mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 23
Dołączył(a): 26.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 19:29 
Cytuj  
Ooo mój pierwszy post, witam społeczność. Mam nadzieję, że będzie nam się miło postwało ze sobą ;D

Jak co przedstawie się:
Spiderdeath - 215 soldier member of .... no data .... Server: Rubi-ka 1 - Atlantean

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 20:45 
Cytuj  
Boże shadownet też słyszałem na 201 dingnął, co to sie dzieje tam w AO, że gimpy juz gimpują na takich wysokich levelach :razz:
Co tam cap 300lvl jest teraz :wink: ???


Posty: 23
Dołączył(a): 26.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 20:48 
Cytuj  
Muahahah marciu zebym ja ci pupencji nie popsul :wink:
Co do levelu to nawet szybko idzie jak sie jest upartym (nazywaja cie swirem potem ale trudno:P) zreszta jest juz z 4 polakow 220 o ile nie wiecej, nie bede pisal ktorzy bo jak o ktoryms zapomne albo nie wiem to wstyd :smile:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 20:59 
Cytuj  
Acom raiduje?

Bo campowanie miesiącami (real) mobów w FFXI spędza mi sen z powiek (dosłownie - wczoraj obudziłem się o 4 rano zrozpaczony - jeden item załatwiam sobie od miesiąca real czasu - ahh ten japanese ubercamping gameplay) mi się mocno przejada...
Aoraidhelper chyba nie - byłem dzisiaj na stronce to pustki.
Jest jakaś szansa na powerleveling jakbym wrócił? Nigdy nawet się nie zastanawiałem czy to możliwe w AO... Może w miesiąc bym zrobił ze 150lvl - japońska zaprawka w FFXI robi swoje, jeszcze bym was poprzeganiał :wink:

Co ty bez zadnej gildii jesteś? Widziałem, że OO znowu zaczęło nieźle sobie radzić, dużo osób wróciło, gra Basillius, Bjarkoff i mnóstwo innych. Nawet robią jakieś raidy :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2004, 09:34 
Cytuj  
Nie wierze:) co sie dzieje na tym swiecie:) marti nie strasz bo ja jeszcze nie doszedlem do tego kampienia a widze ze wszystko przedemna:):)
SPidi gratki 215 no prosze;) Macie szczescie ze uber MA raczej nie wroci bo bym wal tylki na Arenie w Omni skroil :smile:
Pozdrawiam

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Neonin dnia 2004-05-27 10:36 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2004, 14:42 
Cytuj  
Hehe Neo, wróć za jakieś 1 miesiąc to osobiście na arenie cie skroję moim engiem. MA rzadzi w PvM ale w PvP gorzej... :sad: Na razie pozostawiłem Zabijake na 205 i xpuje engiem - zajebiscie mi sie podoba. Niestety Marti enforcery sa tak zgimpione ze rzygac sie chce... Jarrka szlag trafił jak go doc ODnął na jakimś mobie mnie szlag trafił jak do znudzenia na kanale krzyczę 205 enf lfg...


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2004, 14:45 
Cytuj  
Martinez a co do powerlevelingu to w 9-11 dni czasu grania łacznie mozna do 200 na spokojnie dojść - daje to jakies 2 miesiace real gry


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 maja 2004, 07:36 
Cytuj  
To był jakiś jeszcze nerf enforcerów po listopadzie 2003?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 maja 2004, 12:24 
Cytuj  
Blee nie pamietam tak tych patchy dokladnie ale to raczej nie byl nerf enforcerow tylko overequipment reszty...
Sprawa wyglada tak, jak nie masz Tier3 i Maul of Gwydawgg to nie jestes nic wart w teamie bo:
- ani z ciebie Aggro keeper bo nawet fixer cie ODuje
- ani z ciebie dmg dealer z powodów jak wyżej
- twoj wielki HP mozna o kant dupy potłuc bo dla innych to jest tak ważne jak zeszloroczny snieg z powodów jak wyżej


_________________
Sathorn#2230


Posty: 23
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2004, 19:51 
Cytuj  
Sathorn niestety się z tobą zgadzam, ENFy powinni/y dostać nowe,lepsze uzbrojenie. Ja jak głupi biegam z FBR albo EQB. Na razie robie sobie przerwę w grze i szlag mnie trafia jak widzę, że nowe patche dają nowy HoTy i healy dla Fixa i MA a Enfy nic!!! Przynajmniej taunta zwiększyli o 10%, ale co z tego jak wszyscy (nawet doc`i ) OD`ują nas i trzeba mongo`wać jak diabli,żeby aggro utrzymać.


Posty: 23
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2004, 19:56 
Cytuj  
BTW,

Ja swojego enfa 205 levelowałem ponad 3 miesiące, w tym 2 miesiące po upgrade do SL. Jak masz dużo cierpliowści to da się nabić zajebiscie dużo lvl w jeden dzień. Mój rekord to 175-185 w 13h i 203-205 w jeden dzień. ( że o 24h robienia faction i spaniu po 45 min podczas afk nie wspomnę )

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Qwuark dnia 2004-05-28 21:30 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2004, 09:39 
Cytuj  
i dlatego w to nie gram.
Nie będę grał żadną apteczką, ani kurduplem niebieskim fixerem bo mi się nie chce. Ja lubię wymachiwać szablą i tankować. A jak ma się frustrować bo apteczki mnie overdamagują to wolę w to nie grać.
Jak zacząłem w to grać to enf był fajną postacią, póki doszedłem do 200lvl był już średnią a teraz jest zdupcony na maxa :sad:


Posty: 23
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2004, 11:57 
Cytuj  
Aż tak źle to nie jest, po prostu enforcer powinien dostać nowe bronie , które by wyrównały trochę szanse.W dobrym teamie gra się przyjemnie.

W PVP Enf nie ma szans w walce z sold, który ma spluwe perenium i atakuje za 13k dmg co kilanascie sekund + TMS. Wszystkie profesje z range weapons dostały giwery perenium. Solo PvM też zassysa, co prawda będąc na lvl 205 soluje Custodiany 205, ale zajmuje to 10 min i kilkset metrów biegania+mongo+Bio+.... Po prostu na wyższych poziomach wychodzi to,że w AO TRZEBA być w dobrej oranizacji i grać w teamie. Mam nadzieje,że Alien Invasion trochę wzmocni Enf. Na trailerze biega DUŻY trox z siekierką, obcy zdają się być bardziej Melee niż ranged c daje nadzieje na nowe 2hb, 2he ...

-------------------------
Qwuark 205 ENF Unit Member of HYDRA

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2004, 18:47 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-29 12:57, Qwuark napisał:
Aż tak źle to nie jest, po prostu enforcer powinien dostać nowe bronie , które by wyrównały trochę szanse.W dobrym teamie gra się przyjemnie.


Troche dziwi mnie podejscie ludzi, po to Enforcer ma mase hp, mongo i bio shielding zeby tankowac i trzymac agrro za pomoca tauntow, a nie dmg na poziomie Izgimmer's Ultimatum... :roll:
Zgodze sie co do wiekszego wyboru broni dla Solitus, ale Atrox'y nie maja co narzekac.

Chyba nie chcemy powrotu potwora z pre-EQB Nerf? :smile:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...


Posty: 23
Dołączył(a): 26.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2004, 19:04 
Cytuj  
hmm co do pvp sie nei zgodze, Jarras sobie doskonale radzi w pvp, podobnie z innymi enfami - co chwila jak walcze do 10% to mnie enf kladzie :// dopiero jak wejda ladne 2 FA pod rzad po 4k to enf placze a tak to enfom idzie zajebiscie. Jarek opowiadal tez o tym jak to na mass pvp biegalo za nim 8 kolesi a on i tak dzieki sl buffom i perka przezyl - nie jest tak zle. Co do broni jak enfo trox dorwie maula - hardcore+masakra+rzez...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2004, 22:22 
Cytuj  
Spider domyslam sie ze jedynie max zgimpiony znerfowany itd itp MA moze byc rozlozony przez Ciebie:):) a tak powazniej widzialem juz po SL MA ktory rozwalal solda i enfa (lvl 200+) wiec chyba faktycznie oprocz uber profesji do PvP (sold ,enf, adv) trzeba strasznie duzo wiedzy. a jak slysze placz enfow to mi sie na smiech zbiera:) wielkie chlopy a poradzic sobie nie moga:):) MA placza od zawsze (tzn jak wprowadzono ograniczenie dmg jaki moze zadac critical) i nic sie nie dzieje a MA ciagle graja i czasami niweiadomo jak rozwalaja uber solda na Arenie... tak wiec wiecej spokoju i enyoy your proff:) nie kazdy moze byc naj caly czas:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 23
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2004, 22:57 
Cytuj  
Ja na szczęście mam ENF trox`a więc wszystkie maul`e na mnie czekają, aż je zdobęde.Nie zazdroszczę jednak Solitusom czy Opi ( lol, są tacy :wink:. Co do tego,że dmg nie jest najważnieszy dla enf`a to w 100% się zgadzam, ale mimo wszystko miło by było gdyby nie każdy mob w Inferno był wyzwaniem i ocieraniem się o śmierć.

Zdaje mi się,że wszyscy lubią ponarzekać, raz pomagałem 200 MA w dotarciu do redeemed temple w Inferno, bo go moby za każdym razem zabijały w drodze :wink:), to,że jest trudno czyni grę ciekawszą.( i wartą płacenia 15 euro+ 15% VAT (sic, zdziercy, pijawki...) )

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 11:33 
Cytuj  
Solitus Enforcer nie był wcale taki zły. Nie wiem jak jest teraz i nie wiem o co chodzi, ale kiedyś żałowałem trochę, że gram atroxem a nie solitusem.


Posty: 23
Dołączył(a): 26.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 12:01 
Cytuj  
Mark chodzi o to, ze najlepsza bron dla enfa nie ma req enfo/keeper tylko atrox, tak więc doctor/NT i reszta badziewia lata z maulami a soli enf musi uzywac jakis fbr'ow albo jak juz im sie dostanie to tara/excalibur/light sabre ^_^


Posty: 1
Dołączył(a): 31.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 23:14 
Cytuj  
Niestety wygląda na to, że osłabili Bio Shielding. Jak niedawno wziąłem ten perk to okazało się, że Bio Cocoon nie absorbuje 10000 dmg, tylko 800!!!!!
Coś się zmieniło czy tylko ja mam ten problem? :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.