mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2003, 16:13 
Cytuj  
gram sobie trochę ostatnio Shade'm i jeżeli ktoś mógłby mi podpowiedzieć:
1. gdzie zdobywać spirit sifon'y dle mobów level 30+ i większych (jakiś guide na ten temat?)
2. zauważyłem, że broni dla Shade'a (czyli Piercing jak główny skill) nie ma zbyt wiele... może ktoś podpowiedzieć jak je zdobywać ? (jakiś spec-sklep ? loot ? itp)
3. a może powinienem sam sobie te Piercing weapons produkować ? nie robiłem tego jeszcze ale zauważyłem w loocie, że trafiają się jakieś itemy do produkcji broni (czy to produkowanie to każdy może, czy tylko dla specjalizowanych hi-level crafterów?)

będę wdzięczny (wdzięczna znaczy :razz: ) za jakieś sugestie,

Pozdr, Modlishka.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Brutallus dnia 2003-10-28 16:15 ]</font>

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2003, 21:53 
Cytuj  
ok, znalazłem już sobie ciekawe źródła informacji, ale jeżeli ktoś ma coś ciekawego do dodania to będę dzwięczny :smile:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 08:35 
Cytuj  
O shadach wiem tylko tyle, że są.

Co do broni - można produkować. Komponenty są nawet w sklepach. Można je (te komponenty) znaleźć.
Ale cała gra jest oparta na unique itemach i takie są o klasę lepsze od tych produkowanych.

Więc te które można znaleźć są lepsze. A najlepsze te z bossów.

Najlepiej popytaj na OT OCC jaką bronią walczy shade.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 09:21 
Cytuj  
Podskocz do Redeemed Village, tam w mobkach 35-50 lvl ladne itemy wypadaja, m.in. zestawy zbroi dla Shade czy tez kilka rodzajow nozy (wszystko only SL).

Znaczy, zbroja jest nie tylko dla Shade, ale dla grupy profesji, mlodzi MA, Adv, Enf czy Keep tez powinni sie zainteresowac:

http://auno.org/ao/db.php?id=215619

Jeden tylko problem, nie za czesto wypadaja. Ostatnio 2 dni spedzilem killujac moby i raptem z ciekawych rzeczy mi sie trafila bluza, spodnie i rekawy z Artillery Armor (idealne dla Solda i Fixa i podobnych) http://auno.org/ao/db.php?id=215604

Jedna rada, nie idz tam sam, najlepiej z wysokolvlowa postacia. Sam zreszta pamietasz, ile tego gowna po drodze jest (mobow). A to dopiero pierwsza wyspa byla, na drugiej jest gorzej :smile:

X.

PS. Fanty w Redeemed Village wypadaja z QL 30-60, losowo.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2003-10-29 09:23 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.