mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 14:40 
Cytuj  
Witam!
Chcialbym sie dowiedziec jak sie gra ta postacia?
jestem poczatkujacy w AO wiec dokladnie nie wiem, jak z Hp jak sie czuje z bronia?
co jest mocna strona tej profesji ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 11:53 
Cytuj  
widzę że liczba odpowiedzi Cię zabiła:) fixer to fajna postać, a przynajmniej była kiedyś chociaż sądzę że nadal jest fajna:) fix grid, GA, sporo evadów broń smg...:) hoty itd. sprawdź jak się nim gra to będziesz wiedział. swego czasu fixer był prawie nie do zatrzymania w PvP a i w PvM bardzo się przydaje


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 14:40 
Cytuj  
no i nie mozna zapomniec o tym ze fixer jest bez apelacyjnie najlepsza i w sumie chyba jedyna postacia do robienia blitz missions ..:) Fixer to ciezka postac z tego co pamietam ale jezeli ktos juz sie przyzwyczai i nauczy grac to fix staje sie rewelacyjny .. Fixer grid pozwoli ci na bardzo szybka podroz po swiecie (oczywyscie tylko rubi-ka) , + bonusy do szybkosci pozwola ci na blitzowanie misji (znajdz sobie co to znaczy bo ciezko to wytlumaczyc mi :P) zeby dostac konkretny reward bardzo szybko . Jest to jedna z ciekawszych postaci w AO , a przynajmniej byla jak ja w to gralem.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 15:40 
Cytuj  
jak moge szybciej podrozowac po mapie ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 15:41 
Cytuj  
fixer grid na przykład


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 15:42 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
jak moge szybciej podrozowac po mapie ?

Uzywac public gridu. Lub, jak jestes fixerem i juz umiesz, to takze fixer gridu.
Fixer grid wyglada tak: http://www.xanth.eu.org/screeny/ao/scrn0187.jpg ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 16:27 
Cytuj  
pubilc grid ? a co to jest ??
ja mam aktualnie niski lvl - 10.
wiec za duzo mozliwosci nie mam.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 20:48 
Cytuj  
zapytaj sie kogos gdzie jest najblizszy grid access , jak ci pokaza to uruchom terminal i szybko sie zorientujesz co to jest public grid :)

PS : Ehh az mi sie cieplo zrobilo jak sobie przypomne stare dobre czasy AO :) Szkoda ze wydali Shadowlands i spierd***** AO :( , Damn hecklers


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 21:05 
Cytuj  
a co sie stalo po wydaniu shadowlands?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 21:27 
Cytuj  
A grid nie jest przypadkiem od 21lvl ?

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 22:31 
Cytuj  
fakt grid mial jakies ograniczenie levelowe ..
A co sie stalo po shadowlands ? ... Pojawily sie heckelrsy i wszyscy zaczeli tylko i wylacznie tluck hecki .. Ludzie przestali robic misje na rubi-ka , robic jakiegolwiek wypady na rubi-ka .. W skrocie mowiac rubi-ka stalo sie puste bo wszyscy siedzieli w shadowlandach i tam zarabiali miliony tluczac hecklersy .. Nie wiem jak to teraz wyglada z populacja na rubi-ka , oby teraz bylo lepiej niz kiedys :) AO to jedna z lepszych gier mmorpg w jakie gralem mimo swojego wieku .


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 22:42 
Cytuj  
no fakt pusto jest.
Np. taki rzym (stolica?) - pusto, jeszcze jak sie gra w nocy to jeszcze jeszcze ale i tak sa pustki.
Wyjatek jest jeden : sklep w dzielnicy niebieskiej - tam zawsze ktos jest =)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 00:12 
Cytuj  
jezeli grasz omni to polecam isc do Omni-Entertaiment (cz jakos tak w skrocie omni-ent , ) tam z reguly powinno byc troche osob poniewaz tam ludzie szukaja teamow albo buffow no i sa tam w bliskiej odleglosci od siebie 3 sklepy dla wszyskich leveli . Jezeli tam jest pusto to znaczy sie ze faktycznie AO wymarlo :/ lub wszyscy siedza w shadowlandach (bleh).


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 00:13 
Cytuj  
Nie gralem juz co prawda w AO pare miesiecy, ale cos tam pamietam ;)
Na rubi-ka nie jest teraz tak zle, bo odkad pojawila sie mozliwosc grania za free bez dodatkow do konca roku, to i przy okazji rubi-ka sie zapelnilo. Z populacja jest roznie, zalezy na ktorym servie grasz, ale jedno jest pewne - w godzinach naszych popoludniowych zazwyczaj wieje pustka. W nocy juz nie jest tak zle, ale miasta i tak sa wyjatkowo puste ( wyjatek to chyba Borealis, z tego co pamietam to zawsze tam byly tlumy ). Najlepiej dolaczyc do jakies organizacji i wtedy masz pewnosc ze zawsze bedzie z kim pograc. Jeszcze lepiej kupic shadowlands, bo tam siedzi wiekszosc osob ostatnimi czasy, ale to niestety ma jeden minus, ktorego nazwy nie lubie zbytnio wypowiadac heh. Zreszta shadowlands oferuje duzo innych fajnych questow, tylko ze glownie sie jest skazanym na samotne bieganie.
Co do fixera... to zawsze byla fajna postac, stylowa :) Style over substance jak to ludzie lubia pisac. Nie gra sie nim raczej trudno, o ile masz juz opanowane postawy gry. Fixer ma fajne buffy, przede wszystkim speed buffy i healing over time- to ci pozwoli na spokojne solowanie misji i napewno zawsze znajdziesz team. Jedyny problem to sprzet, ale z tym zawsze jest problem na poczatku. Armor to generalnie nie jest problem, bo fixer zawsze ma wymaxowane evades i praktycznie malo co cie trafia ... gorzej ze jak juz trafi, to moze bolec. Problem moze byc z bronia, bo niestety wiekszosc dobrych gnatow wymaga dodatkow ( a podejrzewam, ze ich nie masz jak narazie ). Dobra alternatywa jest Blinded Blackbird ( http://auno.org/ao/db.php?id=246724 ), ale to dopiero od 105 lvlu - 2 x bb i bedziesz nie do zatrzymania na rubi-ka. Nie wiem ile aktualnie to moze kosztowac, ale jak gralem to 1 bb sie cenil na 15 mil credits. Niby duzo jak sie zaczyna, ale sciagnij sobie clicksavera i zacznij szukac fajnych itemkow w misjach i mysle ze szybko dorobisz sie fortuny... a moze wypadnie ci grid armor przez przypadek w misji, to juz wogole bedzie dobrze :)
Jak chcesz wiecej informacji o fixerze to polecam oficjalne forum ( http://forums.anarchy-online.com ). Tam napewno znajdziesz ciekawe informacje i nie boj sie pytac, bo community w AO jest naprawde zajebiste i pomaga na kazdym kroku. Jezeli cierpisz na lenistwo wrodzone, to mozesz zaklikac do mnie na icq ( 22676066 ) i moge ci udzielic troche wiecej informacji, o ile bede mial czas.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 00:35 
Cytuj  
czym sie rozni misja od questa??
bo misje robie , sa losowe, a ktos mi mowil ze sa questy w ao.
gdzie moge jakis znalesc??


Z czego w Misji wypada Grid??????????????

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 00:40 
Cytuj  
Misja to quest z automatu z misjami. Quest to misja od NPC ( chociaz nie zawsze ) :D Generalnie polecam lekturke http://www.anarchyarcanum.com/ <- czasami odpowiadanie na oczywiste pytania jest dosyc meczace, musisz to zrozumiec :)
A co do GA, to moze wypasc z wszystkiego ( moby czy skrzynie ), ale nie licz na to ze tak szybko to zobaczysz przed swoimi oczami, chyba ze kupisz :)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 03:32 
Cytuj  
aha jeszcze pytanie jaka rasa grasz :) ? bo to jest tez dosc wazne u fixera .. A i radzilbym poczytac troszeczke na temat blizt missions . Jak to juz kolega wspomnial fixer dzieki sowim buffom moze robic solo missions ale jezeli nauczysz sie blitzowac misje to bedziesz mogl dosc szybko zdobywac itemy ktore chcesz (oczywiscie zakladajac ze nauczyles sie juz uzywac programu clicksaver ---polecam bardzo)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 08:12 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
aha jeszcze pytanie jaka rasa grasz :) ? bo to jest tez dosc wazne u fixera .. A i radzilbym poczytac troszeczke na temat blizt missions . Jak to juz kolega wspomnial fixer dzieki sowim buffom moze robic solo missions ale jezeli nauczysz sie blitzowac misje to bedziesz mogl dosc szybko zdobywac itemy ktore chcesz (oczywiscie zakladajac ze nauczyles sie juz uzywac programu clicksaver ---polecam bardzo)



Gram Opifex.
hmmm blitz mission to chyba sie nie wybiore na 11lvl :P ?
GA moze wyleciec z byle czego ? ale tylko w misji tak?
Znacie jakies questy w Rzymie? bo ja zrobilem w huj misji ,a questow zadnego.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 11:56 
Cytuj  
fixer moze uzywac jedynie mg/smg , czy moze uzywac inne bronie palne?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 12:20 
Cytuj  
jak chcesz to możesz nawet szabelką machać - pytanie czy będzie to efektywne:)
Fix jest "zrobiony" pod smg/mg i używanie takiego rodzaju broni daje największe efekty. ale jak się ktoś uprze;)... Swego czasu widziałem doców biegających z EQB:) To tak jakby MA biegał z energy gunem:) niby może...


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.