mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2004, 16:34 
Cytuj  
Skoro juz tak duzo sie dzieje w AO pomyslalem o powrotnym graniu w to ale tym razem z polakami :smile:. Chcialbym tylko zapytac o pare waznych spraw/zmian/informacji:
1.Gdzie najwiecej z was gra i to tak na powaznie trzaskaja mobki
2.Skoro juz MA nie jest juz taki dobry jak kiedys (slyszalem o jakims critical limit albo jakos tak), to jakie profesje sa wysmienitymi DMG dealerami?
3.Jakies bardzo powazne zmiany w grze od czasu Kwiecien 2003 (pozniej tez zajzalem ale tylko lvl 50 i w FFXI zaczelem wtedy pykac wiec duzo nie wiem jedynie ze sa perki)
4.Dalej sa takie raidy ze komp moze sie stopic od przegrzania? :grin:

PS>Marti ! nie komentuj mnie....miales racje.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2004, 08:01 
Cytuj  
1. Na RK1 po stronie omni lub neutrali (by było łatwiej nabijać faction).
2. solda też podobno znerfowali, generalnie jest tak, że jak ja zaczynam grać jakąś profesją to Funcom ją nerfuje bo jestem overpowered :wink:
3. zmiany - każdy siedzi w Shadowlands, lvl 1-100 to kwestia 1-2 tygodni, 1-200 można zrobić w miesiąc, 2 miesiące jak się mało gra
każdy używa zamiast implantów - symbiantów (od lvl 100 to już w 90% symbianty, potem w 100%), każdy ma jakieś dziwne armorki i weapony, te stare które kiedyś były na topie są gówno warte (przykład na lvl 93 założyłem Div9 z QL~160 miałem go na 100% i mimo to głupiego hecklersa albo nie trafiałem, albo trafiałem za minimum (24 czy coś tam) albo critical za 512 - żenada) itd. itp.
4. raidy są ja doszedłem do 93lvl i przestałem grać... Muszę odetchnąć od tych mmorpgów - generalnie czekam na coś nowego/świeżego


Posty: 32
Dołączył(a): 13.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2004, 14:28 
Cytuj  
he he na Rk2 tez gra paru , ja znam głównie gosci z clanu , tak samo łatwo sie nabija faction tbh :
Co do MA , to po nowym patchu jest bogiem w pvp, i dalej robi zajebiste dmg w pvm , co do rajdow to jest w cholere różnych, ja ostatnio do Beast łaże, fajna zabawa w ostatniej zone , mobki daja nieżle w d.. :grin:

_________________
Kiwaczek proud member of Alpha Omega

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: kiwaczek dnia 2004-07-28 15:29 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2004, 16:40 
Cytuj  
Dzieks za info dzisiaj zalozylem postac na RK1 Keepera zaciekawila mnie profesja co dalej we will see.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.