mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 11:25 
Cytuj  
Czy moze ktos z was gra wysokim Traderm tak 180+?

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 11:36 
Cytuj  
Tak, ja! :)

W czym moge pomoc?


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 12:19 
Cytuj  
Podaj nicka, bedziemy cie meczyli o wranglera :-)

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 13:56 
Cytuj  
Moze bedziesz mi mogl pomoc rozwiac moje watpliwosci.
1. perk Accumulator. Czy uzywasz, a jesli tak to dlaczego. Niby daje heal / nono delta 11 (na perk 10) ale ta wartosc to chyba jest smiesznie mala porownujac do przedmiatow dajcych ten parametr, a ten perk to nic praktycznie niedaje bo trader do nanozernych nie nalezy?
2. czy expujac w SL na mobach 190+ mozesz caly czas utrzymywac divesta i plundera. Ja gralem jakies dwa lata temu i byly to moje podstawowe nano, a efektywnosc oceniema na 90% divesta 40% plundera na moby 190+. Czy teraz nano rezist w SL tez tak skoczyl jak AC?
3. Czy nowe linni nano rezist debuff cos daja?
4. Moze wiesz czy Sacrifice z perku Volunteer(AI) jest mob agro?

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 19:52 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Moze bedziesz mi mogl pomoc rozwiac moje watpliwosci.
1. perk Accumulator. Czy uzywasz, a jesli tak to dlaczego. Niby daje heal / nono delta 11 (na perk 10) ale ta wartosc to chyba jest smiesznie mala porownujac do przedmiatow dajcych ten parametr, a ten perk to nic praktycznie niedaje bo trader do nanozernych nie nalezy?
2. czy expujac w SL na mobach 190+ mozesz caly czas utrzymywac divesta i plundera. Ja gralem jakies dwa lata temu i byly to moje podstawowe nano, a efektywnosc oceniema na 90% divesta 40% plundera na moby 190+. Czy teraz nano rezist w SL tez tak skoczyl jak AC?
3. Czy nowe linni nano rezist debuff cos daja?
4. Moze wiesz czy Sacrifice z perku Volunteer(AI) jest mob agro?


1. Accumulator to jeden z najlepszych perkow dla Tradera, daje life/nano tap ktory ma szanse zadzialania (25%) przy trafieniach moba.
http://www.aodb.info/showitem.aspx?AOID=210950

2. Tak, bez problemow. Tylko pamietaj o kolejnosci: najpierw 100% resist nano, pozniej 190%.

3. Sa bardzo przydatne, nie tylko dla Tradera jesli chodzi o castowanie hostile nano programow. Krotko piszac: A must have! :)

4. Kazdy heal ma swoj taunt rating, dlatego trzeba uwazac na agrro. Radzilbym nie zaczynac od tego walki i dac tankowi wypracowac agresje u mobow.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.