mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2004, 10:18 
Cytuj  
Jedyn ktory tu prowokuje flame jestes ty.
a po miesiącu do bólu nudne produkty Mniej więcej takie zdanie o tym produkcie ma większość która spróbowała.
np kto?? Bo ja wlasnie slyszalem dokladnie odwrotnie.
Nie milej by bylo jak bys opisal zalety AO a o NC sie nie wypowiadal bo nie masz pojecia?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lut 2004, 10:30 
Cytuj  
Większość - z tego forum i z forum mmogspot.
Mam wymieniać z nazwiska, z nicka?

Zalety AO już opisałem, wystarczy przeczytać - o NC napisałem że nie zagram bo mnie taka gra nie interesuje. Podobnie jak w przypadku Sims Online - czasami nawet nie muszę próbować by wiedzieć, że coś mi się nie spodoba. Do tego np. Sims Online potraktowałem bardziej brutalnie - nie widziałem nawet jednego screena z tej gry.
Z NC widziałem screeny, filmy, czytałem komentarze - nie zachwyciły mnie - nie zagram!

Wystarczająco klar?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2004-02-27 10:34 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2004, 11:30 
Cytuj  
przydalo by sie wymienic...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lut 2004, 11:59 
Cytuj  
board/viewtopic.php?topic=6779&forum=30
a podobno postać się tam robi w 2-3 tygodnie, a potem sama frajda :smile:

_________________
AO: Martinez751, Enf 200lvl (frozen)
FFXI: Martinez - War(31),Monk(15),Pal(13)
cooking (0.9)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: mark24 dnia 2004-02-27 12:43 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2004, 13:47 
Cytuj  
No i? nie widze zwiazku ale niektorzy juz tak maja :sad:
przyklad


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2004-02-27 13:47 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lut 2004, 14:24 
Cytuj  
Aenima: zakwestionowałeś moje zdanie gdy powiedziałem, że NC to gra nudna bo ludzie nawet z tego forum tak mówią/piszą.
Chciałeś nicki - podałem ci znawcę mmorpgów wszelakich niejakiego Aenime czyli ciebie.

Aenima twierdząc, że Neocron to gra super, wręcz przerastająca inne gry o epokę lub dwie, a w żadnym przypadku nie jest grą nudną - sprzedaje konto do Neocrona.

Co gorsza obie postacie na koncie nie są skończone. A słysząc pogłoski o killnięciu mnie w dowolnej grze przy pierwszej lepszej okazji wywnioskowałem (może przedwcześnie), że z niejednego pieca chleb jadłeś i gracz z ciebie doskonały. Do tego dochodzą dumne pogłoski o rzekomym praktycznie braku levelingu i capowaniu postaci dosłownie w kilka tygodni (2-3). Stąd wywnioskowałem, że nie pobawiłeś się za długo tym bardzo dobrym mmorpgiem, bo.... po prostu ci się znudziło.

Zyjesz, internet masz, kase na pewno też (grasz w płatne mmorpgi od jakiegoś czasu więc źródło utrzymania posiadasz).

:smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2004-02-27 14:25 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2004, 14:46 
Cytuj  
Napisalem ladnego posta ale jakos mi go wcielo wiec napisze w skrocie.
Nie wiem gdzie wyczytales ze postac sie robi w 2tyg. ale niech ci bedzie.
Konta sprzedaje bo mam kilka i nie sa mi potrzebne. A grac przestalem po prawie 4 miesiacach, bo szukam czegos innego w mmoprg niz daje to NC.
a czemu ci sie tlumacze to nie wiem...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2004, 15:44 
Cytuj  
Oj Aenima, postac w NC do high poziomu doprowadzasz spokojnie w dwa tygodnie, przy okazji capujac wszystkie, poza podstawowymi, statystyki. Osobiscie wole wlasnie tak, bo dopiero wtedy zaczyna sie porzadna gra :wink:
I dopiero wtedy zaczynasz na spokojnie kombinowac z setupem postaci, wywalajac jedne skille i robiac inne (co wielokrotnie jest bardziej upierdliwe od samego expowania, kto LoMowal, ten wie, hehe) :smile:

X.

PS. Pisze z doswiadczenia, nie z plotek :wink:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2004-02-27 15:48 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2004, 13:31 
Cytuj  
witam,

piszę w związku z zakupem Anarchy Online w Empiku. Kupiłem Anarchy
Online (wersję podstawową) w Empiku. Na pudełku jest napisane że w
cenę jest wliczone 30 dni grania. Cena była 9.90 zł co wydaje mi się
ceną atrakcyjną nawet za pudełko, polską instrukcję i dwustronną mapę.
W domu mam już zainstalowaną wersję ściągniętą z netu wraz z dwoma
dodatkami i czekam na wirtualną kartę MBANK żeby odpalić triala.

Pojawił się dylemat bo CD PROJEKT coś schrzanił z licencją i jak sami
mówią cdkey na CDROMIE jest już prawdopodobnie nie ważny (żeby się o
tym przekonać muszę mieć kartę VISA). Zrobiłem im lekką awanturę i
generalnie mam zadzwonić jak mi CDKEY nie ruszy.

Zastanoawiam sie natomiast czy warto odpalać podstawową wersję. Wiem
że dodatki wprowadzają dwie dodatkowe profesje. Czy wprowadzają jakieś
zmiany w engine graficznym lub interfejsie ? Ciekawy też jestem jak
wygląda przejscie między swiatami dodatków a wersją podstawową, bo
widzę że mapa z pudełka do podstawki ma sie nijak do mapu z internetu
która przedstawia swiat z dodatków.
Cena abonamentu z tego jak pamiętam jest taka sama ale cena gry różna
(podstawka 10$ a z dodatkami 30$) czy warto bić się z cdprojektem o
podstawke i 30 dni czy lepiej nie zawracać sobie głowy i odrazu
zapłacić w necie za wersję z dodatkami ?

pozdrawiam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2004, 14:08 
Cytuj  
Generalnie wersja z Empiku dlatego jest taka tania bo do niczego się nie nadaje.
Brakuje nie jednego a dwóch dodatków do niej:
Notum Wars: walki p2p, przejmowanie terenów i obrona ich, poprawiona grafika, kilka tysięcy nowych itemów których chyba nawet nie będziesz widział - a napewno nie użyjesz
Shadowlands: perki, levelcap 220, 5 ogromnych nowych mapek, znowu poprawiona grafika, 2 nowe profesje, kilka tysięcy nowych itemów....

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2004, 14:33 
Cytuj  
ok, juz mnie przekonałeś żeby odpalić to co zainstalowałem (czyli wersje z dwoma dodatkami)

ale proszę uściślij jak wygląda przejście pomiędzy mapami podstawki i dodatków. profesje, grafika, items rozumiem. ciekawy jestem jak jest rozwiązane przejscie - jakieś teleporty do innych światów czy co ?

pozdro

ps.
mam nadzieję ze moje pytania nie są nuzące ;p podgrzewam sie oczekując na karte ;D
_________________
zapraszam na www i forum Black Panthers http://www.pantery.prv.pl
win2k sp4, P4 2.66, 1024DDR, Gainward GF4TI 4800SE, chello 512/128

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Deshroom(PL) dnia 2004-03-01 14:35 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2004, 14:40 
Cytuj  
Nie wiem, jak kompletnie wygląda wygląda przejście pomiędzy podstawową wersją a Notum Wars. Chyba w ogóle nie widzisz wież o które walczą całe tabuny ludzi (musi to śmiesznie wyglądać). No i grafikę masz słabszą (nie ma robocików w mieście, statków kosmicznych na niebie itp. - to wiem na pewno bo ktoś mi mówił).

SL - to oddzielne zony. Są teleporty, są NPC-e które tam teleportują. Po prostu bez dodatku SL - nie wejdziesz do tych area.
A z itemami - chyba wszystkie z SL mają w wymaganiach SL enabled - więc możliwe, że możesz je mieć w inventory ale użyć bez dodatku nie możesz.

Perki takie specjalne możliwości - tego bez SL w ogóle nie widać i nie możesz ich używać oczywiście. A to znaczy, że jesteś dużo słabszy. Perki dają niezłego kopa dla postaci. Niektóre możliwości masz po prostu nieaktywne albo pochowane.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2004-03-01 14:43 ]</font>


Posty: 18
Dołączył(a): 12.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2004, 15:04 
Cytuj  
czesc Martinez:)

Widze ze toczysz tu nierowne boje w obronie AO, i to cieszy ze momimo nie obecnosci w naszym malym uniwersum bronisz go ale powiem tak ze powoli AO sie stacza w miom odczuciu.
Zreszta ile ja w ta gre gram raptem od maja 2003 i widze ze jest inaczej niz dawniej przed pojawieniem sie SL,ok itemki(symbianty)sa ql to nie ulega dyskusji ale zeby je zdobyc potrzebujesz naprawde dobre uklady(team zeby zabic 1 moba na przyklad) i high lvl.no ale to sa takie moje odczucia tylko, bylo by milo znow cie zobaczyc w AO.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2004, 15:43 
Cytuj  
Oooo Slivia :smile: Niestety nie wracam do AO.
Powód nie jest taki, że jest to gra słaba albo coś w tym rodzaju. Po prostu grałem w nią z 8 miesięcy - zawsze dobrze się bawiłem, poznałem wspaniałych ludzi z Polski i nie tylko.
Teraz bawię się w FFXI. Potem wychodzi WoW, Dark&Light, Dragon Empires. Więc obliczyłem, że mimo najszczerszych chęci mam do wyboru: albo poznany w iluś tam % świat AO, albo coś całkiem nowego.

Zresztą mam nadzieję, że wspólnie z Sathornem (Zabijaka), z Tobą, Spidernetem, Shadownetem, Neoninem, Siriamem zaczniemy wspólnie przygodę w WoW i będziemy się bawić przynajmniej tak samo dobrze :smile:


Posty: 18
Dołączył(a): 12.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2004, 15:49 
Cytuj  
re :razz:
hehe
ja sie przymiezam do inne j pozycji bo nie stety w stosunku do WoW mam jakies opory..:smile:
a mie interesuje:http://www.gamemyth.com.my
moim zdanie ciekawie zapowiadajacy sie tytol w swiecie fantasy.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 18:04 
Cytuj  
ojej, nigdy wiecej koreanskich mmorpegow:P Sa dla mnie smieszne poprostu:P


Posty: 30
Dołączył(a): 6.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2004, 14:18 
Cytuj  
Odwieczna dyskucja co jest lepsze N czy AO, gralem w bete neocrona jak tez potem przez 5 miesiecy w full wercje.Po 3 miesiacach mialem capa oraz caly potrzebny sprzet(wep+armor+bikes)do pvm i pvp.Nalezalem do clanu i robilismy bitwy o OP.Po tych 5 miesiacach stwierdzilem ze ta gra to nie de facto rpg tylko "quake" online :/Nastepna sprawa czasami na serwerze bylo zalogowanych 100-200 osob, wialo po prostu nuda.Jaki crafting jakie questy masz w N? Zadne. robisz postac a potem tylko pozostaja ci walki o OP-y.AO jest z gola calkiem inna gra i nie da sie ocenic z AO bo imo te gry laczy tylko t oze sa online.AO oczywiscie tez nie jest doskonalym mmorpg, wieczne kampowanie, teraz bicie hekow ect, ale z obecnych gier na rynku na jest imo najlepsza.Sam fakt ze juz w sumie gram w nia prawie 2.5 roku nie raz juz odchodzilem ,wracalem do niej..Neocron moim zdaniem jest dobra gra ,ktora nie wykorzystala mozliwosci zdetronizowania AO, stala sie "kameralna", sam fakt ze Reakktor ma problemy z wydaniem dodatku do niej i juz od prawie 10 miesiecy przesuwa date jej wydania.Podsumowujac milo wspominal gre w Neocronie, ale oceniajac fun to wyzej stawiam AO i pozostaje w niej.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 09:56 
Cytuj  
Nie mów Jarrek, że znowu grasz w AO???!??!?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 09:59 
Cytuj  
Aha Nadul jak chcesz betę RYL-a to się zgłoś :smile:
POgrałem w to łącznie 2-3h i mam dość - to na pewno nie będzie dobra gra :sad:


Posty: 30
Dołączył(a): 6.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 22:14 
Cytuj  
Hej mark gram, powrocilem jakies 2 miesiace temu. troche podciaglem enfa(210 atm)zaczalem robic MA i do czasu wyjscia WoW ,bede gral.W0W sprawdze jak mi sie spodoba to zrobie przerwe w anarchy.Btw szkoda ze odszedles.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.