mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 20
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 09:56 
Cytuj  
Właśnie zaczynam gre i chciałbym się dowiedzieć jak zmienia oblicze gry wybór dokonywany jak mi się wydaje już na początku. Nigdzie nie potrafię tego znaleźć. Tak więc po jakiej "stronie" gracie i jakie są tego plusy i minusy (o ile to cokolwiek zmienia)

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 10:38 
Cytuj  
Tylko klan :) A tak powaznie - albo Clan, albo Omni. W klanie jest wiecej ludzi niezaleznych, a omniaki to tacy co lubia stac w rzadku. Wybor nalezy do Ciebie. Neutral to najgorszy mozliwy wybor.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 10:42 
Cytuj  
Agat napisał(a):
W klanie jest wiecej ludzi niezaleznych, a omniaki to tacy co lubia stac w rzadku.

Bylem Omni i jakos nigdy "w rzadku" nie stalem i bylem calkowicie niezalezny. Bo tak naprawde obojetnie z jakiej strony grasz, nie ma zadnych plusow i minusow, to tylko kwestia ideologii i rpg, a nie mechaniki gry. Neutral odpada tylko i wylacznie dlatego, ze malo ludzi gra neutralami ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 11:46 
Cytuj  
A jaki serwer? :)

Na RK2 jeszcze niedawno wszedzie rzadzil Clan, póltora miesiąca temu mielismy 14% bonus Xp podczas gdy omni tylko 3% (to wynik wojen NW). Ostatnio omlety się wziely do roboty i Clan sie "załamał", omni mają wszystkie pola 200+ oraz trzymają Tarę (taki dungeon, gdzie zeby zabic smoka mutanta trzeba najpierw rozwalic omletów/clannerów). Na low lvl wojnach wciąż trzymamy władzę, ale w całym PvP 200+ omni są górą, chociaż bonus XP mamy wciąż delikatnie większy (idzie w górę).
Jesli grasz na RK2 to: Clan - lepsi ludzie tutaj są :) A jak wyglada na RK1 to nie wiem

W kwestii wyposażenia itp. to w czasach przed SL bylo zapewne niewywrownane, w podstawce jest więcej ciekawych itemów dla omni. Ale w SL jesli istnieje jakaś wersja itemu dla omni, to musi byc taki sam odpowiednik dla clan.
Ale jako omni sprzedajesz itemy do vendora za wyzszą cenę. Jest przelicznik taki: clan i neutral za sprzedaz itemu dostaje czterokrotną wartość a omni pieciokrotną wartosc itemu. A trader ktory sprzedaje w swoim wlasnym automacie dostaje az siedmiokrotną. Dodatkowo omletom łatwiej sie dostać pod ToTW. Trzeba przyznac ze FC bardziej lubi omni :P Ale w koncu to oni są bogatą korporacją a my tylko rebeliantami


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny


Posty: 20
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 13:13 
Cytuj  
Gram na RK1. Już byłem zdecydowany by wybrać neutral, ale skoro jest to najgorszy z możliwych wyborów jednak zrezygnuję. Chociaż org Hussars jest neutralna, a jest to jedyna polska org jaką kojarzę z RK1. Cóż... Mam jeszcze troche czasu na podjęcie decyzji :). Kojarzycie jakieś polskie org stojące pod sztandarem clan na RK1?

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 18:09 
Cytuj  
Ja kojarze jeszcze org Gwardia Honorowa po stronie omni
www.anarchy-online.pl - tu mozesz popytać


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny


Posty: 20
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 18:19 
Cytuj  
Omni jak dla mnie odpada. Nie stanę po stronie wielkiej korporacjii :P.

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 17:29 
Cytuj  
A ja tam jestem w Omni i jest mi dobrze :) Biegam teraz do temple i jestem czesto w clan team(wiekszosc to Clan czesto jestem jedyny z Omni) Wyraze sie tak: Clan=xp Omni=kasa
Omni wydaje mi sie tez bardziej cywilizowane :D


_________________
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 1.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 15:44 
Cytuj  
Ja zacząłem od neutrala i zawsze grało mi sie jako taki najlepiej, bonus xp jakos mnie tak strasznie nie pociągał, zawsze sa Xp ringi :) a kasę można dobrze zarabiać bo możesz handlować i z omni i clanem. Co do PvP to ludzie z mojego orga, jednego z najstarszych neut zdrowo się tłuką w Borealis.
Cytuj:
Jesli grasz na RK2 to: Clan - lepsi ludzie tutaj są
to chyba o polskiej ekipie mówisz? :har:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.