mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 23
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2004, 20:18 
Cytuj  
Na razie mam przewę, bo trwa sesja na uczelni. Być może zacznę grać od poniedziałku ( jeśli zaliczę egz. i na poprawkę nie będe musiał się stawić :wink:

Czy mam dosyć, co ty żartujesz ?? Gram 4 miesiące i nie mam dość. Teraz unfreezując konto wykupuje abonament na cały rok. Lvl 220 czeka !!!
_________________
------------------
Qwuark - 205 ENF -
------------------

Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Qwuark dnia 2004-06-17 21:22 ]</font>


Posty: 41
Dołączył(a): 10.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2004, 01:49 
Cytuj  
Cztery miechy...to jaki poziom zaliczyles? Sam obecnie mam 23.Powinienem sie podciagnac:)We wrzesniu ma wyjsc Alien Invasion. To ci dopiero bedzie:)))


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: piniusz dnia 2004-06-18 02:52 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2004, 07:14 
Cytuj  
Hehehe Let The Omni rule for ever:) JA gralem prawie roczek (9 miesiecy) i moje nerwy zjadlo walenie mobow:), ale pierwsze pol roku to zabilbym osobe ktora mowila ze AO jest nedzne:) NT jest postacia niezla, tylko ze po wyjsciu SL niestety najbardziej zbugowana w calej grze:( Tak naprawde na poczatek gry polecam: najlepsza chyba w tej chwili postac do PvM to Martial Artist, najlepsza postac do PvP i rewelacyjna w PvM Adv. Adv jest wogole ciekawa postacia ze jezeli wroce do AO to chyba tylko zeby zrobic sobie Adva:) A z NT hmmm, uwierz mi - dobra NT kosztuje tyle ze jak robilem sobie NT dla zabawy to na pierwsze 50 lvli wydalem jakies 30 milionow (implanty, nano, armorki) ale coz ur game ur fun:) Pozdrawiam


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 cze 2004, 07:18 
Cytuj  
Ja tam jestem zdania, że nie ma co się podniecać na niskich levelach. Prawda jest taka, że po wyjściu SL można stuknąć nawet 20lvl dziennie i to bez żadnego problemu i nie bijąc żadnago rekordu. Każda postać i tak jest mocno overquipped na niskich levelach. Jeżeli człowieka nie interesuje arena i PvP to można sobie odpuścić maxowanie sprzętu na dany lvl bo połowę gry spędzi się w sklepie :smile:


Posty: 23
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2004, 08:42 
Cytuj  
Moja główna postać to 205 enf, mam też NT lvl 85. Jeśli masz już lvl 20-30 to natychmiast udaj się do redeemed village w SE Nesence.(jeśli jesteś omni). Można tam najłatwiej znaleźć książki do specjalizacji 1 , a spec dla NT = Cyberdeck który dla spec1 dodaje +25 do wszystkich nano skills. Must have, inaczej zostajesz w tyle !!!


_________________
------------------
Qwuark - 205 ENF -
------------------

Obrazek


Posty: 41
Dołączył(a): 10.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2004, 10:44 
Cytuj  
Mark24-->Nie dam rady zrobic wiecej jak 6-8 lvl dziennie i to w ramach urlopu(czyli czas jest teraz moją mocną stroną).NT jest bardzo, ale to bardzo slabiutki na 26 lv(takiego teraz mam).
Qwuark-->Dzieki za info:) Sam bym sie nigdy nie domyslił:)

Wiadomo,ze chodzi mi o pozniejsze walki, ale nawet nie wiem jakie.Co to są merce,co to jest zrobic sobie Adva(chyba zaawansowany poziom?)? Co to daje w przyszlosci.
No jak sądzicie czy jednak zmienić postać?
Mocno się nad tym zastanawiam...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: piniusz dnia 2004-06-18 11:46 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 cze 2004, 11:03 
Cytuj  
Eee tam znajdz party i wtedy pogadamy ja wczoraj zrobiłem 12lvl w około 1-2h. I wcale nie był to pełny team z docem itd. Tylko przypadkowa zbieranina o różnych lvl.
Za jednego zabitego hecklersa dostawałem 15-20k expa, do lvl potrzebowałem ~100k.

Adv to adventure - taka profesja w grze.
merce - to takich 5 bossów lvl300 na które robi się raidy. Kiedyś potrzeba było na nich (na 1 z nich bo po kolei je się pullowało i zabijało) 40-50 osób by się udało je killnąć, teraz podobno 3 teamy wystarczają. Wielokrotnie byłem świadkiem jak 50 luda padało przy nich :razz:
Dropują części do Azure Armor, Notum Tanki i jeszcze jakiś crap.


Posty: 41
Dołączył(a): 10.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2004, 11:12 
Cytuj  
Jeszce mi sie nie znudzily single:)Ale jak juz bedę miał dosyć to wtedy wreszcie poproszę o udział w teamie:)
Całość tego co mowisz szczegolnie o mercach wydaje się super zabawą:)
Do tego będę dążył.
NT coś w takich raidach pomaga?Jak silne ma nuki? No i czy w porównaniu do innych podobnie silne.Miło byłoby mieć superhero :eek:)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 cze 2004, 11:54 
Cytuj  
raid bez NT nie ma prawa bycia bo NT daje buffa który odnawia nanopointy u graczy.


Posty: 41
Dołączył(a): 10.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2004, 12:27 
Cytuj  
To jestem miło pocieszony:)Chociaż miło by było też samemu trochę ponukować:)
Powiedz co to ja mam z mapą? Map navigator na 100lv, dokupilem mapy z regionami,np z Rome Green, upload'owalem, i bedac na danym terenie nic mi sie nie wyswietla.Domyslnie klawisz "p".
Czy moze to inaczej dziala?


Posty: 41
Dołączył(a): 10.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2004, 12:37 
Cytuj  
OK.Juz sie wyjasnilo.Nie naciskalem z prawej strony menu tylko mape swiata:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.