mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 23
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2004, 19:00 
Cytuj  
Spiderdeath, właśnie zobaczyłem na stronach Legionu, że złożyłeś aplikację.

Z aplikacji wynika,że miałeś sporo kontaktów z legionistami. Mam do ciebie pytanie, albo do Derlyn`a. (zadałbym je w grze, ale na razie mam zamrożone konto ze względu na egzaminy na studiach i do gry wracam dopiero za 2 tygodnie )

Jak wygląda sytuacja w Legionie: Org. ma ponad 300 członków, czy to są wszystko pojedyńczy gracze, czy mała grupa osób z kilkomi altami ? Ile osób przeciętnie gra na raz?? Czy Legioniści teamują często ze sobą ??

Moje pytania wynikają z tego, że coraz mniej podoba mi się sposób w jaki moja organizacja - HYDRA jest prowadzona. Z 500+ członków "prawdziwych" ludzi jest garstka, jakieś 50-70 , z czego gra regularnie może z 20. Reszta organizacji to alty i martwe dusze. Na kanale guildii jest przeważnie 7-12, może 15 osób maksymalnie. Ja zaczynałem w HYDRA z lvl 130+ a teraz mam już 205 i jestem w top10 organizacji, gdyby nie moja miesięczna przerwa to już dawno wyprzedziłbym ich wszystkich. Mam wrażenie, że to moje lvlowanie sprawiło,że poczyli się głupio i sami się wzieli do roboty ( jak dołączałem max lvl był 207 + paru 202 .

Właśnie to mi zaczyna przeszkadzać: mała liczba "prawdziwych" ludzi w org. + ich mała aktywność.

Robimy trochę raidów w RK, ale w SL każdy sobie rzepkę skrobie !! a to jest dla mnie nie do przyjęcia! Na moją propozycję campowanie Ithaki dostałem odpowiedź,że jest to trudne !

Jeśli nie uda mi się w jakiś sposób wpłynąć na politykę HYDRA to chyba będę zmuszony odejść.

Jestem na prawdę ciekaw czy Legion może zaoferować coś więcej, w końcu jest to MMORPG i gra wymagająca Teamplay`u.
Legion ma bardzo dobrą opinie, ale chciałbym usłyszeć opinię kogoś z nim związaniego. Będę zobowiązany jeśli wy: Derlyn lub Spiderdeath podzielicie się ze mną wiadomościami i odczuciami. Chciałbym mieć jak najwięcej funu z gry a dobra organizacja to ważny czynnik przy tym.




_________________
------------------
Qwuark - 205 ENF -
------------------

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Qwuark dnia 2004-06-12 20:03 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Qwuark dnia 2004-06-12 20:27 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2004, 21:10 
Cytuj  
O widzę, że coraz więcej znajomych będę miał w Legionie :smile:


Posty: 23
Dołączył(a): 26.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2004, 18:07 
Cytuj  
Quwark odrazu mówie, że na większość pytań nie znam dokładnej odpowiedzi, więc odpowiadać nie będe - tutaj kieruj się do Derlyna. Jedyna moja uwaga, jak zapewne przeczytałeś na forum legionu i jak ja zaobserwowałem - legion nie rajduje niczego ani nie zabija nikgogo po to aby cokolwiek uzyskac(loot) ale po to żeby się spotkać i dobrze bawić lub czasem poprostu pokazać komuś, że jest lepszy(patrz coop Tranq+MR na KFC), a atmosfera jest naprwade świetna - co po chwila ktoś wyskakuje z jakimś żartem itd.


Posty: 23
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2004, 18:43 
Cytuj  
Właśnie czegoś takiego szukam, ja chcę raidować dla funu w Inferno, robić wypady do Pandemonium jak tylko zdobęde i będe mógł włożyć HH@B ( głupi trox ;-( ) . Chiałbym zabić Bestię!. W HYDRA ludzie ciągle coś solują, mało jsst raidów w RK a w SL to już nic! Zaproponowałem na forum HYDRA kilka zmian, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie ( albo może mnie wyrzucą za beszczelność , lol ). Mam nadzieję,że ciebie przyjmą i będziesz mógł mi powiedzieć jak jest w Legionie. Za 2 tyg, wracam do gry i być może odejdę z HYDRA i zacznę starania by zostać członikiem Legionu.

Btw, zadałem te same pytania na forum Legionu. http://www.legionhq.org/forum/showthrea ... adid=10098
Jak na razie nie otrzymałem odpowiedzi, ale liczę na nią.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.