mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 09:24 
Cytuj  
Postanowiłem wypróbować tą szeroko zachwalaną grę mmorpg (mój qmpel też). Zamierzamy grać w wersję free (bez dodatków), stąd moje pytanie.

1. Na jakim serwie gracie WY
2. Czy WY gracie za darmo czy jedziecie na dodatkach :)
3. Czy serwer na Atlantean (ten w przyklejonym topiku), będę mógł grać ? Czy też muszę mieć wszystkie dodatki ?


Fell free to flame me jeżeli coś gdzieś było a ja nieużyłem opcji search :)

Fell free to dać mi jakieś porady :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 10:47 
Cytuj  
Większość 'starych' graczy ma dodatki.

Większość nowych graczy gra na takiej zasadzie jak Ty, czyli zaczyna aby obadać cóż to takiego to AO.

Na Atlantean będziesz mógł normalnie zagrać bez dodatkó... ba nawet więcej na każdym serwerze jest możliwość zagrania bez dodatków.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2005, 12:59 
Cytuj  
nice, ja wlasnie tez zaczalem w to grac, ba, tez z kumplem lol, luz


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 09:34 
Cytuj  
hmm...sorry...ale zastanawia mnie jeden fakt...co widzicie (teraz) w tej grze?...ja nie twierdze ze gra ma miec grafike taka jak np. WoW, ale jakis poziom musi miec zeby mnie zatrzymac...z reszta i inne elementy gry maja swoje lata


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 10:17 
Cytuj  
Heh mnie w AO przyciągnął klimat:) no i ludzie z którymi miałem przyjemność tam grać.
Nie wątpliwie grind zabija przyjemność z grania, słaby kontent w end gamingu itd. Ale AO ma coś takiego że co jakiś czas ciągnie mnie tam żeby wrócić:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:16 
Cytuj  
Dobra, gra mi się niespodobała...

-Kiepska grafa, chociarz to może bym przełknął ale zostaje jeszcze fakt że gra chodzi mi gorzej niż taki WoW czy FarCry :har: (celowanie przez minutę kursorem który rusza się jak żaba, skokami, mnie nie bawi)
-Przekombinowany system rozwoju postaci (jak dla mnie)
-Przekombinowany crafting (jak dla mnie)
-Ogólna bieda (jak dla mnie)

No cóż, po WoWie już nic niebędzie tym samym (jak dla mnie :wink: )


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 19:41 
Cytuj  
Wiesz, pograles na tyle dlugo. ze napewno masz racje. Ale, jest takie powiedzenie " Jak lubisz arcade, to graj w WoW albo Tetris". WoW nie podoba mi sie, bo tyczy swiata, ktory w ogole mnie nie interesuje.

Anarchy jest gra na tyle wciagajaca ( ach ta fabula) ze oferuje bardzo duzo. Rozwoj postaci, ma dac mozliwosci. Glowe daje ze backyarda nie opusciles :D


_________________
RK2:
Adguar (200 Adv )
Medguar (207 sol)
Najslodsza (114 engi)
Miazga ( 106, rookie sol)
Missmartial ( 32 , freshman MA)
Phionea ( 15 , rookie Doc)
Pomidor ( 9, rookie sol )

Patroller, Shha, Beatka, Zielony .. i tona innych postaci

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 21:26 
Cytuj  
@up

Eeee tam... co do fabuły bym się czepił. Większą fabułę wyczuwam w WoWie niż w AO. (chyba, że to właśnie o to Ci chodziło)

Co do tego, że WoW to arcade... to zgodzę się w 100%, za bardzo w WoWie nie trzeba kombinować żeby walczyć PvP a w AO to już inna bajka...

IMO jak ktoś woli coś bardziej wymagającego, inteligentnego bym nawet powiedział to radzę wybrać AO.

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 07:52 
Cytuj  
grałem w AO prawie rok i walka wygląda tam tak: że stoisz i klikasz na 1-2 skille. Więc imho bardziej wymagająca i skillowa jest jednak walka w WoWie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 13:51 
Cytuj  
Cytuj:
Wiesz, pograles na tyle dlugo. ze napewno masz racje.


Niewiem czy mam rację, ale tydzień wystarczy żeby stwierdzić czy gra się podoba czy nie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 15:25 
Cytuj  
@up

Dana, masz rację... ja potrzebowałem na to troche więcej niż tydzień lecz po tym okresie byłem całkowicie pewien czy to jest 'to' czy nie.

@Mark

E tam...

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 14:14 
Cytuj  
Mark, no jak klikasz 1 czy 2 razy podczas walki, to sie nie dziwie ze walka cienka. Ja tyle klikam jak mam jakiegos N00ba przed soba. Zazwyczaj, walka dwoch doswiadczonych graczy wymaga o wiele wiecej wysilku, kombinacji i sprytu, aby wygrac na przyklad z Apprantice'em ( 3 tytul PvP)

Fabula w grze AO, jest jej dosc mocna strona poczawszy od Intro, poprzez newsy, sitey i updaty, az do samej gry. Fabuly WoW nie znam w ogole wiec na jej temat sie nie wypowiem.

Grafika w AO nie jest wysokich lotow, ale jak sie ma sprzet ( bo gra jak na taki staroc, jest wymagajaca) to w 4xAA + 1200x864 wyglada naprawde olsniewajaco ( ah te nano effects ).


_________________
RK2:
Adguar (200 Adv )
Medguar (207 sol)
Najslodsza (114 engi)
Miazga ( 106, rookie sol)
Missmartial ( 32 , freshman MA)
Phionea ( 15 , rookie Doc)
Pomidor ( 9, rookie sol )

Patroller, Shha, Beatka, Zielony .. i tona innych postaci

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 16:23 
Cytuj  
Cytuj:
Grafika w AO nie jest wysokich lotow, ale jak sie ma sprzet ( bo gra jak na taki staroc, jest wymagajaca) to w 4xAA + 1200x864 wyglada naprawde olsniewajaco ( ah te nano effects ).


Olśniewa cię ? Masz wspaniały zmysł estetyczny :wink:

Zapodaj najbardziej wypasionego skrina in-game iuo. Może i mnie olśni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 16:29 
Cytuj  
http://www.xanth.eu.org/screeny/ao/ (stare screeny, na starym silniku).
Pozatym to jedna z nielicznych gier, w ktorej mozna latac. Wysoko.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 12:24 
Cytuj  
W sumie pierwsze wrażenie jak oglądam screeny jest takie, że ta grafa mogła być olśniewająca gdzieś w latach 98-99 A.D. :] Ale jak się troszku wzrok przyzwyczai to nie jest tak źle, jeśli animacja ruchu jest dość dobrze zrobiona to gierka może się ciągle podobać.... Fajnie to latanie :D Pozatym to nie wiem, nie grałem, trudno mi ocenić resztę....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 39
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 18:59 
Cytuj  
Apropos grafiki - Czy zmieszcze sie aby pograć jakos normalnie na:
P 3 450 mhz
320 MB RAM na SDR-ach
Karta G-force fx 5200 128 MB 64bit ?

Czytalem na oficjalnej stronie ze na takim sprzecie mozna pograc ale czy bedzie ostro zwalniała gra? to mnie ciekawi ktoś może wie ?


Posty: 17
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 19:28 
Cytuj  
Ja gram (gralem) na owiele gorszym sprzecie i dziala miodnie ... ale ...
najwiecej do powiedzenia ma Twoje polaczenie z netem no i FC oczywiascie. Lagi z tego co wiem zdazaja sie na kazdym sprzecie i na kazdym nawet najszybszym łaczu. Jesli wejdziesz do mocno obleganego miasta albo bedziesz przechodzil przez bardzo zaludniona okolice lagi beda wieksze niz na pustkowi ( co jest chyba oczywiste :wink: )


_________________
AO : Ofy ' Onufryx0 ' Lba, veteran of Podroznicy Rubi-Ka @ RK2 eq


Posty: 39
Dołączył(a): 1.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2006, 13:22 
Cytuj  
AO była moim pierwszym MMO i to od razu full complet z dodatkami, stara miłość...Fakt, grafika to nie jest olśniewająca, nie jest to SWG, EVE czy cosik innego, bo gra maj juz dobre kilka lat, a w patchas zmieniają texturki na nowe :) To co mnie użekło w AO to wielkość świata, bo jakby nie patrzeć to mając dodtaki masz mnóstwo miejsc i itemków w gierce. Wadą tej gry jest dla mnie brak dobrego xp za tradeskilling i może jeszcze decay jak w SWG (<3 pre NGE swg) ..ale AO coś w sobie, skoro po prawie roku prerwy zreaktywowałem konto.
P.S Jak otworzą serwery ze starym dobrym swg, to wracam tam jeszcze w tym samym dniu :wink:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2006, 13:54 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek

grafa z shadowlands ma swój klimat, a to rok 2003. Podstawka to rok 2001. Shadowlands z powodzeniem może i dzisiaj zawalczyć.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:29 
Cytuj  
Graficznie bez wątpienia AO ciąle daje radę, no i oprócz ewentualnego abonamentu nie trzeba wypieprzać kasy na nowego kompa. :]


_________________
When everything else fails, read the instructions.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.