mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2004, 10:13 
Cytuj  
Witam,
mam 29 lat i zarabiam pieniążki to moge powydawać. Przymierzam się do jakiejś gry MMORPG. Przejżałem to forum i AO wydaje mi się grą najbardziej "żywa" (jest nowy dodatek, witryna wygląda pro, engine graficzny jest na czasie). Ale skoro mam poświęcić tej grze czas to ciekawy jestem waszej opinni na temat jej wad i ewentualnie propozycje innych gier ale z dopiskiem dlaczego.

garść info:
dotychczas nie grałem w MMORPG, mój angielski jest zaawansowany, mam dobry sprzęt i szybkie łącze, płacić będe kartą wirtualną MBANK (Visa)

upewnie się jeszcze że ogólnie czaje zasady zakupu tej gry. jezeli coś jest źle to piszcie prosze:
- gre sciągnąłem z netu (1.3 GB) i nie muszę za nią płacić
- teraz żeby dostać KEY muszę się zarejestrować z użyciem karty i dostane 7 dni triala
- potem własnie tu nie wiem jak wyglada przejscie z triala na full
- potem rozumiem że muszę płacić ok 15 $ / miesiąc, ale też nie wiem czy oni to pobierają z automatu czy jak ;/

serdecznie pozdrawiam

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Deshroom(PL) dnia 2004-02-24 14:28 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2004, 15:38 
Cytuj  
Trial nie jest częścią pełnej gry.. mozesz go wykorzystać lub nie.
Natomiast to co sciagnales mozesz zarejestrować jako pełnaprawną kopię gry (AO + NotumWars + Shadowlands) za 29.95$ dostaniesz wtedy key którym stworzysz sobie użytkownika - jesli chcesz miec pudelko koniecznie, to po zarejestrowaniu o ile dobrze pamietam mozesz za dodatkową opłata dokupic sobie pudełko i plytke.
Za gre po jej zakupieniu (lub zakupieniu klucza) placisz co miesiac, co trzy, co szesc lub co 12 miesiecy. Oplaty pobierane sa co wybrany przez ciebie okres platnosci automatycznie o ile nie zamrozisz sobie konta. Im dluzszy abonament wykupujesz tym taniej jeden miesiac wychodzi grania. Acha, po zakupie klucza ma sie oczywiscie pierwszy miesiac za darmo...

Chcesz sie czegos o grze dowiedziec? Nie pytaj nas bo kazdy ma oddzielne zdanie na ten temat, zagraj w triala to sie sam zorientujesz z grubsza.

Dla mnie gra jest najlepszym tytułem obecnym na rynku, oczywiscie to moje zdanie i nikt sie nie musi z nim zgadzac...


_________________
Zadzwoń do mnie o 4 nad ranem a dowiesz się kim jesteś...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sathorn dnia 2004-02-24 15:39 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2004, 15:43 
Cytuj  
ok, bardzo dziękuję za odpowiedz. jeśli mozesz napisz mi więcej o haczykach tzn. o rzeczach których nie moge się doczytać na www. Info o cenach jest na www i jest dla mnie jasne. Bardziej interesuje mnie:

- jak wyglada proces przejscia z triala na full (czy pytają cię czy raczej pobierają jeśli nie zrezygnujesz automatycznie)

- czy żeby przestać subskrybować musze coś napisać czy wystarczy nie wypełnić jakiegoś formularza ?

- czy można przestać płacić np. na 3 miesiące i potem wrócić do swojego zamrożonego konta ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2004, 15:47 
Cytuj  
- Z triala na full przejdziesz tylko na wlasne zyczenie nigdy automatycznie (oczywiscie twoje postacie stworzone w trialu zostaja po zakupie gry)
- Przerwanie subskrybcji polega na wybraniu w menu w panelu zarzadzania twoim kontem odpowiedniej opcji i wybranie z listy powodu dlaczego to robisz...
- Oczywiscie, ja mialem zamrozone konto przez 6 miesiecy i jak wrocielm wszystkie postacie byly na swoim miejscu

_________________
Zadzwoń do mnie o 4 nad ranem a dowiesz się kim jesteś...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sathorn dnia 2004-02-24 15:47 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sathorn dnia 2004-02-24 15:48 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2004, 15:53 
Cytuj  
no to elegancko :mrgreen:

czekam na wirtualną karte mbanku i zaczynam :) myślę że zajmie mi to kilka dni.

czy jest jakaś polska grupa (jakieś www, klan) do której moge próbować dołączyć ? czy polecisz mi którąś z grup ?

pozdrawiam


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2004, 15:57 
Cytuj  
Byli kiedys "samobojcy" ale poszli w rozsypke - polacy w AO graja w najrozniejszych gildiach. Jednak ostatnio postawilem bota gdzie sa zapisani wszyscy polacy jakich znam w AO na serwerze RK1 czyli Atlantean. Kazdy po zalogowaniu jest automatycznie zapraszany na ten kanał. Jesli stworzysz postac w AO daj znać mi (postać:Zabijaka) a dodam cię do bota... reszte się dowiesz na miejscu :razz:


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2004, 16:17 
Cytuj  
ostatnie pytanko:

zanim nie dostane karty wirtualnej i nie dostane trialowego klucza to pewnie nie mam co instalować ? moze moge sobie to zainstalować i coś tam poklikać w miedzyczasie offlinowo ? (bez loginu i hasła bo rozumiem że do tego słuzy klucz żeby dostać login/hasło). czy moze pyta o login podczas instalacji ?

doedytowane:
ok, już wszystko wiem. zainstalowałem, zpatchowałem i dalej nie pójdzie :/
czekam na karte visa ;/

napisz mi jeszcze którą planete wybrać i jaką rasę i profesję polecasz żebyśmy sobie mogli coś pograć na początek :smile:

_________________
win2k sp4, P4 2.66, 1024DDR, Gainward GF4TI 4800SE, chello 512/128


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Deshroom(PL) dnia 2004-02-24 16:23 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Deshroom(PL) dnia 2004-02-24 19:34 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 07:33 
Cytuj  
Najwięcej polaków gra na Athleatan, po stronie omni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 11:57 
Cytuj  
Cytuj:
2004-02-24 15:57, Sathorn napisał:
Byli kiedys "samobojcy" ale poszli w rozsypke

A dokladniej przesiedli sie na Neocrona. Bo draznilo ich w AO to, ze nie mozna miec expa inaczej, niz tylko i wylacznie z walki z mobami i ze poza biciem mobow nie ma tam praktycznie nic ciekawego do roboty.

X.

PS. Chociaz podejrzewam, ze 2 z nich wroci na chwile, by poogladac nowy dodatek :smile:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2004-02-25 12:07 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 12:13 
Cytuj  
ale wygasiL mój zapał :smile:
triala Neocrona też sciągne, ale rozumiem ze graficznie to jeszcze gorsze niż AO.

eh, czemu nie może być i ładne i ciekawe ;/

pozdrawiam

_________________
zapraszam na www i forum Black Panthers http://www.pantery.prv.pl
win2k sp4, P4 2.66, 1024DDR, Gainward GF4TI 4800SE, chello 512/128

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Deshroom(PL) dnia 2004-02-25 12:14 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 12:43 
Cytuj  
W Anarchy gra dużo więcej polaków niz w Neocrona. W tym niektórzy grają już od kilku lat.
Ja aktualnie pogrywam w FFXI, ale niedługo wracam do AO. Hmm... w FFXI też exp ma się tylko za bicie mobów. A cooking (klikanie na itemy w inventory) znudził mi się po dojściu na lvl 0.9 :wink:

AO ma:
1. super teaming - lepszego nie widziałem
2. misje dla expa z kamerami, minami, różnymi mobkami - ciekawszego nie widziałem (pokoje, zamknięte drzwi, skrzynie, pułapki, windy itp.) - jest też normalny nudny hunting który przejada się mi w FFXI
3. zajebisty endgaming
4. mnóstwo (kilkadziesiąt tysięcy) itemów, armorów, weaponsów (trudno znaleźć drugą identyczną postać)
5. gra jest baaardzo skomplikowana, mnogość itemów, wielkość świata itp. - po roku gry cały czas się człowiek uczy
6. ludziska w grze są bardzo dobrze zorganizowani, kilka razy dziennie są walki clan vs omni, kilka razy dziennie są raidy na unique moby (walka mass pvp trwa kilka real godzin, raid 1 - 3h - więc rozrywek nie brakuje)

Samobójcy byli może kilka miesięcy, znacznie dłużej i wcześniej było Ogniem i Mieczem, potem przez chwilę chyba Podróżnicy.

Zresztą polskiej gildii w tej grze nie ma co szukać. Bo tylko silna gildia zapewni dobrą zabawę. A silna gildia w AO to 100-200 osób na 150-200lvl. Tylu polaków nie gra w żadnego płatnego mmo. Z drugiej strony tworzenie gildi na zasadzie wspólnego chatu nie ma sensu bo omija się główną zabawę - zresztą Zabijaka stworzył taki chat i nie trzeba należeć do jednej gildii by ze sobą pogadać :smile:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 12:51 
Cytuj  
Cytuj:
2004-02-25 11:57, Xanth napisał:
A dokladniej przesiedli sie na Neocrona. Bo draznilo ich w AO to, ze nie mozna miec expa inaczej, niz tylko i wylacznie z walki z mobami i ze poza biciem mobow nie ma tam praktycznie nic ciekawego do roboty.

X.


lol, moderator forum AO - "ze poza biciem mobow nie ma tam praktycznie nic ciekawego do roboty."

żenada :/

_________________
AO: Martinez751, Enf 200lvl (frozen)
FFXI: Martinez - War(31),Monk(15),Pal(13)
cooking (0.9)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2004-02-25 13:01 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 13:28 
Cytuj  
ok, dzięki. wygląda to dobrze. możecie mi podesłać jeszcze adres jakiejś dobrej strony www fanów AO ?
wiem że jest google ale chodzi mi o poduczenie się bo manuala i FAQ z offical www już zaliczyłem.

pozdrawiam

ps:
załozyłem też forum AO może sie na coś przyda :smile: (jest w połowie wysokości strony)
http://www.deshroom.etak.pl/forum2/
_________________
zapraszam na www i forum Black Panthers http://www.pantery.prv.pl
win2k sp4, P4 2.66, 1024DDR, Gainward GF4TI 4800SE, chello 512/128

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Deshroom(PL) dnia 2004-02-25 13:32 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 13:56 
Cytuj  
Nie ma żadnej polskiej strony AO (przynajmniej z tego co wiem)
Nie ma aktywnego forum (na http://www.gry-online.pl był wątek seryjny o Anarchy Online - wypowiada się tam recurring guru z AO - wie wszystko więc jego słowa można uważać za święte).

Beast też jak sądzę wie dużo, ale to dziki clanuch i nie udziela rad światłym omni :wink:
Sprawdź też stronę: http://www.mmogspot.com i forum Anarchy Online.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 14:04 
Cytuj  
czy to oznacza że zagranicą też nie ma dobrej strony o Anarchy Online (poza oficjalną) ?

nie pytałem o polskie, z angielskim nie mam żadnych problemów.

pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 14:18 
Cytuj  
ok, mam :smile:
http://www.anarchyarcanum.com


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 14:25 
Cytuj  
http://www.anarchy-online.com/content/community/links/

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 21:30 
Cytuj  
Cytuj:
2004-02-25 13:56, Mark24 napisał:
Beast też jak sądzę wie dużo, ale to dziki clanuch i nie udziela rad światłym omni :wink:


Go away omni scum! :wink:

A na serio to moja przygoda z Anarchy Online zaczela sie od bety 4 i zdarzylem sie dorobic 3 postaci 200+ (w tym jedna 220).
Z checia pomagam nowym, jesli mam tylko pewnosc ze "nie znikna" po trialu czy nie beda probowali "pozyczyc" HNT do screenshota.

Pozdrawiam.

Ps. Neocron, tak jak w przypadku SWG jest gra na dwa miesiace, nie warto tracic czasu ani pieniedzy.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 00:18 
Cytuj  
Cytuj:
2004-02-25 21:30, Beast napisał:
Z checia pomagam nowym, jesli mam tylko pewnosc ze "nie znikna" po trialu czy nie beda probowali "pozyczyc" HNT do screenshota.

no cóż nie bede instalował kilku MMORPG. zainstalowałem AO i je odpale na 7 dni a później na miesiąc i zobacze (zapłace te 30 $).
poproszę o pomoc jak bede online (za kilka dni jak dostane karte). teraz czytam manuala :smile:

pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 00:37 
Cytuj  
jeżeli powiniennem dokonać jakichś ważnych wyborów na początku gry to napisz mi proszę żebym nie spalił sprawy przy starcie. wiem że są różne miejsca startu, rasy i profesje. jakiego wyboru najlepiej dokonana początku ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.