mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lut 2004, 23:44 
Cytuj  
Mam takie pytanie...bo nie chce podawac nr konta. Czy jest jakas mozliwosc by grac w AO bez placenia.Moze jakis polski serwer czy cos.Jak ktos cos wie na ten temat to niech napisz co i jak :smile: Z góry dzięki

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2004, 08:10 
Cytuj  
nie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2004, 14:56 
Cytuj  
LOL, To było bardzo dobitne "nie" :grin:


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2004, 15:34 
Cytuj  
Sathorn gdybyś wiedział który już raz odpowiadam na to pytanie tylko zadane do różnych mmorpgów :smile:
Nie chce mi się od nowa za każdym razem tłumaczyć, bo zawsze mi się coś przy okazji wymsknie niemiłego, a potem Beast mi pisze, że provokuje flamy :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2004, 23:59 
Cytuj  
Oj znam to znam, dlatego się smieję :razz:
Ale to juz nasza taka polska rzeczywistosc ze kazdy chce miec za darmo - bo mysli ze tak byc powinno :grin:.
A argumenty w stylu "nie stac mnie bo malo zarabiam" kwituje to "nie graj w cos, na co cie nie stac"
Zycie jest okrutne.


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 00:00 
Cytuj  
Btw dingnalem na 201 Martin, a ciebie nie ma - czekam :smile:


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 09:42 
Cytuj  
Mnie najbardziej bawi mentalnosc niektorych graczy, kisza sie na zubozalym emulatorku lub gierce z epoki Amigi i dorabiaja do tego "teorie wyzszosci" (bo free).

Pozniej patrza na prawdziwe, zaawansowane i dopracowane super produkcje Mmorpg i zaczynaja sie glupie pytania oraz placz.

:roll:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 18:44 
Cytuj  
Wiesz co zauważyłem Beast? Jesli gra mi sie z kims dobrze w MMORPGu i wspaniale sie bawię to najczęściej okazuje się że ten ktoś ma powyżej 30 lat.
Może nie jest to regułą ale czasem myślę sobie czy nie wprowadzić adult check na wszystkie MMORPG (j/k :smile:)
ale juz tak naprawdę czy nie byłby fajny MMORPG z naprawdę zaporowymi cenami które dla młodych (przynajmniej większości) byłyby nie do przeskoczenia...


_________________
Sathorn#2230


Posty: 2
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 19:09 
Cytuj  
Widze ze dziki mojemu pytaniu, powoli zaczyna sie rodzic ciekawa dyskusja :smile:To mile ale i tak nie dam ani grosza by grac w AO.Moze jestem chyrty,ale skoro z UO sie udalo to czemu z AO nie ma byc podobnie. Dzieki wszystkim za "pomoc".Jestem wzruszony :/

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 20:43 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-02 19:09, KatanaFlow napisał:
Widze ze dziki mojemu pytaniu, powoli zaczyna sie rodzic ciekawa dyskusja :smile:To mile ale i tak nie dam ani grosza by grac w AO.Moze jestem chyrty,ale skoro z UO sie udalo to czemu z AO nie ma byc podobnie. Dzieki wszystkim za "pomoc".Jestem wzruszony :/


Szybko "Ci sie nie uda", gdyz jest to zdecydowanie bardziej skomplikowana technicznie gra niz Ultima Online. Poza tym nie ma darmowych serwerow (np. Uo), sa tylko nie legalne 'emulatory' aspirujace do prawdziwych Mmorpg.
Oczywiscie mozna sobie wmawiac i wymyslac cala litanie argumentow za (bo free), ale ja nie lubie sie oszukiwac.
Kto mial okazje sie spotkac z Mmorpg i podrobkami bardzo szybko zauwazy roznice...

Ps. Sathorn przeszkoda mialo byc posiadanie karty kredytowej... :roll:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 01:24 
Cytuj  
Sathron, gadasz bzdury. Bez tych 12-14 etc. latkow nie bylo by nikogo w grach do zabijania w pvp :smile: :smile: :smile: :smile: (j/k)


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 02:54 
Cytuj  
Luki => LOL prawda zapomnialem :razz:
Beast => Jak widać nie wypaliło :sad:


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 07:43 
Cytuj  
Dlatego chyba nie zagram w WoW-a. Już teraz czytając komentarze diablowców i battlenetowców można nieźle brechtać.

Chociaż jak cena będzie zaporowa (15 euro) to może większa część wróci tłuc się do swojego battlenetu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 07:50 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-02 19:09, KatanaFlow napisał:
Widze ze dziki mojemu pytaniu, powoli zaczyna sie rodzic ciekawa dyskusja :smile:To mile ale i tak nie dam ani grosza by grac w AO.Moze jestem chyrty,ale skoro z UO sie udalo to czemu z AO nie ma byc podobnie. Dzieki wszystkim za "pomoc".Jestem wzruszony :/


Nie jesteś chytry tylko po prostu głupi. Nawet jeżeli technicznie to byłoby możliwe (ktoś ma wolnych 30 komputerów i łącze 10-30Mb/s + ukradł całe oprogramowanie) to AO to gra teamowa. Tam najczęściej gra się w 6 osób w teamie lub w 50 na raidzie, lub 50 vs 50 na massive pvp.
A zakres leveli jest od 1 do 220. Czyli by polewelować musisz znaleźć 6 osób o określonych prefesjach na określonym levelu i akurat z chęcia levelowania. Na raid musisz znaleźć 50 osób na określonym wysokim levelu z chęcia raidowania.

Czyli reasumując musi być około 2-3 tys. ludzi online jednocześnie by jako-tako się w to grało.

Znasz jakiś złodziejski shard ultimy gdzie gra jednocześnie 2 tys. ludzi?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 15:28 
Cytuj  
mentalność dużej ilości Polaków jest wykrzywiona o tyle że mimo ze soft się kradnie bo nie ma się kasy to neta i kompy się kupuje.
rozumiem że okazja czyni złodzieja i że jeśli dałoby się ukraść neta i kompa to też byśmy byli za ubodzy LOL

niedługo do was dołącze (moze bedzie ze mnie pozytek bo mam 29 lat ;p)

pozdrawiam,

ps.
jak ktoś szuka gry sponsorowanej (darmowej) z super grafiką to polecam Americas Army Operations. wiem że to inne klimaty ale super przykład.
Armia USA ma 2 mln rocznie na rozwój tej gry, sama graj jest na silniku UT 2003 (nie oznacza to że to jakaś strzelanka), a klienci są i na linuxa i na windowsa (nawet na maca beda)


_________________
psn


Posty: 20
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2004, 18:00 
Cytuj  
Pytanko… Hipotetycznie: Ktoś włamuje się na twoje konto. Zmienia dane (o ile można) i hasło potem gra na tym kącie. Jak uratować swoje pieniądze? Czy on dalej rżnie na moim koncie za moje pieniądze i nie mogę nic z tym zrobić czy mogę się nie zgodzić na dalsze płacenie w banku? Czy jak?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.