mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 16:40 
Cytuj  
Chciałbym się dowiedzieć nieco o plusach i minusach tej gry :) Czy ma jakiekolwiek (Mówie o podst. kliencie) z np: Ultimą online ? Albo lineage 2? Zastanawiam się nad tym... wielu mówi ,że niewarto tego już ściągać :(


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 16:59 
Cytuj  
Mnie nudzi, ale to może dlatego ze nigdy nie mam czasu na gre i jak juz sie zaloguje to gram sam, bez grupy. Bez grupy jak wiadomo w mmorpg to moze i fajnie sie gra ale na wyzszych poziomach. Mam pare postaci w okolicy 60 levelu, slyszalem, ze zabawa zaczyna sie powyzej 100, ale jakos nie mam sily dalej levelowac. Wiem ze nie poznalem nawet 1/1000 gry ale... po prostu mi sie nie chce.

Nie uzasadnie tego bardziej merytorycznie, technicznie do gry nie bardzo jest sie gdzie przyczepic (jesli pominac taka sobie grafike clasycznego clienta).


Posty: 7
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 17:04 
Cytuj  
Pozatym nie majac dodatqw traci sie ze 50% zabawy jaka gra niesie ze soba. Ani sensownego PvP nie ma, najfajniejsze itemy sa niedostepne, fajne swiaty z kozackimi lokacjami tez zablokowane... Jednym slowem gra sie w AO bardzo fajnie ale jak sie ma dodatki, bez nich gra traci duzo ze swojego uroku. I tak to prawda gra nabiera rumienco od ok 120lvl i wiecej, wtedy mozna cokolwiek pokazac swoja postaci, isc na jakis rajd itp.


_________________
Game Cube Rulez

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 19:14 
Cytuj  
Cytuj:
Bez grupy jak wiadomo w mmorpg to moze i fajnie sie gra ale na wyzszych poziomach.


chyba odwrotnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 11:01 
Cytuj  
potrafisz to jakos rozwinac, czy piszesz tylko po to zeby Cie bylo widac


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 11:20 
Cytuj  
Mark słynie z takich postów :) Spamer 2000 lecia :) Ale ja mu wybaczam. Co to za forum bez spamera? Musi być jakiś :) Niektóre jego posty są ... trochę... Niepotrzebne (tak jak ten który piszę :) ) Ale trzeba mu to wybaczyć... a wracając do tematu... można mieć tam własne mieszkanie? I czy dużo ludzi w to gra? Czy w miastach można spotkać 10? 100? 1000? 0?


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 11:54 
Cytuj  
dostajesz swoją małą klitkę do której możesz powstawiać różne pierdoły;) a co do ilości osób w miastach, swego czasu (za mojej bytności w AO) pod BB w ent stało xxxxxx osób, sprawiając że mój komp dostawał zadyszki;) teraz już tak chyba nie jest niestety - sporo osób odchodzi z AO reszta siedzi w JOBE albo na raidach alienów, no i prawda jest to co o czym pisali przedmówcy - bez dodatków gra traci baaaaaaaaardzo dużo w zasadzie nie ma sensu w nią grać bez nich.
A fun zaczyna(ł) się od lvl 150. Wtedy zaczynało być zabawnie:):):)
Tak czy ianczej nie uważam jak Marek że AO to strata czasu, ciągłe tłuczenie hecków, itd. Mi dała ona prawie rok niezłej zabawy, pomimo tego że grałem wtedy jedną z najgorszych klas (w PVP, które uwielbiałem) MA.
I cały czas mam do niej sentyment::):):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 12:19 
Cytuj  
Constantin napisał(a):
potrafisz to jakos rozwinac, czy piszesz tylko po to zeby Cie bylo widac

owszem potrafię. AO to typowy mmorpg. O ile na początkowych levelach można jako tako solować to na wyższych levelach jest już potrzebna grupa (solowanie hecków lol, solowanie misji lvl 150+ drugi lol). Edgaming to z kolei raidy na bossy, też nie do zrobienia solo. Bez grupy gra na wyższych levelach jest po prostu nie możliwa. I to nie tylko w AO. Nie tylko w mmorpgach. Nawet prostackie H&S mocno premiują grę grupową powyżej XXXlvl.
Czy jest pan teraz usatysfakcjonowany panie consrantin?

Valed - nie znam cię, poproś beasta by przetransferował mój licznik postów na twoje konto jak ci na tym zależy. Ja mam go w dupie. A nawet mi trochę przeszkadza bo zawsze znajdzie się jakiś ćwierćmózg który uparcie będzie twierdził odwrotnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 12:50 
Cytuj  
Coz Marku, z kazdym postem udowadniasz, iz Twoj brak kultury zaczyna przebijac nawet Twoja ignorancje w sprawach gier sieciowych. Ponadto zagrywki z przekrecaniem nickow swiadcza o poziomie umyslowym dziecka z piaskownicy, ktore nie majac nic madrego do powiedzenia stara sie obrazic druga osobe sadzac w swojej glupocie, ze to odniesie jakikolwiek skutek. A przeciez wystarczylo od razu poprosic znajomych o pomoc w rozwinieciu Twoich postrzepionych mysli lub wstrzymac sie z belkotem do tego czasu, wtedy nie musialbys mi odpowiadac starajac sie udowodnic, ze jednak cos wiesz.


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 12:59 
Cytuj  
constantinie (bez literówki tym razem) - mogłeś napisać "ble ble ble" tyle samo treści, ta sama bijąca "inteligencja", a o ile mniej energi musiałbyś w to włożyć..

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 15:45 
Cytuj  
Ładnie bym prosił o trzymanie się tematu.

Temat kto jest mądrzejszy od kogo proszę założyć w dziale Flejm...

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 11:23 
Cytuj  
Na początku stycznia szukałem darmowego MMO (jakos wtedy sobie nie wyobrazalem, ze moge placic za jakies MMO) chociaz wiedzialem, że darmowego raczej dobrego nie znajde, gralem troche w MU (nuuda), sciagnalem werscje beta jakiegos innego MMORPGa, kicz. Zniechęcilem sie. Az kiedys przeczytalem na jakims portalu, ze Anarchy Online ("co to jest? ;P") przez rok za darmo. Poczytalem o tej grze trochę wiecej, sciagnalem. Jak wlączylem pierwszy raz, od razu poczulem, ze to cos dla mnie, ekstra klimacik SF (lub jak kto woli, cyber punk), i stworzylem postac - agenta. Grałem troszkę solo na N00b Island, poznając cholernie skomplikowany zresztą system gry. Przystąpilem do Clanów i wyszedłem na RK :). Łazilem jakis czas po subie, West Athen az nastąpił przelom - spotkałem pierwszego Polaka i przyłączylem sie do PRK. Prawdopodobnie gdyby nie to, juz by mnie w AO nie bylo. I tak grałem prawie bez przerwypół roku, aż w koncu wykupiłem wszystkie dodatki i jestem z tego cholernie zadowolony. Cięzko mi wymienic plusy i minusy tej gry, poniewaz w inne rasowe MMORPGi nie gralem. Na pewno jes to dosc zalagowana gra, chociaz da sie przezyc, misje są schematyczne, grafika nie za ladna chociaz klimatyczna. Mowicie ze aby nabic lvle to tylko Hecki, hecki, hecki. Ja doszedlem do 160 lvl tylko na RK i nie mam zamiaru jak na razie nabijac lvli w SL, nie narzekam jakos na na nude, ponieważ zawsze robimy akcje ze znajomymi z org (z zagranicznikami tez :P). Mam takie szczescie, ze zawsze znajdzie sie team. I zgadzam sie tu z Markiem, ze na początku mozna dzialc solo, bo na wyzszych lvlach po prostu nie ma sensu, samemu sie nie osiągnie nic Mowicie, ze gracze odchodzą (w ktorym temacie ktos pisal, ze gra powoli umiera) z tej gry, a jest to bład. Częsc odeszla do WoWa, jednak udostępnienie darmowej gry w podstawke sprawilo, ze mnósto, mnostwo ludzi wykupilo dodatki i cieszy sie z gry. Zrobienie podstawki darmowej to cholernie dobry krok. Ludzi na RK jest duzo (oczywiscie nie rowna sie to do popularnosci WoWa), Ciezko mi wymienic plusy tej gry, jest w niej cos, co sprawia, ze cholernie wciąga. Ja osobiscie kocham PvP. nie wiem czy lepsze niz w WoW, mi daje mnoostwo frajdy (Omni to gankerzy :P)Musze kazdemu polecic sciagniecie malego klienta i pogranie w AO trochę, to nic nie kosztuje, ja gralem kilka miesiecy na darmowym i na nude nie narzekalem. Muszę tu zrobic reklamę swojej organizacji :), najwiekszej polskiej w ogole (na wszystkich serwerach i po wszystkich stronach). Mnóstwo osob ma dodatki, mamy AI City, robimy spawny, dzialamy trochę na lowbie PvP (mamy 2 CT) w Camelocie zazwyczaj jestesmy na na 3, 4, 5 miejscu w raid bocie pod wzgledem liczebnosci :) Ciągle sie rozwijamy, nasza org jest rozpoznawana na RK2, ludzie biją lvle, dolaczają nowi. Powiem do potencjalnych graczy: nie przejmujcie sie narzekaniem starych wyjadaczy i sciagajcie darmowego klienta. Ta gra ma na pewno duzo minusów, jednak jesli je jej wybaczycie, mozecie byc zadowoleni. Moze wam sie spodoba, moze nie, trochę pograc trzeba. Aha, promocja niby tylko do stycznia 2006, jednak FC na pewno nie zabije tej kury znoszącej zlote jaja :) i AO Classic stanie sie pierwzym, tak rozbudowanym MMORPG. Gra sie widocznie rozwija, FC pracuje na prawdopodobnie świetnym dodatkiem - Lost Eden.

Przepraszam za ewentualne bledy merytoryczne i stylistyczne i balagan w poscie :)

Pozdrawiam


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 16:49 
Cytuj  
Ello.

AO jest gra DLUGOTERMINOWA i nie polecam jej osobie ktora chce pograc ot tak 1 godzine dziennie. Przede wszystkim trzeba potrafic zrozumiec swiat i zachcianki innych graczy ( w temacie ze nie ma teamu). Czasem sie siedzi i inc nie robi, czasem jest tyle do zrobienia ze niewiadomo za co sie zlapac.

Oto plusy i minusy w/g mnie:

MINUSY:

- Skomplikowane menu i system grania ( jak dla nowego gracza)
- Okazjonalnie duze lagi, szczegolnie w wielkich miastach
- Brak mzliwosci levelowania by tradeskill.
- Slabo rozwiniety handel z NPC
- koniecznosc poslugiwania sie jez. Angielskim oraz LeetSpeek

PLUSY:

+ Fantastyczny, przeogromny swiat Rubi-Ka oraz Shadow Lands
+ Wielka mozliwosc rozbudowy postaci
+ Tysiace broni i ubran
+ Ogromni community w grze i mozliwosc uczestniczenia w wielkich bitwach, spotkaniach czy duskusjach
+ Rozbudowane polskie strony odnosnie AO, w tym strona Podroznikow Rubi- Ka
+ PvP i tweakowanie.


_________________
RK2:
Adguar (200 Adv )
Medguar (207 sol)
Najslodsza (114 engi)
Miazga ( 106, rookie sol)
Missmartial ( 32 , freshman MA)
Phionea ( 15 , rookie Doc)
Pomidor ( 9, rookie sol )

Patroller, Shha, Beatka, Zielony .. i tona innych postaci

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.