mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Co myslisz o tym poradniku?
Podoba mi sie! 20%  20%  [ 1 ]
Moze byc 20%  20%  [ 1 ]
Co to ma byc? 60%  60%  [ 3 ]
Liczba głosów : 5
Autor Wiadomość
**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 15:58 
Cytuj  
Postanowilem napisac poradnik dla Agenta. Jestem jeszcze noobem ale byc moze kilku osobom sie przyda. Narazie powiem tylko w co inwestowac ale z biegiem czasu bede ulepszał ten dział. Prosze o ewentualne korekty :wink: UWAGA poradnik dla Low levels!

IP:
Abilities: Obowiazkowo agality i sense oraz troche w sta by zalozyc carb armor. Dawac w inteligence jak zablokuja sie nano skille
Body: Maxowac Body dev. a nano pool trzymac na wysokim poziomie.
Melee: Nic
Misc weapons: Nic
Ranged: Maxowac Rifle i aimed shot
Speed: Dodge -rng , Evade -clsc maxowac dopiero po 100 lvlu( ja tak robie) Ranged init. trzymac na wysokim poziomie o ile nie maxowac.
Trade & Repair: Comp lit. maxowac. Mozna dawac w psychology ale ja nie znalazlem sensownego zastosowania.
Nano & Aiding: Maxowac wszystko oprocz Time&space ale trzymac na wysokim poziomie.
Spying: Maxowac Concelatment, mozna maksowac perception (tez nie znalazlem dobrego zastosowania ale ja jestem jeszcze noobem)[albo maxsowac albo nie dawac w cale] Break&entry trzymac na srednim poziomie.
Navigation: Tylko Vehicle Air, dodawac tylko wtedy gdy nasza yalma tego potrzebuje. Mozna tez dodwac w map navig. jak chcemy sie pobawic w wyrywanie wszystkiego co mozliwe :P

Prosze o ewentualne poprawki oraz o konkakt z jakims high lvl agentem do pomocy 8)

Chcialbym tez aby osoby oddajace glos pisaly dlaczego im sie nie podoba i na odwrot.


_________________
Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 18:15 
Cytuj  
Kazen napisał(a):
Mozna dawac w psychology ale ja nie znalazlem sensownego zastosowania.


Na dobra sprawe nie trzeba tu nic dawac :D wystarczy poprosic Clan Solitusa o shadow breed (czy jakos tak) dodaje to 1000 psychology na kilkanascie sekund wystarczajaco jednak zeby zalozyc Targeting Scope - Vision Enhancer i to nawet na 1 lvlu :D jeden z wielu "must have" itemow dla agenta (frooba i nie tylko)

Do perception warto dawac jesli zamierzamy bawic sie w PvP zeby znajdowac innych graczy; do PvM niezbyt uzyteczne no chyba ze lubisz bawic sie w sapera :D

P.S. do Vehicle Air i map navigation niepolecalbym dodawac ani jednego IP. Najnizsza Yalma wymaga 81 skila a nie warto kupywac Yalm wymagajacych wiecej niz ~100, a do czasu kiedy Yalma bedzie naprawde potrzebna skil ten rozwinie sie sam bazujac na skilach skladowych. Map navig mozna zimplantowac a i tez jest szereg itemow do tego wiec IP dodane do tych skillow to zmarnowane IP (map navig nie mozna resetnac ! )


_________________
AO : Ofy ' Onufryx0 ' Lba, veteran of Podroznicy Rubi-Ka @ RK2 eq

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 19:33 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze Shadow Breed dodaje +15 do sense :P


_________________
Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 23:58 
Cytuj  
OMG !!! jaki blad ... Pomylilem PSYCHOLOGY z PERCEPTION ... VE wymaga ofkoz perception a nie psychology a to cos od solitusa daje 1k perception na chwile ....
Tak to jest jak czlowiek sie nie wysypia pare dni z rzedu @_0

Jednak psychology przydaje sie do represora


_________________
AO : Ofy ' Onufryx0 ' Lba, veteran of Podroznicy Rubi-Ka @ RK2 eq

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 12:49 
Cytuj  
Solitus to rasa a nie profesja :P


_________________
Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 13:36 
Cytuj  
a juz nepewno nie gatunek drzewa w oa :D


_________________
AO : Ofy ' Onufryx0 ' Lba, veteran of Podroznicy Rubi-Ka @ RK2 eq

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.