mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2004, 23:25 
Cytuj  
witajcie,
dostalem karte mbanku i rozpocząłem wędrówke :smile:
generalnie czaje o co biega z interfejsem i nawet cos zabiłem :smile: jestem MA.
mam kłopot z pierwszą misją. Mam zabić "LEET" to chyba jakies robaki albo zwierzątka. nie moge ich znależć. Jestem na terenie przewodniczki "GUID" z zakazem walki. łaże na zewnatrz i do różnych pomieszczen ale leet nie widze ;/

sorki za noobiarstwo ale mam 7 dni zeby sie do gry przekonac i niechcialbym utknac na samym poczatku :smile:

bardzo prosze o pomoc

pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2004, 08:52 
Cytuj  
olej to najlepiej;) wykonanie lub nie tej misji nie ma zadnego znaczenia dla ciebie i gry. ale jezeli sie uparles to wroc na training grouds i tam zabij leet. wogole to najlepiej siedz na training grounds do 5 lvl a pozniej gnaj do metra. jako MA nie musisz sie za bardzo martwic na razie o kosztowny sprzet (pozniej tez raczej nie:):) i lvluj lvluj lvluj a jak dojdziesz to 180 lvl to moze ktorys z raidujacych botow sie obudzi i bedzie co innego do roboty oprocz lvlowania;) GL

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2004, 09:34 
Cytuj  
dobra :smile:
mam level 2 (metro zrobiłem) jest luz. Jako koleś na 2 levelu wpuszczono mnie do miasta i dostałem misje od Mixera.

Na mojej mapie został zaznaczony żółty celownik oznaczający cel misji, ale za cholere nie wiem gdzie dokładnie jestem sam. Pewnie spowodowane jest to niskim poziomem nawigacji. moge co prawda wysrodkowac na sobie ale to niewiele daje. na wykonanie misji mam 3 godziny (ale jestem w pacy :smile: więc przed wieczorem nie przysiąde).

mam oczywiście manuala ale z niego nie wynika jak mam się posłużyć mapą żeby trafić do celu misji.

prosze o pomoc i tym razem (pewnie nie ostatni raz)

pozdrawiam


_________________
psn


Posty: 2
Dołączył(a): 25.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2004, 20:25 
Cytuj  
Cześć powinieneś kupić w sklepie z mapami dodatki, jeden z nich powoduje że widzisz siebie na mapie. Moim zdaniem misja na 2 lvl-u nie ma sensu lepiej pozostać w Backyard do przynajmniej 5 lvl-u.
Polecam kilka stron o AO:
http://www.anarchyarcanum.com/
http://aovault.ign.com/thegame/guides/
https://forums.anarchy-online.com/


_________________
Gairalve Nano-Technician 187 lvl
Squad Commander The Red Brotherhood
Clan Atlantean

http://polbear.net/red/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 09:27 
Cytuj  
ok, wszystko jest ok. mam level 5.

ponieważ jestem już w połowie triala zapytam całkowicie poważnie. jak wygląda polskie granie w AO. Gra nie bedzie dla mnie niczym wyjątkowym jeżeli nie bede reguralnie grał z kilkoma Polakami w Teamie. Czy istnieją takie Teamy ? jak często grają ?
Chciałbym zrobić chociaż jedną misje w teamie.

pozdrawiam


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 09:32 
Cytuj  
grając prawie rok w AO, grałem chyba raz w teamie z polakiem z USA (trochę kaszanił polski), a i tak wszyscy gadaliśmy po angielsku by reszta rozumiała. Misji zrobiłem może ze 100 więc był to 1%.
Niestety mmorpgi mają to do siebie, że 70-80% graczy to USA, Kanada. 20-30% to Europa.
Z tego góra 1% to Polska.

U nas nie gra się masowo w płatne gry.

Za to w MU online (darmowy clon Diablo gdzie idziesz do przodu i siepiesz) co chwila spotykało się ziomala :wink:

Ewenementem jest FFXI gdzie gra około 30-40 polaków w kupie (czytaj razem).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 09:52 
Cytuj  
taaa polakow w AO poznalem jak spieprzylem swoja pierwsza postac i zaczalem grac od nowa:)Na teamy z Polakami nie masz raczej co liczyc bo z tego co wiem nowi raczej nie dolaczaja a starzy maja lvl 200 i wyzej wiec z nimi bedzie ciezko:)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Neonin dnia 2004-03-26 09:56 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 10:14 
Cytuj  
W MUONLINE grałem i uważam za prymitywne. AO bez gry w teamie nie wyróznia się niczym specjalnym (chyba że troche słabszą grafiką). skonczyłem Morrowinda z dodatkami.

Nie widzie motywacji do wydawania prawie 100 zł miesięcznie żeby raz na jakiś czas zagrać z kimś w teamie.
Dajcie mi znać jak coś się ruszy w temacie AO. chetnie wtedy odmroże konto i pogram w Teamie

Wracam do AAO :smile:
America's Army Operations (mamy 98 europejskich OFICJALNYCH serwrów z pingiem 60 ms, a na nich przynajmniej 200 polaków non stop i na TeamSpeaku.

pozdrawiam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 10:20 
Cytuj  
tak bo to darmowy shit więc polaczki pchają się drzwiami i oknami :wink:
Niestety by grać w komercyjne mmorpg trzeba kumać język angielski i nie ograniczać sie do szukania teamu wśród polaków. Bo Ci najczęściej grają w to co jest za darmo.

hehe 5lvl i już odkrycie, że AO nie jest niczym specjalnym :wink:

_________________
AO: Martinez751, Enf 200lvl (frozen)
FFXI: Martinez - War(31),Monk(15),Pal(42)
cooking (3.3), fishing (19.2)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2004-03-26 10:24 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 10:26 
Cytuj  
chyba źle mnie zrozumieliście. ja znam doskonale angielski :smile:

jeżeli toś z Was gra w clanie anglojęzycznym i chciałby mnie wprowadzić/zaprosic do wspólnej gry to jestem BARDZO zainteresowany :smile:

może się uda.... :smile:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 10:39 
Cytuj  
Chyba napisałem, żebyś zagadał do "zabijaka" lub "slivia" lub "spiderdeath". Oni chyba grają teraz razem w jakiejś gildi z 100 anglojęzycznych z całego świata.

Derlyn gra w Legionie - tam się nie dostaniesz bo tam za osobę na 200lvl musi 5 osób z Legionu poręczyć.

Recurring gra gdzieś indziej - nawet nie pamiętam co to za gildia.

Z tym, że wszyscy już dawno zrobili level 200, biegają głównie po Shadowlands, więc nie sądzę byś z kimkolwiek z nich mógł pograć.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 10:40 
Cytuj  
btw. jako, ze sprzedaje swój account musiałem aktywować swoje konto (gość z zielonymi chce mnie obejrzeć online).
Więc w weekend powinienem zajrzeć na moment :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 10:46 
Cytuj  
eh, może się spotkamy.

tej strony (http://aovault.ign.com/thegame/guides/) nie znałem jeste super skarbnicą wiedzy.

czy żeby dostać sie do mapy/świata z dodatku shadowlands trzeba osiągnąć jakiś lvl czy wystarczy dostać siedo jakiegoś portalu ?

znalazłem to:
The seven themes are:

Nascense - Starter area for levels 1-50

_________________
zapraszam na www i forum Black Panthers http://www.pantery.prv.pl
win2k sp4, P4 2.66, 1024DDR, Gainward GF4TI 4800SE, chello 512/128

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Deshroom(PL) dnia 2004-03-26 10:49 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 13:17 
Cytuj  
Deshroom na takie pytania najlepiej ci beda odpowiadac goscie w grze, sposob jest prosty - jak wejdziesz do AO podaj polecenie:
/tell botpol invite twojaksywkawgrze
a potem kliknij dwa razy migajaca ikonke na w zakladce friends przy ksywce botpol.
Dolaczysz w ten sposob do polskiego bota zrzeszajacego ludzi z polski - tam jesli ktos bedzie na pewno odpowie ci na wszystkie pytania...

Zabijaka vel Sathorn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 14:08 
Cytuj  
dziękuję :smile: spróbuje po powrocie z pracy. Piątek :grin:

_________________
<!-- BBCode Start --><B>zapraszam na www i forum Black Panthers http://www.pantery.prv.pl</B><!-- BBCode End -->
win2k sp4, P4 2.66, 1024DDR, Gainward GF4TI 4800SE, chello 512/128

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Deshroom(PL) dnia 2004-03-26 14:09 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Deshroom(PL) dnia 2004-03-26 14:10 ]</font>

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2004, 01:01 
Cytuj  
nie bede zaczynal nowego topika.
odpoczywam sobie od sb troche
pomyslalem ze sproboje triala AO jako ze nie mialem z tym tytulem wczesniej wogole do czynienia i bylem go ciekaw.
male problemiki wynikly w trakcie na ktore mam nadzieje ktos mi cos poradzi =].

mianowicie jade sobie misje - zginalem w trakcie (spore kab00m z pulapki :wink:), respawn i juz nie widze na na mapie miejsca z misja mimo ze misja wciaz acitve. Biore next,tez lokalna i tez jej nie widze na local map.
Nowa widze natomiast na planet map w duzym zoomie ale jak zmienie area i wroce to znowu jej nie widze, komunikat bledu jakis jak proboje zesrodkowac na markerze misji.

Czasem nie moge korzystac z chata nie ida telle ani zadna inna komunikacja.

albo cos jest nie tak albo lamie potwornie, tak czy siak help meh ! =]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2004, 07:42 
Cytuj  
Prawy przycisk na ikonce misji - otworzy się takie podmenu klikasz na środkowy przycisk ze znaczkiem "x". Dostaniesz komunikat że koordynaty zostały uploadniete na twoją mapę - otwierasz mapę i masz na niej krzyżyk. Po za tym masz na radarze (ten pasek na górze z kierunkami świata) zaznaczone w którym kierunki iść. Dodatkowo jak jesteś np. w innym area i inne sposoby zawodzą to otwierasz mapę świata i na niej masz zaznaczoną literkę "M".
Aha jak wybierasz misje to klik na misje + otwarta mapa świata = od razu widzisz ile trzeba biec do niej. Bardzo pomaga by wybrać gdzieś w okolicy.

Co do komunikatora to nie wiem. Albo coś zle wpisujesz, albo masz straszne lagi na chacie.

Generalnie:
/t - team
/v - vicinity
/s - shout
/o - org
/tell nick - tell
SHIFT+R - replay strzłkami UP/DOWN przerzucasz pomiędzy rozmówcami jak niekoniecznie chcesz odpowiedzieć ostatniemu.
+ masa róznych kanałów do których nie znam skrótów i przełączam się ręcznie.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2004, 08:34 
Cytuj  
ikonki sam znalazlem klikalem klikalem az wyklikalem, anyway thx for info =].

co do komunikacji gralem z kumplem obaj tracilismy mozliwosc komunikacji na dowolny kanal (tell,team i kazdy inny) natomiast bezlagowo robilismy misje,tradowalismy, korzystalismy z terminali czy farmowalismy mobki. Fakt ze zdarzylo sie ze dwa razy tylko, raz trwalo z godzine (przedwczoraj)moze byly jakies drobne problemy po stronie serwa chatowego (spotykalem sie z tym juz w innych grach - chat jest zazwyczaj obslugiwany przez wlasne serwery badz w najgorszym razie serwisy ktore moga byc przeciazone, wiec zdarza sie czasami ze mozna miec laga na chacie i normalnie grac) bylem tylko ciekaw czy to cos przypadkowego czy moze jakis znany upierdliwy bug ;].

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Trigger dnia 2004-06-21 09:39 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2004, 08:45 
Cytuj  
Game server i chat server to sa zupelnie rozne maszyny. Moze sie zdazyc (i zdarza sie) ze bedziesz mogl pogadac spokojnie, a gra ci dęba stanie, lub odwrotnie.

X.

PS. Dosc czeste do zaobserowania zjawisko jeszcze pol roku temu (jak gralem).
_________________
Musze to umrzec, wszystko inne moge...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2004-06-21 09:47 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2004, 09:18 
Cytuj  
Hmmm to ja tego mimo, że grałem dość długo nigdy nie zaobserwowałem. Po przejściu na nową sieć mam tylko chat zlagowany ok. 2-3s. Podejrzewam, że chat leci po porcie 80 i tego portu z wiadomych względów nie forwardnęli mi na mojego kompa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.