mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 01:10 
Cytuj  
Cytuj:
...czy nie beda probowali "pozyczyc" HNT do screenshota.


LOL kiedys ktos tak ci zrobił? :razz:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 01:14 
Cytuj  
poza tym tutaj:
http://www.mmogspot.com/wortal/index.ph ... 8&start=15
podalem pare linkow mozesz je przejrzec...


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 06:51 
Cytuj  
Cytuj:
2004-02-26 01:10, Sathorn napisał:
Cytuj:
...czy nie beda probowali "pozyczyc" HNT do screenshota.

LOL kiedys ktos tak ci zrobił? :razz:


Nie ale probowal mnie potraktowac jak zwyklego hamburgera, myslac ze na to pojde! :grin:
(juz nie patrzac na level req. HNT, ktora mial "zalozyc")


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 09:34 
Cytuj  
http://aodb.info/equipconfig.aspx?Prese ... n+Enforcer

Wezmę to Beast - tylko bez ściem, że się nie da bo [nodrop] :wink:

A tak w ogóle to ludziska już w tym biegają?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 09:51 
Cytuj  
Cytuj:
2004-02-25 12:51, Mark24 napisał:
lol, moderator forum AO - "ze poza biciem mobow nie ma tam praktycznie nic ciekawego do roboty."
żenada :/

A co to ma do rzeczy? Nie prosilem sie o moderacje, a tu przekazuje tylko swoja opinie o grze. Moze tobie sie podoba tluczenie mobow w tysiace sztuk, ganianie przez 99% gry za cala masa roznych itemow, wymuszony na sile leveling, praktycznie nieistniejacy crafting, bzdurne questy w 90% wypadkow polegajace na "idz i zabij" i kiepsko rozwiazane PvP? Mi przestalo odpowiadac po paru miesiacach, poprostu mi sie znudzilo. I nawet zajebista grafika nie jest w stanie tego zmienic. Zabronisz mi?

Jeszcze raz: dla tych co lubia w kolko i na okraglo, bez przerwy i przez cala gre, w teamie i solo bic moby, to gra jest idealna. Mi to nie odpowiada. Ja lubie jak mi exp na konkretnym skillu rosnie odpowiednio do wykonywanej czynnosci, ja lubie sobie podlubac i pocraftowac i nie lubie walki. Pewnie nie jestes nawet w stanie sobie wyobrazic, ze w NC moja postac kompletnie nie potrafi walczyc, a mimo to doskonale sie bawie? Wiec nie neguj MOJEGO prawa do wyboru gry i mojej subiektywnej opinii, tylko zajmij sie soba, ok?

X.

PS. Ciekawe dlaczego nie ma polskiej strony AO, ani nawet strony zadnej gildii? Moze w NC nas (Polakow) jest mniej, ale o wiele lepiej bawimy sie w swoim towarzystwie, niz kiedykolwiek bawilem sie w AO ( http://www.ds-pl.eu.org )


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2004-02-26 10:04 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 10:48 
Cytuj  
na pare miesięcy mi wystarczy. grę zycia już mam (www w stopce) poszukuję czegoś odmiennego jako odskoczni. wykupie AO i pogram. niewykluczone że za pół roku przestane :smile:.... chyba że nie ale wtedy to już napewno strace prace i dziewczyne :razz:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 11:07 
Cytuj  
Cytuj:
2004-02-26 09:51, Xanth napisał:
PS. Ciekawe dlaczego nie ma polskiej strony AO, ani nawet strony zadnej gildii? Moze w NC nas (Polakow) jest mniej, ale o wiele lepiej bawimy sie w swoim towarzystwie, niz kiedykolwiek bawilem sie w AO ( http://www.ds-pl.eu.org )



Z jednej prostej przyczyny bo żeby gildia się liczyła w grze to w AO potrzeba setki osób, a nie kilku polaków. Do tego by obronić swoje tereny gildia musi być wielonarodowościowa bo jak napadną na wieże polskiej gildii o 4 nad ranem to obrona rychło przybędzie w sile 0.00 chłopa.

W żadnego płatnego mmorpga nie gra kilkuset polaków - a tylko taka gildia liczy się w AO. A nie każdemu marzy się polskojęzyczna gildia która nic kompletnie nie może zrobić bo jest słaba - dlatego polacy grają w innych gildiach.

Do tego nie spróbowałeś 90% możliwości gry - więc śmiem twierdzić, że jesteś w błędzie - trzymasz słonia z ogon i krzyczysz że to wąż.

EOT z mojej strony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 12:59 
Cytuj  
Jakich 90% mozliwosci gry nie sprobowalem, w ktorych nie trzeba bic mobow? Mowisz o walkach o wieze? A po co mi one? Co mam z nich miec? Czy obrona czy zdobycie jakiejs wiezy cokolwiek zmieni w ukladzie politycznym i fabule? Nie? To na grzyba mi to?

Wole grac w gre, gdzie istnieje cos takiego jak np. polityka, gdzie maly, nic nie znaczacy klanik ma szanse wybic sie na szczyty, ma szanse cos znaczyc i ma jakis wplyw na sama fabule. Pozatym na grzyba mi setki graczy, jesli doskonale sie bawie w malym i zgranym towarzystwie? Nie zauwazyles? Ja gram DLA WLASNEJ przyjemnosci i dla wlasnej zabawy. Jak cos mnie bawi to sie bawie, jak cos mnie przestaje bawic, to zapominam o tym.

I na koniec: pokaz mi te 90% mozliwosci gry ktorych nie sprobowalem, poza biciem mobow i nic nie znaczace walki o tereny (bo akurat tego sprobowalem wielokrotnie, az do obrzydzenia). Tylko prosze, nie pisz mi o craftingu...

X.

PS. Jest w AO mozliwosc zostania szefem Omni-Teku, albo szefem Klanow? Nie? To co ty mozesz wiedziec o malych polskich klanikach, ktore nic nie moga...


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2004-02-26 13:02 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 14:24 
Cytuj  
*ziew*

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 14:44 
Cytuj  
Brawo. Oto merytoryczna odpowiedz na zadane pytania, jak i szacunek do drugiej strony w dyskusji. Nie dziwie sie juz, ze masz na tym forum taka opinie, a nie inna.

Nie mam wiecej pytan, dla mnie EOT.

X.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 14:57 
Cytuj  
hmmm, widze że dyskusja przycichła więc korzystając z okazji zapytam:

jak wypada porównanie grafiki Neocron z Anarchy Online ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 15:02 
Cytuj  
Obie stoja na tym samym poziomie, jednak roznia sie mocno klimatem.
AO - kolorowa, ladna grafika, czesto az cukierkowa.
NC - szara i smutna, wynikajaca w zalozen swiata i fabuly (swiat po wojnie atomowej)

Pare moich screenow:
AO: http://www.xanth.eu.org/rozne/image/ao/
NC: http://www.xanth.eu.org/rozne/image/neo/

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 15:04 
Cytuj  
Xanth ale o co Ci chodzi? Chcesz grac w to coś co grasz i nazywasz mmorpgiem - graj. Jest tam możliwość zostania Neocronowym królem - extra i cool.
Mi się ta gra nie podoba - oglądałem screeny, czytałem recki, oglądałem filmiki - dno. Szanuję swój wolny czas na tyle by niektóre z tytułów skreślać od razu i odstawiać na półkę z naklejką "kupa - nie ruszać". Moja prywatna sprawa.

Co do AO. Walk o wież nie próbowałeś (chyba, że było to w trakcie gry w Neocrona). Nawet jak kiedyś przez przypadek zaatakowałeś jedną i uciekłeś - to tak zgadzam się - niewiele to zmieniło na arenie politycznej :wink:
Polityka jest, a że Samobójców polityka ominęła to inna sprawa. Są sojusze, są plany - ale to się dzieje pomiędzy gildiami a nie pomiędzy graczami. Wejdź na stronkę jakiejś dobrej gildi zobacz forum - zobaczysz restricted area tylko dla członków gildii lub samej góry gildii (u nas było dla członków) - tam są tajne plany pozbycia się clanów na zawsze :wink:

Wodzem omni-teku nie można w grze zostać, tam są jacyś uber generałowie na których czasami robi się raidy - ale rzadko bo są trudni i mają chujowe dropy. Zostań wodzem Redemption lub Legionu - zapewniam Cię - trudniejsze niż zostanie królem w Neocronie :wink:

Crafting nie działa na zasadach wiecznie młodej i najlepszej UO - ale za to są takie kwiatki, gdzie np. 3 osoby na serwerze mogą daną rzecz zrobić - a nie każdy klepie zbroje, gotuje czy hoduje pokątnie kwiatki by nabić sobie skilla.

Podsumowanie co robiłeś:
1. leveling
2. 2-3 questy
Co Cię ominęło
1. walki pomiędzy gildiami
2. polityka pomiędzy gildiami
3. inne questy
4. raidy
gdzie moim zdaniem jest sedno gry AO:
walki pomiędzy gildiami
polityka
raidy

Wynik: ominąłeś moim zdaniem sedno gry.

Jeżeli dla Ciebie sedno mmorpg to siedzenie w kącie i nabijanie sobie skilla w jakimś craftingu - to zgadzam się wtedy AO się wydaje grą denną.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 15:10 
Cytuj  
Fajnie mark, ze patrzyles mi w monitor jak gralem i widziales co robilem w grze. Pozatym, z toba juz nie dyskutuje, pokazales mi wystarczajaco swoja klase w dyskusji, nie raz i nie dwa.

X.

PS. Pewnie sobie nawet sprawy nie zdajesz, ze bylem w 2 innych gildiach, co? Ot niespodzianka dla janowidza marka. A questy robilem takie, o ktorych ty zapewne nawet nie sniles. Szkoda tylko, ze 90% z nich polega na durnym campowaniu mobow. I to w teamie (jeden z durniejszych questow, to 2 czesc na fixer grida). Bleee...
PS2. Wyobraz tez sobie, ze mnie naprawde nudzi ciagla pogon za uber mobami i uber itemami. Pozatym jakos w AO nie widzialem jakiegokolwiek wplywu polityki miedzy gildiami na cokolwiek zwiazanego z fabula samej gry. A z "kolesiami" z innych gildii to zawsze sobie moge pogadac i pokombinowac, tylko ze... co z tego? W NC system polityczny JEST zaimplementowany w sama gre. Co daje o wiele wieksze mozliwosci, niz tylko umowy miedzygildiowe. Chocby ostatni przyklad, jak to Polak z malutkiego polskiego klaniku wygral w ostatnich wyborach swojej frakcji i dzieki temu ten maly polski klanik ma w tej i innych frakcjach naprawde duzo do powiedzenia. Szkoda tylko, ze nie potrafisz tego zrozumiec, ze nie kazdy zyje tylko mobami i raidami. Niektorych to poprostu nudzi. Tak samo, jak wymuszony na sile leveling. Co? Moze nie? Nie masz wiecej niz 100 lvl, to co niby tam mozesz zrobic? Nic, poza biciem mobow by miec wyzszy level? Dziekuje, postoje.
W innych grach tez sa rzeczy, ktore moze zrobic tylko pare nielicznych osob na serwerze. Ale, nie ma to jak dyskutowac o czyms czego sie na oczy nie widzialo, coz twoja wola. Jak juz napisalem, na tym koncze jakiekolwiek dyskusje z twoja osoba.
_________________
Musze to umrzec, wszystko inne moge...


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2004-02-26 15:36 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 15:45 
Cytuj  
POlecam też sims online - tam w ogóle nie trzeba campować mobów, nie ma uber/[nodrop] itemów, cooking, drinking i cleaning jest wspaniele rozwinięty, a polityka - nawet polak może zostać dancerem roku. Ja mimo tych wspaniałych zalet tej gry nigdy w to nie zagram.

I nie muszę próbować, by stwierdzić podobnie jak w przypadku Neocrona - gra mi się nie podoba i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 17:47 
Cytuj  
@Xanth
no cóż ponieważ zdecydowanie przekonałem się że Neocron jest bliższy klimatom które lubie (Deus Ex) sciągam i tego triala. odpale oba. bieganie z kupą ludzi za AI monsters chyba mnie nie pociąga za to kombinowanie jak sie wgryść w polityke Neocrona brzmi zabujczo

pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 18:02 
Cytuj  
Wiesz Xanth mareczek zalogowal sie do necrona dostal pare razy wpierdol i stwierdzil kupa, taki los carebearkow.
Wiem mareczek ze to tylko twoja opinia na temat nc. Ale jak nie grales w to dluzej to stfu i nie zrazaj innych. Ja gralem w ao ale duzo zamalo zeby sie wypowiadac na jej temat dlatego tez nic nie pisze.
A wracajac do tematu NC uwazam za jednego z ciekawszych mmorpg. Zadna gra przez 1 miesiac mnie tak nie wciagnela. Jesli lubisz taki klimat wlasnie w stylu deus ex to nc jest jak najbardziej tytulem dla ciebie.


_________________
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2004-02-26 18:03 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 19:24 
Cytuj  
ale dlaczego tu nie ma forum NEOCRON ?
załozyłem je u siebie ale czemu nie ma tu ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 19:39 
Cytuj  
jest na mogspocie:) tam siedzi wiekoszosc jesli nie wszyscy gracze nc w polsce.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lut 2004, 07:35 
Cytuj  
lol Aenima - gdybym choć raz zalogował się do Neocrona to zrobiłbym fotkę tych kwadratowych butelek i nie omieszkał zamieścić na tym forum.

Taaa Neocron to bardzo ciekawy mmorpg - szkoda, że tylko na miesiąc - a ja nie lubię marnować czasu na takie zabójczo wciągające a po miesiącu do bólu nudne produkty.
Mniej więcej takie zdanie o tym produkcie ma większość która spróbowała.

Aenima jak coś piszesz to najpierw postaraj się w jakiś sposób zweryfikować swoje informacje bo wychodzisz potem na pajaca. Chyba, że specjalne pajacujesz by sprowokować flame i potem naskarżyć Beastowi. Gówniarskie zachowanie :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.