mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 17.12.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2003, 20:21 
Cytuj  
No wiec mam taki to problem. Nie chce mi sie polaczyc z zadnym serverem (pisze, ze kazdy jest 'down') i rowniez nie chce mi sie otwierac oficjalna strona AO - http://wwww.anarchy-online.com
Nagle AO przestalo mi dzialac, strona sie nie otwiera, nie mam pojecia co sie moglo stac ; p
Mozecie mi w jakikolwiek pomooc czy coos? emm

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2003, 23:59 
Cytuj  
Po pierwsze down to znaczy, że będzie nowy patch. Jak zaczynałem grać w AO to akurat down był prawie codziennie.

Po drugie wpisz jedno mniej "w": www a nie wwww :smile:


Posty: 15
Dołączył(a): 25.06.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2003, 00:06 
Cytuj  
Na bank masz Neostradę i nowy IP zaczynający się od 83 - nie wejdziesz na stronę, nie połączysz się z serwerem dopóki TPSA nie naprawi łącz (czy czegoś tam, nie znam się :razz:). Na stronę SWG też wejść się nie da :_/


Posty: 5
Dołączył(a): 17.12.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2003, 18:05 
Cytuj  
mrynar n/c o.O

yacub nom wlasnie sie o tym dzis dowiedzialem. Jebana TPSA, ja tu ciezkie pieniadze place, zeby sobie pograc a tu taka dupa! Boshe, jak ja ich nienawidze.


Posty: 15
Dołączył(a): 25.06.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2003, 19:04 
Cytuj  
Mnie też szlag trafia, bo zamówiłem SWG i nie wiem czy będę mógł grać :sad: Naturalnie na infolinii, o ile nie trafisz na jegomościa sugerującego format dysku (:P) to otrzymujesz informację, że "Problem jest znany i staramy się mu zaradzic". Eh, no comment... To znaczy comment:
http://students.washington.edu/wfrenchu ... nglish.swf (bodajże 6 przykład użycia :smile: )

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 08:54 
Cytuj  
Zamiast pluć na TP S.A. radzę poczytać o problemie. TP SA miesiąc powiadomiła adminów o wprowadzeniu puli adresów 83.xxx - admini gdzieś w szerokim świecie zaspali/olali sprawę i wszystko.

Żadna w tym wina TP SA, może tylko tyle, że mogła pomyśleć, przewidzieć i już rok wcześniej wysłać te pisemka do adminów.


Posty: 15
Dołączył(a): 25.06.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 13:36 
Cytuj  
Czytałem o tym na różnych forach. Nadal uważam, że wina za to zamieszanie leży po stronie TPSA - przed wpuszczeniem całej masy użytkowników w kanał, mogli sprawdzić czy wszystko jest dograne. Ja płacę Tepsie, nie "innym" (swoją drogą kiepski film) i od niej wymagam nieograniczonego dostępu do sieci...


Posty: 5
Dołączył(a): 17.12.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 11:14 
Cytuj  
U mnie juz dziala. Wszystko chodzi dobsh, ogolnie lux ;]. Dzwonilem na infolinie i akurat trafilem na kolesia, ktory gral w Ultime i Anarchy :smile: Ogolnie TPSA powinna sobie poradzic z tym w przeciagu paru dni, a jesli komus sie nie chce czekac to powinien wyslac maila do administratora serwera i powiedziec mu zeby odblokowal ip 83.xx.xx Oni je blokuja.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 14:57 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-19 13:36, yacub napisał:
Czytałem o tym na różnych forach. Nadal uważam, że wina za to zamieszanie leży po stronie TPSA - przed wpuszczeniem całej masy użytkowników w kanał, mogli sprawdzić czy wszystko jest dograne. Ja płacę Tepsie, nie "innym" (swoją drogą kiepski film) i od niej wymagam nieograniczonego dostępu do sieci...


Tylko, że TP SA zrobiła wszystko zgodnie z procedurami. Zawiadomiła adminów na całym świecie miesiąc wcześniej.
Masz nieograniczony dostęp do sieci.

Jak ja zrobię swoją stronkę i zablokuje odbiorców z TP SA to też będziesz winił swojego dostawcę - czyli TP SA? lol :wink:


Posty: 15
Dołączył(a): 25.06.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 15:13 
Cytuj  
Przestań, bo to już się robi żałosne - uważasz, że Yahoo oraz CNN.com są "stronkami"? Strzel może sobie dwa razy baranka w ścianę - powinno pomóc :razz: I przestań lizać tyłek TPSA :grin:

ps. fakt - strona AO i serwery już działają (chociaż już mam po subskrypcji), ale na site SWG dalej muszę wchodzić przez proxy :| Mam nadzieję, że kiedy gra do mnie dojdzie (zamówienie w Merlin.com.pl) będę mógł się nią w pełni cieszyć - może Europejska Chimera nie jest zablokowana?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2003, 19:48 
Cytuj  
A wiesz co - mam to gdzieś.
Bluzgaj dalej na TP SA, wydzwaniaj do nich, pisz pisma, puszczaj groźby, płacz na forach, może to coś pomoże - to jest dobry sposób - na chuj podchodzić do tego ze zrozumieniem?

Good luck my friend


Posty: 15
Dołączył(a): 25.06.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 22:17 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-21 19:48, Mark24 napisał:
Bluzgaj dalej na TP SA, wydzwaniaj do nich, pisz pisma, puszczaj groźby, płacz na forach, może to coś pomoże - to jest dobry sposób - na chuj podchodzić do tego ze zrozumieniem?


A Ty czytaj ze zrozumieniem :smile: Listy nie słałem do TPSA a do adminow serwera SWG. Ponadto, nie bluzgaj, bo robisz z siebie ... :_)

ps. łatwo się mówi korzystając z alternatywnych rowiązań nie? :razz:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 08:41 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-18 00:06, yacub napisał:
Na bank masz Neostradę i nowy IP zaczynający się od 83 - nie wejdziesz na stronę, nie połączysz się z serwerem dopóki TPSA nie naprawi łącz (czy czegoś tam, nie znam się :razz:). Na stronę SWG też wejść się nie da :_/


Cytuj:
2003-12-18 19:04, yacub napisał:
Mnie też szlag trafia, bo zamówiłem SWG i nie wiem czy będę mógł grać :sad: Naturalnie na infolinii, o ile nie trafisz na jegomościa sugerującego format dysku (:P) to otrzymujesz informację, że "Problem jest znany i staramy się mu zaradzic". Eh, no comment... To znaczy comment:
http://students.washington.edu/wfrenchu ... nglish.swf (bodajże 6 przykład użycia :smile: )


Cytuj:
2003-12-19 13:36, yacub napisał:
Czytałem o tym na różnych forach. Nadal uważam, że wina za to zamieszanie leży po stronie TPSA - przed wpuszczeniem całej masy użytkowników w kanał, mogli sprawdzić czy wszystko jest dograne. Ja płacę Tepsie, nie "innym" (swoją drogą kiepski film) i od niej wymagam nieograniczonego dostępu do sieci...


Cytuj:
A Ty czytaj ze zrozumieniem :smile: Listy nie słałem do TPSA a do adminow serwera SWG. Ponadto, nie bluzgaj, bo robisz z siebie ... :_)


lol, który z Twoich cytatów świadczy o tym, że pisałeś/dzwoniłeś do supportu SWG? żałosne.... :wink:


Posty: 15
Dołączył(a): 25.06.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 13:38 
Cytuj  
W dziale SWG - zauważyłeś (I hope), że tutaj rozmawiamy o AO... prawda?

Poza tym, nie wiem po kiego grzyba wpinasz się do dyskusji, która Ciebie w ogóle nie dotyczy i robisz to jeszcze w sposób, który kompletnie nic do niej nie wnosi. Typowo "statsiarski" post... jak z resztą znakomita większość z tych, które obejrzałem :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.