mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 23
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 19:20 
Cytuj  
Gram w AO jakies 1,5 roku i chyba mi sie przejadlo...
Po za tym to nie te samo AO co 1.5 roku temu... jakbym gral w inna gre !
Same wypasione postacie albo jeszcze bardziej wypasione twinki.... wszyscy campuja na cos tam... znalesc team ( nie mowie o dobrym) to prawie graniczy z cudem... bicie nonstop haklerkow... mozna sie pozygac...
Jestem jedyny czy to tak ogolnie ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 19:42 
Cytuj  
sadze, ze tak jest ogolnie..
lubie wracac do AO - ale na miesiac i potem przerwa


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 09:41 
Cytuj  
Siriam chodz do WoW-a. Ja już do AO na pewno nie wracam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 10:26 
Cytuj  
A ja sie jeszcze waham, WoW mi sie zajebiscie podobal ale jak beta sie skonczyla i troche otrzezwialem to dotarla do mnie jedna rzecz... Kurde przez 3 tygodnie w nowej grze ludziki porobili maxa level czyli 60... To co w takim razie bedzie za 3 miesiace w WoW? Wycinanki lowickie przy ognisku zeby zabic nude? PvP? No to ja wole zostac w AO gdzie wymieniane sa elementy graficzne niedlugo, a od grudnia rusza nowy playfield z Alien bazami. I mogę byc pewny ze przez nastepne 6 miesiecy bede mial co robic. Taka jest panowie prawda.
A ze wypasieni gracze lataja? A jacy maja byc jak graja w to juz 4 rok?


_________________
Sathorn#2230


Posty: 23
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 11:08 
Cytuj  
Oj Sathorn... zabiles mi klina ta wypowiedzia o WoW...
Jezeli ktos gral w bete Ao i WoW... to prosze o porownanie jezeli to mozliwe... jaka byla beta AO ?

PS. Sathorn... podaj numer telefonu :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 11:56 
Cytuj  
Sathorn nie wymagaj od WoWa by na starcie błyszczał 3 dodatkami i maksymalnie rozbudowanym światem. Nudził się ktoś przy którejkolwiek grze blizzarda - nie sądze.. A to, że WoW odbiega od standardu, czyli powolny exping przez rok, może 2 lata by dotrzeć do ubogiego najczęsciej endgamingu - gdzie powinna się zaczynać zabawa a tak naprawdę to się kończy.
Mnie szczerze mówiąc zaczyna irytować i nudzić PRACA jaką jest mozolne budowanie postaci by stać się uber, a potem uświadomienie sobie, że tak naprawdę to nie ma co robic tą postacią, i albo zaczynamy robic alta, albo idziemy do następnego mmorpga.
Wolę się bawić.
Dlatego obstawiam dwa konie na dzień dzisiejszy: WoW i GW.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 18:22 
Cytuj  
Gralem i w bete AO i teraz w ta Open Bete WoW. Mysle ze strannoscia wykonania w becie WoW bije AO na glowe. Natomiast bardzo trudno mi porownywac te dwie gry - zupelnie dwa przeciwne bieguny. Jedna to SF, z trzema dodatkami, 3 lata z okladem na rynku, 2 letni endgaming (jak ktos sie postara to 1rok), Bardzo duze mozliwosci customizacji skilli. Z drugiej strony Fantasy, dopiero wkraczajaca na rynek, bardzo szybki leveling (endgame w miesiac), bardzo przyjemny content ale male mozliwosci roszady skilli.
Prawde mowiac to sklaniam sie ku AO ale tylko dlatego ze mimo swoich wad ta gra mnie nie zawodzi mimo 3 letniej gry. Caly czas cos nowego sie dowiaduje... itp itd
A z WoW jest smieszna sprawa, gdyby OB skonczyla sie reatailem w Europie i nie mialbym czasu na ostygniecie mojej glowy - juz by stała u mnie na polce a AO by bylo zcancelowane. A tak mialem czas na przemyslenia i doszedlem do wniosku ze ten brak grindu (ktory jak sie gra jest tak przyjemny ze traci sie glowe) na dluzsza mete odbije sie czkawka

I Marti ja nie wymagam od WoWa blyszczenia, mnie sie wydaje ze on blyszczy za mocno... jedyny minus jaki widze to ten leveling jak z Morowinda, eee przesadzilem w Morowindzie levelowalem wolniej :)


_________________
Sathorn#2230


Posty: 21
Dołączył(a): 12.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 19:56 
Cytuj  
no to i ja dorzuce swoje 3 grosze :)

w ao gram ponad 3 lata i nie da sie ukryć że mam już czasami dość (grałem prawie codziennie) i potrzebuje jakiejś odmiany. wow bardzo mi sie spodobal, taki prosty, przyjemny, i na pewno w niego zagram ale nie sadze ze dluzej niz 3 miesiace (no chyba ze bedzie jakis dodatek) a potem pewnie wracam do ao - może akurat funcom jakiegos patcha zapoda, zoptymalizuje kod, itp. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 21:06 
Cytuj  
OT:
http://www.mmorpg.com/ao_trial.cfm

14 dni free trial AO+SL


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 11:57 
Cytuj  
no mi niestety ta gra już nie pasuje. Nie ma praktycznie low lvl graczy, jak już są to są to high lvl robiący kolejnego alta. Wszystkie dodatki skierowane są do High lvl graczy by zatrzymać ich jak najdłużej przy tym tytule.
Typowy przykład gry która ma swoje lata - jest prawie nieprzystępna dla nowych graczy ze względu na community i coraz większy procent eventu zawarty w endgamingu.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 12:30 
Cytuj  
Ehh ja sie ostanio zaczynam tez lamac spowrotem do AO .. Zrobilem sobie przerwe na 3 miechy ale znowu czuje taka jakas dziwna pustka mimo iz wiem ze wow za rogiem i mxo ale jakos gram w te gry i to nie to samo ..:) W wow bede gral napewno ale cos czuje ze i AO znowu odpale , zrobilbym to juz dawno ale dochodzily do mnie mieszane opisy Alien Invasion .


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 18:37 
Cytuj  
Co do przystepnosci dla nowych graczy to powiem wam ze moja zonka zaczela grac, pewnie zaraz pomyslicie ze ją wypaslem w sprzet i kase i dlatego nie ma problemów. Otóż nie, nie pozwoliła mi na to, a jakby tego było mło wciągneła swoją sąsiadkę do gry która notabene nie grała w żadnego (sic!) RPG przedtem nie mowiac o MMORPG!
Efekt?
Moja zonka 182 Adv, jej kolezanka 176 MA :) I radochę mają że aż ja zaczynam się niepokoić...
Strangerr --> Faktycznie AI to dodatek dla guildie charów, ale w fgrudniu wychodzi nowy playfield z alienami i tam mogą juz wszyscy się wyżywać na nich :)


_________________
Sathorn#2230


Posty: 23
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 01:42 
Cytuj  
jezeli sa high lvl Sat

i nie mow e nie wypasiles bo wiele razy slyszalem... musze pomoc zonie, musze cos zdobyc czy zrobic :P nooby nie maja takiej pomocy... nie wspominajac juz o informacji... ktora w sumie jest najwazniejsza...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 14:41 
Cytuj  
No z ta informacja to w sumie fakt, a pomagałem zonie naprawde tylko i wylacznie z gra a przedewszystkim z angielskim bo ona dopiero sie uczy :P


_________________
Sathorn#2230


Posty: 23
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 23:38 
Cytuj  
Sat... nie wiem jak z adv.. ale z MA pomagales Jej sporo :) ja i wielu innym :) co Ci sie bardzo chwali !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 11:10 
Cytuj  
Aaa widzisz z MA to jest taka sprawa ze to jest char z mojego konta a Adv to jest juz jej wlasne konto :P


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 20:35 
Cytuj  
gralem w ao z ewa (zona zabiego) i kinga (ich sasiadka) i mielismy kupe zabawy,jesli juz problemy w ao to raczej mid lvls nie low lvls.
Pod pewnymi wzgledami ao dla mnie blyszczalo pod pewnymi irytowalo mnie jak malo co do tej pory. Chwilowo idzie w odstawke, wchodze do wow z teamem starych znajomkow, jak bedzie zobaczymy po 2-3 miechach przeciez nie wykupuje subskrypcji na rok ;). Zawsze mozna wrocic i spamowac dalej o hecks team godzinami lub probowac (nieskutecznie) odowac typiarstwo na camping spotach ;p
A tak powaznie wskocze do ao i na ts na dniach pomarudzic cos.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2004, 14:05 
Cytuj  
Wlasnie cholera kiedy wracasz bo zniknales bez slowa :)


_________________
Sathorn#2230


Posty: 8
Dołączył(a): 28.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2004, 21:57 
Cytuj  
Wszyscy oprocz Kiwaczka gracie na RK1 pewnie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2004, 15:14 
Cytuj  
Jasne ze tak :P


_________________
Sathorn#2230

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.