mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2006, 14:02 
Cytuj  
Mija dokladnie rok odkad zalozylem konto w AO. Gra nie przypadla mi do gustu :/ Teraz planuje wielki powrot ale dobrze by bylo pograc z rodakami ;)
Czy ktos moglby wprowadzic mnie w tajniki gry eventualnie pomoc troszke finansowo na poczatek?


_________________
Obrazek

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2006, 14:36 
Cytuj  
Zapraszam na RK2 do PRK, jestesmy duzą organizacją, jedną z wiekszych na tym serwerze, w godzinach wieczornych jest z 30 ludzi online, w tej chwili wiekszosc z nas ma dodatki (początkowo był to praktycznie fr00b org), sami (lub ze znajomymi) przeprowadzamy już bardzo duze rajdy, posiadamy miasto w Milky Way, w którym robimy AI spawny, dużo działamy w SL.
Utrudnieniem dla nowych może być około dwutygodniowy proces rekrutacji, ale zostaliśmy zmuszeni do wprowadzenia takiego, bo po prostu za dużo dołaczalo ludzi w ogole nieumiejących sie zachowac w grze z innym czlowiekiem. Nie jest trudno go przejsc, nowa osoba musi tylko pokazać, że nie zalezy jej tylko na pomocy z orga, ale tez na samej grze z nami. Zresztą przez ten okres możesz cały czas siedziec na naszym guest channel i tak samo z nami rozmawiać. Jesli Ci ten proces nie przeszkadza, to zapraszam.
Tak czy inaczej, nawet jesli nie masz zamiaru dolaczyc do nas, to zapraszam na RK2, nawet jeśli zaczales grać na Atlantean. Jest to bardzo miły serwer z kupą rodaków, służę pomocą w razie czego, mój nick podany w sygnaturce. Masz tam także link do naszego forum


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2006, 14:50 
Cytuj  
Bede gral we free AO... Czy to stanowi jakis problem?(Zablokowane lokacje itp.)


_________________
Obrazek

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2006, 14:59 
Cytuj  
W darmowej podstawce masz wszystko to, co mieli ludzie grający w AO w 2002 roku. Zablokowane lokacje to całe Shadowlands (cholernie duzy świat), oczywiscie także statki kosmiczne obcych i tzw. Alien Playfield (Unicorni, czyli specjalny wydział O-T odgrywani przez NPC co 8 godzin organizują rajdy na planetę obcych w celu przetrzebienia ich, mnostwo stuffu i AI expa, ale to i tak od 180 lvl). Oprocz tego tracisz mnóstwo sprzętu z Shadowlands, który bardzo zmienia oblicze gry.
Jest u nas wciąz mnostwo graczy grających na free, wiec nie stanowi wiekszego problemu znalezienie teamu na Rubi-Ka


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny


Posty: 9
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 08:24 
Cytuj  
Pipboy a jak was znalezc w grze? Do kogo mam sie odezwac? Moglbys mi podeslac na priva adres waszej strony? Pozdrawiam

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 08:48 
Cytuj  
Pietia napisał(a):
Pipboy a jak was znalezc w grze? Do kogo mam sie odezwac? Moglbys mi podeslac na priva adres waszej strony? Pozdrawiam

Najeżdżasz nyszką na taki łsiczny banner w jego podpisie i klikasz. Nieprawdopodobnie skomplikowane.
<sarcasm> Mam nadzieję że nie grasz inżynierem, bo cratowanie czegoś tak skomplikowanego jak inżynierski pistolet może się okazać trudna sprawą. </sarcasm>


Posty: 9
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 15:04 
Cytuj  
Jestes powaloajaco zabawny, ale takie tepawe docinki zachowaj dla siebie. Co ma wspolnego przeoczenie banera z postacia w grze? :|
Przyklad z inzynierem zapewne podales na podstawie wlasnych doswiadczen...


Posty: 39
Dołączył(a): 1.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 19:34 
Cytuj  
Pietia u RoXXoR pWned wtf? lol ok n00b
Cytuj:
Co ma wspolnego przeoczenie banera z postacia w grze?
a ma dużo, bo jak wół jest tam napisane o 'Podróżnikach..' banery/sygnatury w końcu po coś są, ma to że ludzie są ultra leniwi i nikomu tak jak nie chce się poszukać czegoś na forum, tak nie chce się pomyśleć czasami (sarkazm ON) :pwned: :) etc.itp...


Posty: 9
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 21:44 
Cytuj  
Nie spedzam zbyt wiele czasu na forach (glowie ze wzglegu na "mila" atmosfere jaka gdzie niegdzie panuje) i nie jestem zorietowany w takich rzeczach...
Yahzon rowniez ma baner w podpisie, ktory sie do nieczego nie odnosi, a na ten u Pipboy'a nie zwrocilem uwagi...poprostu go przeoczylem.


Posty: 16
Dołączył(a): 22.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 22:27 
Cytuj  
dobra nie czepiac sie chlopaka, kazdemu moze sie zdarzyc przegapic banner wielkosci krowy ;)


_________________
Sethralavode 185/4 adv || Veteran @ Podróżnicy Rubi Ka
no pain no game


Posty: 9
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 23:16 
Cytuj  
Wiecej... prosze wiecej mnie jedźcie, bo przeoczylem baner na pol strony!!

Zreszta nvm... odechcialo mi sie grac...typowo polsko-zachecajacy klimat tworzycie...


Posty: 17
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 12:56 
Cytuj  
No i masz ... znowu wszystko wiedzacy uzytkownicy tego fora wystraszyli nam kandydata ... :evil:

Tak czy inaczej zapraszam na STRONE Podroznikow lub prosto na FORUM


_________________
AO : Ofy ' Onufryx0 ' Lba, veteran of Podroznicy Rubi-Ka @ RK2 eq

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 13:06 
Cytuj  
wszystkowiedzący :evil:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.