ao/db.php?id=208036

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 16:39 
Cytuj  
dzięki Xanth :) nie wiem dlaczego na aodb go nie ma:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 16:45 
Cytuj  
Od zawsze korzystalem z auno, IMO duzo lepsze niz aodb ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 94
Dołączył(a): 21.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 08:17 
Cytuj  
skoro tak dużo napialiście o ma to może powiedzie w jakie umiejętności warto inwestować w enforcerze??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 09:11 
Cytuj  
wybacz:) nigdy nie grałem enfem więc nie wiem nic o nim niestety.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 13:31 
Cytuj  
Uhh lisz, przeczytaj te linki ktore dalem, afair na aovault sporo byl poradnikow nawet do enfoncera.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.