mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 08:18 
Cytuj  
Zadaje to pytanie gdyz posrod wilu opini tylko AO wydaje sie byc jedynym "wartosciowym" mmorpgem w ktorego mozna pograc za darmo.Czy jednak gra bez dodatku ma sens tzn .Nawet jesli nie to i tak musze sprubowac tej gry.Znalazlem fajna polska stronke ale jesli chodzi o opis postaci ktora chce grac(inzynier) to raczej slabo;p.Czy nie moglby ktos napisac poradnika jak poruszac sie po swiecie gry co jest najwazniejsze itp..


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 09:25 
Cytuj  
ja grałem - testowałem AO za darmo :)
Gra jeśli lubisz klimaty SF jest warta świeczki , gdyż jest bardzo rozbudowana , ma ogromny świat.
Mnie jednak znudziła się z jednego powodu --> monotonne misje :(
to chyba najwiekszy minus AO - bez dodatkow , bo nie wiem jak jest z .

Ale klimat w metrze rzadzi :D :D :D fajna zabawa !!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 13:07 
Cytuj  
No ok ale mi chodzi ogolnie o sama gre.Bo gralem np w GW i tam misje srednio mi sie podobaly.A nie moge ze wiem jak jest w innych grachbo nie wiem.A tak wogule to moze mi ktos przyblizyc postac inzyniera tzn:
1.Kiedy moge skonstruowac pierwszego droida i od czego zalezy czy moge konstruowac lepsze.
2.Jaki jest ogolny zarys postaci jesli chodzi np o gre zespolowa i solo.W co inwestowac.
No i jak to jest bo slyszalem ze wilu osobom gra sie nudzi lub rezygnuja przez jakies haclerki(czy cus takiego).Do jakiego momentu mozna lvlowac solo a od kiedy trza zaczac szukac teamu i na jakim serwie gra najwiecej polakow:].


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 20:07 
Cytuj  
Witaj

Inzynier to super profesja, dobra w walce i w tradeskillach ( robienie itemow)

Pierwszego robota bedziesz posiadac njuz na poczatku. Po zaladowaniu odpowiedniego Nanoprogramu ( nano -krysztal) i kliknieniu na Android Shell ( w twoim inwentarzu pojawi sie zaraz po tym, jak zarzucisz nanoprogram), pojawi sie kolo ciebie robot.


Lepsze roboty bedziesz mogl castowac ( uzywac poprzez nanoprogramy) jak rozwiniesz odpowiadajace za to skille.


_________________
RK2:
Adguar (200 Adv )
Medguar (207 sol)
Najslodsza (114 engi)
Miazga ( 106, rookie sol)
Missmartial ( 32 , freshman MA)
Phionea ( 15 , rookie Doc)
Pomidor ( 9, rookie sol )

Patroller, Shha, Beatka, Zielony .. i tona innych postaci


Posty: 1
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 21:46 
Cytuj  
inżynier zalatwia siuvaxy traderowi. ma wszyskie skille do robótek ręcznych za darmo prawie. najmniej ip'kow kosztuja. poprawcie mnie jesli sie myle.
A apropo czy warto, to wydaje mi sie ze jak wyjda dodatki do lost eden pierwsze (albo już drugie) to sl ai i nw beda darmowe, tylko ze na ulicach tych miast będą non-stop reklamy puszczane, jak to się już zdaża w podstawce (free wersji) od czasu do czasu. Wnioskuje po przychodzacych promocjach a-o i wywiadach z tworcami. A grafika? Na moim Duronie800 z trzema programami w tle działa przepieknie i mogłoby jeszcze troche lepiej jakbym ustawil na max. Polecam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.